Блоги → Перегляд

Послать мадьяр НАХ!

Четвер, 17:52, 12/10

Рейтинг
4 0
Переглядів
730

0
0
0

Кто они такие - эти венгры, которым не нравится, что у нас, в Украине, деется?

Да это те самые двоюродные братья кацапских смердов, как и они - родом с уральских гор, драпанувшие оттель на Придунавье примерно тогда, когда Анна Ярославна стала королевой Франции.

Кто был самым ярым и преданным пособником Адольфа Алоизиевича Гитлера, идя с ним ноздря в ноздрю. А с Пуйлом их объединяет мечта собрать всех венгров под своё крылышко. А как же? Как и кацапское шелудивое чмо, внуки и правнуки Миклоша Хорти считают ВСЕ сопредельные земли СВОИМИ.

Долгие года эти падлюки, как кукушки, подбрасывают нам своих будущих граждан, чтобы мы, наивные идиоты, за свой счёт растили им подрастающее поколение.

А хрен им в грызло!!!

 

Коментарі

Тим, хто сумнівається, раджу подивитися сьогодні після 22 години на 112 документальний фільм "Операція паспорт". про те, як угорці, наслідуючи кремль, роздають свої паспорти - як кацапи в Абхазії та Криму - народженим та вирощеним за наші з вами гроші в Україні, виключно угорськомовним особинам.
0

Подивився цей фільм повністю (раніше бачив частину), і переконався, що все значно гірше. І все це завдяки покуїзму та ленощам наших "дорогоцінних" падлючих керманників!!!

Якщо це триватиме й далі, від нашої України залишися дуля з маком!
mart mart 20:39
0
треба діяти розумно.
0

Марте, а почитай-но оце: (https://ru.wikipedia.org/wiki/Венгрия - російський варіант значно повніший з український)аби побачити, із якими сусідами ми маємо справу. оротко кажучи, теперішній стан речей у нашому Закарпатті нічим не кращий за стан Криму-2014.

А знаєш ти, що приблизно 140 км нашого з Угорщиною кордону - ВІДКРИТІ, бо кордон проходить просто по приватних ділянках тамтешніх мешканців: АНІ ПАРКАНУ, АНІ СЛІДОВОЇ СМУГИ.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі