Блоги → Перегляд

«Едельвейсом цвіте Закарпаття моє…»

Вівторок, 22:26, 14/11

Рейтинг
7 0
Переглядів
482

0
0
0

Ах, у Карапатах сніг! І син лісничого Державного підприємства "Рахівське лісове державне господарство" на прізвище Кабаль розпочав полювання на червонокнижну рись. «Едельвейсом цвіте Закарпаття моє…». Бляді.

23517926_1895857617110913_4130865439778921311_n.jpg?oh=866f38aa671ec6b774573a82f31f6929&oe=5A8FF457

Остап Семерак - а може, це хтось із високих чиновників собі опудало у баньку замовив? upd. згідно з даними Червоної книги, в українських Карпатах лишилося всього 350 особин цієї прекрасної тварини Galya Plachynda. Фейсбук

23518843_368244240269978_8452050543528460400_n.jpg?oh=951ebbee269680a02959fddb1b4dad1d&oe=5A91B9C4

Кабаль - власник готелю "У Кабаля" (або "Снігові вершини") на Драгобраті. То весь готель заставлений чучелами вбитих на полюванні звірів. Там і доказів не потрібно ніяких, просто зайти...

______________________________________

І ще по темі:

"Фотографії, на яких єгері з Рахівського району Закарпаття Володимир та Михайло Кабалі вполювали рідкісну і занесену у Червону книгу рись, поширив у соцмережах інший лісничий Карпатського біосферного заповідника Василь Шемота. Як виявилось, принаймні одним із мотивів публікації цих фото, що викликали значний резонанс в Україні, могла бути помста єгерам, які тижнем раніше намагалися затримати батька Василя Шемоти за браконьєрство.

Нагадаємо, житель Рахова Василь Шемота в понеділок 13 листопада у спільноті «Небайдужа Рахівщина» написав, що лісничий ДП «Рахівське ЛДГ», голова районного товариства мисливців та рибалок «Говерла» Володимир Кабаль та його син Михайло вбили червонокнижну рись, та оприлюднив відповідні фото.

Водночас інший користувач Facebook, депутат Рахівської районної ради Микола Кокіш-Мельник зазначив, що 3 листопада 2017 року на території Устеріцького лісництва «Рахівського ЛДГ» на Закарпатті охорона зупинила навантажений дровами автомобіль, який супроводжували двоє представників охорони Карпатського біосферного заповідника на прізвище Шемота. Коли охорона спробувала зупинити автівку, то водій розвернув її та намагався втекти на ній вглиб Карпатського заповідника. Під час їзди лісники викидали дрова з машини. Охороні Устеріцького лісництва тоді довести факт браконьєрства не вдалося.

Водночас Микола Кокіш-Мельник зазначив, що лісники опісля викликали поліцію, згодом вона виявила в заповіднику мертву тушу червонокнижного ведмедя бурого, капкан з кров'ю, а також залишки шкури і голову самиці оленя.

Під дописом Кокіш-Мельника коментар залишив Михайло Кабаль, якого Василь Шемота нині звинувачує у вбивстві рисі.

«Таким не місце робити в такій чудовій державній структурі, бо держава наділила їх певними повноваженнями, довірила їм охороняти територію природо-заповідного фонду і ще за це отримувати зарплату із державного бюджету. Не дивно буде якщо виявиться що цей випадок мав місце комерційного так званого полювання», - зазначив Кабаль.

 

Кабаль пише про те, що зокрема Шемотам не місце у «державній структурі»

У Facebook Василя Шемоти є чимало френдів із таким прізвищем, які мають стосунок до Карпатського біосферного заповідника. За даними «Новин Закарпаття», Василь Шемота є депутатом Рахівської райради і теж працює у Карпатському біосферному заповіднику, де донедавна очолював мобільну групу по оборотьбі з браконьєрством, і саме його батька майже спіймали на браконьєрстві 3 листопада.

Користувачі у коментарях припускають, що оприлюднення фото родини Кабалів зі вбитою риссю може бути помстою з боку Шемотів через інцидент 3 листопада.

Як уже писав ZAXID.NET, єгері Рахівського лісового господарства Закарпатської області Володимир та Михайло Кабалі вполювали рідкісну і занесену у Червону книгу рись. Фото у Facebook оприлюднив місцевий мешканець на ім'я Василь Шемота. В коментарі кореспондентові ZAXID.NET він розповів, що виявив фото на фотоапараті, який загубив лісничий. Він також повідомив, що думає здати фотоапарат у поліцію.

Згодом керівник Закарпатського обласного управління лісо-мисливського господарства Валерій Мурга повідомив, що Володимира Кабаля наразі відсторонено від посади, триває рослідування інциденту."

https://zaxid.net/foto_zakarpatskih_yegeriv_z_rissyu_opublikuvav_lisnik_batka_yakogo_pidozryuyut_u_brakonyerstvi_n1441563

 

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі