Блоги → Перегляд

Знову питання мови і вимови.

П'ятниця, 05:00, 13/10

Рейтинг
3 0
Переглядів
356

0
0
0
У цій статті згадуються

Тривалий час я дивився Прямий.... Перегляд нюзван, - Гарячі новини, чи первіші новини, переглянув. 

Три імпозантні особи, - Червоненко,  Гриценко,  Шуфрич...

Тривалий час Чероненко продовжуе лаяти не за якості персонажів, а про те що вони перебуваючи у владі руйнубть державу... і ніби правильно, але при чому тут лакеі та функціонери головнокомандуючого і президента держави, першоі особи виконавчоі влади, коли вся корупція відображае кадрову політику першоі особи... А з еврейського питання, то я поважаю економіста-експерта Пацхавера, лікаря- педіатра Комаровського, письменника Шолом-Алейхама, тих евреів які зараз, під час війни не роблять гешефт на крові і злиднях украінського народу... Коли щирі евреі сваряться між собою, то вони таки розрізняють еврея від жида, хоча юдей записаний латиницею у всьому світі читаеться "жюде", але і еврейський народ не хвалиться Фельдманом-одеситом, що став генералом НКВД і створив ГУЛАГ для Сталіна-Джугашвілі, і Кагановича, а також численних жертв НКВД і ГУЛАГА... Не хваляця штатними палачами лагених капо з евреів, котрі знищували евеів під час холокосту. Евреі визнають праведників в Украіні, що рятували евреів від знищення ризикуючи своім життям і своеі сім'і.. Тож таки слід враховувати, що е різниця між евреями, росіянами, украінцями, по критеріям людяності, громадянськоі позиціі, соціального статуса. Сидільця Януковича зміним син сидільця, що попався на гешефтній справі ще часів СРСР. Майже кожен украінець знае хто володіе іх ресурсами і хто грабуе через "бізнес" та офшорні махінаціі. Тож велика різниця між соціалним і майновим статусом.

От якось нещиро виглядить вилизування Порошенко, хоча перед богом единим може таки щиро оцінюеш, що і хто руйнуе економіку і державу, а саме жид Порошенко, бо поважним евреем він таки не годен бути... бо евреі е бідіі багаті, чесні і безчесні... як і всі інші етнічні народи що проживають на Земі. 

Фахово Гриценко  все розкладае по поличкам... Тут згадав, що Порошенко нікому не дозволить красти у військових, бо це його привілей... Саме так думае переважно весь народ Украіни.

А Шуфрич, як належить "рядовому" олігарху викручуе питання мови, як його подельні і класичні украінофоби, мол... украінську мову можуть вчити за бажанням, але держава повинна забезпечити навіть не умови застосування і навчання мови походження...  Воно не говорить про порушення прав украінців Путіним, чи неспраедливість вимог Земана та Йобиків угорців... Класичний Йобик...  

images?q=tbn:ANd9GcRJQoGgTj8uAknV41u74fnMYUn7mh6bkRid3QxP7GXEVuCr_A

Про справедливоого Реву взагалі... відстій военки в громадянському суспільстві... нагадуе армійського інтенданта в "ринковій" економікі... 

598cc3eb1a6c0-screenshot-15_1200.jpg

Не моя краіна зі мною... А як би хотілося бачити Украіну без жидів і Йобиків, Табачноі освіти і науки, з справедливістю не інтенднтів і компрадорів..., а справедливих і народницькиих пассіонарних народних лідерів...

Подано портрети чесних чи безчеснх народ таки розбираеться...

Коментарі

Ніколи в Україні, з діда-прадіда, НЕ оцінювали людей за національною ознакою. Не раджу це робити й зараз. Ступінь злодійства, жлобства чи підлості ніяким робом не залежить від форми носа або вух, ба навіть від мови, якою людина балакає. Як не залежить розум, характер та схильність перехилити чарчину-другу...

Євреї були і на Січі, і у військах Богдана, Петлюри, військах УПА. А падлюки й запроданці, бува, мали оселедці, чи козацького чуба, чи тризуб на свитці або кошулі.


Щодо наших карманічів. Як завжди, на будь-яке падло ПЕРШИМИ злітаються стерв'ятники. От і у нас у добу практичного безвладдя, збіглася уся найнахабніша бидлота - різноплеменна, безмежно жадібна та нахабна, яка, на відміну від нас, поклала на те, хто з них хто.


Чверть сторіччя - для історії - непомітна порошинка. Нам іще доведеться довго-довго вибудовувати, із невдачами та гулями, вибудовувати ту машинерію, з чого складається справжня країна.

А оцю всю сволоту, що зараз сновигає перед нашими очима, назвуть, як і належить, гнойовими хробаками доби початку розбудови України.
Народ задурений - хаває любу дурню від дураків (своєї "еліти")..
Саме головні хавальники, володіючи ЗМІ, ведуть програми не по суті питання, а "гонять хвилі" імітуючи "здорове супільство" просто стравлюють пар потенційного вибуху... незадоволенх соціально залежних.
Про національн питання? То невже промахнулися з зображеннями і перші особи е етнічними украінцями? Критичнй матеріал викладено в короткій і доступній портретній технологіі. Те що матерал доступнй для доповнення по темі не е фобіею, а констатаціею, що ми і чуемов в критичних виступах достойних уваги евреів. Тож еврейське питання не е надуманим, бо провокуеться фіглярством першоі особи, про що народ давно склав вислів: Святе та боже, - на чорта схоже! Невже ота одноголосність за президентство Порошенко не е головною помилкою украінських виборів 2014р....
Навіть патріотичне блокування гешефтно використано закупівлями з заміною Ротердам+ на Вашингтон+...
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.