Блоги → Перегляд

Оформити біометричний закордонний паспорт у Вінниці стало значно простіше

П'ятниця, 09:57, 17/11

Рейтинг
0 0
Переглядів
853

0
0
0

З початку запровадження безвізового режиму між Україною та Європейським союзом українці масово ринулися оформляти біометричні закордонні паспорти. Щоб отримати цей документ, людям нерідко доводиться пройти «сім кіл пекла» – спершу вистояти довжелезні черги, а потім ще чекати кілька місяців.

Деяким українським містам пощастило більше за інші, адже там в тестовому режимі працює електронна черга. Це Київ, Львів, Дніпро, Одеса, Херсон, Тернопіль. А віднедавна до них приєдналася і Вінниця.

Днями в Управлінні Міграційної служби Вінницької області запрацювала електронна черга для оформлення біометричного закордонного паспорта. 

Відтепер громадяни зможуть заздалегідь запланувати прийом на оформлення паспорта у зручний для них час, при цьому замовивши місце у черзі з персонального комп’ютера чи смартфону, а також через термінали, які знаходяться у службових приміщеннях.

Дану електронну систему поступово планують запровадити у кожному територіальному підрозділі Вінницької області. На черзі міста обласного значення, а саме: Жмеринка, Могилів-Подільський, Хмільник, Козятин та районне відділення у Тульчині.

Крім того, в обласній міграційній службі планується запровадження мобільних робочих станцій для оформлення закордонних паспортів та ІД-карток особам з обмеженими можливостями, похилого віку або, які за станом здоров’я не можуть з’явитися у підрозділ міграційної служби.

Будемо сподіватися, що ці задуми вже скоро вдасться реалізувати, адже це сприятиме наданню більш якісних адміністративних послуг населенню.

 

 

 

 

 

 

Коментарі

mart mart 16:39
0
Щоб отримати цей документ, людям нерідко доводиться пройти «сім кіл пекла» – спершу вистояти довжелезні черги, а потім ще чекати кілька місяців.
----------------------------------
тобто влада України це підлі скоти . як я це розумію
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі