Блоги → Перегляд

Про і контра

Середа, 14:27, 18/10

Рейтинг
6 0
Переглядів
613

0
0
0
У цій статті згадуються

 

Візьму на себе місію роcписати сторони акції 17.10.2017, для більшого розуміння хто за і проти.
Отже, хто за і виходить на акцію: 

 40999333_303.jpg
Отже, хто за і виходить на акцію: 
1. Рух Нових Сил Міхеїла Саакашвілі 2. Рух "Справедливість" Валентина Наливайченка. 3. Громадянський рух "Хвиля" Віктора Чумака 4. Партія "Альтернатива" Єгора Фірсова та Дениса Казанського 5. Політична партія УНА-УНСО 6. Рух Правих Сил (Кий, Меч). 7. Самопоміч 8. Демократичний альянс ( Гацько, Лещенко, Наєм, Заліщук) 9. Народний контроль Дмитра Добродомова. 10. Громадянська позиція-Європейська партія (Анатолій Гриценко, Микола Катеринчук). 11. Центр Протидії Корупції (Віталій Шабунін) 12. Transparency International Ukraine (Ярослав Юрчишин) 13. Автомайдан 14. Рух "Чесно" 15. Всеукраїнське об'єднання "Свобода" 16. Національний корпус 17. Окремий підрозділ ОУН "Слобідська" 18. Батальйон "Донбас" (Анатолій Виногродський "Гал") 19. Перший Добровольчий Мобільний Шпиталь імені Миколи Пирогова (Геннадій Друзенко) 20. Політична партія "Трибунал" (Олександр Семенко) 21. Політична партія "Патріот" (Микола Голомша) 22. Реанімаційний пакет реформ 23. Добровольці, Волонтери, активісти, небайдужі громадяни з усієї України. Хто проти: 1. Блок Петра Порошенка 2. Народний фронт 3. Радикальна партія Олега Ляшка 4. Опозиційний блок 5. Відродження  6. Воля народу (Володимир Литвин) 7. Силові структури, у яких як завжди "наказ". 8. Підгодовані владою блоґери, волонтери, політологи та політтехнологи. Провокатори: 1. Партія 5.10 Геннадія Балашова, які заявляють, що підтримують вимогу по зміні виборчого законодавства, але враховуючи присутність на акції Національного корпусу - це свідомий крок на провокацію. 2. Партія "За життя" Вадіма Рабіновіча та Євґєнія Мураєва, які заявили, що прийдуть під ВРУ після традиційного хороводу під НБУ і з цією метою вже "замовили" близько 2000 пенсіонерів. Невизначений статус: 1. ВО "Батьківщина" Юлії Тимошенко, яка сам скоріш за все буде, можливо разом з кимось з депутатів, але про організацію людей нею ніхто не чув. 2. УКРОП. Ходили чутки про присутність, але все так і залишилося на рівні чуток. 3. Організація "Вільні люди" (Андрій Левус) Вони за вимоги, які поставлені перед акцією, проте триматимуться нейтралітету заявивши, що "протистоятимуть всім, хто перетне червону лінію". 4. Правий Сектор. Є інформація, що окремі підрозділи будуть, як і окремі представники цього руху, але на рівні всієї структури статус невідомий.

Сподіваюся, що прочитавши цю інфографіку, у багатьох відпадуть питання, хто, чому та навіщо.

Назар Приходько

http://ua24ua.net/

Хто  Про, а хто Контра кожен вирішить для себе сам, хоч для більшості населення України очевидно, що останнім часом повзуча контрреволюція бере верх. Прикриваючись патріотичними лозунгами і війною.

Коментарі

mart mart 22:46
+1
а про Махна щось скажіть
N M   16:08
+1

Правельний пацан був.Вічна йому пам"ять.
Вимоги мають бути революційними. Наприклад: відмінити всі існуючі податки, хабарі-відкати і ввести єдиний для всіх штраф-податок на шкідництво.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі