Блоги → Перегляд

Впровадження іноземного досвіду на державних підприємствах сприятиме покращенню роботи

Середа, 13:32, 06/12

Рейтинг
0 0
Переглядів
357

0
0
0

Впровадження іноземного досвіду на державних підприємствах сприятиме покращенню роботи та розвитку інноваційних технологій. Сьогодні на базі Одеської філії державного підприємства «Адміністрація морських портів України» проводяться зустрічі, під час яких обговорюються питання міжнародної співпраці та шляхи реалізації інвестиційних проектів. Проте представлення України на міжнародному ринку та відвідування іноземних підприємств не менш важливо. 
Доволі насиченим виявився минулий місяць. Робочі зустрічі в одеській філії державного підприємства АМПУ, депутатська діяльність та надзвичайно продуктивні робочі поїздки да Гонконгу та Лондону.
Під час візиту до Китаю, я отримав можливість наочно побачити роботу іноземного порту та ознайомитись з новими технологіями, які там використовують. З іноземними партнерами підняли ряд важливих питань щодо якісної роботи порту. Окрім того з ознайомчою екскурсією ми відвідали міст Гонконг - Чжухай – Макао – автомобільний міст завдовжки майже 50 кілометрів, що має у своєму складі три вантові мости. Будівництво об’єкту стартувало наприкінці 2009 року, а завершити його планують у кінці наступного року. 
В рамках ще одного візиту у складі делегації, взяв участь у роботі тридцятої сесії Асамблеї Міжнародної морської організації (ІМО). Діяльність ІМО спрямована на боротьбу з дискримінацію щодо міжнародної торгівлі, яка здійснюється морським шляхом та збереження екології, в першу чергу морських акваторій. 
Основною метою участі у заході було забезпечення захисту національних інтересів та зміцнення потенціалу України, як транзитної держави шляхом безпосередньої участі. 
Під час робочих зустрічей було піднято багато важливих питань щодо розвитку та поліпшення роботи морської галузі. Окрім того було обговорено процес підготовки до обов’язкового аудиту ІМО в рамках визначених Кодексом по здійсненню документів Міжнародної морської організації та Рамковими принципами і процедурами системи перевірки держав-членів ІМО. 
Подібні зустрічі дають можливість подивитися на роботу підприємства, яке я очолюю з точки зору поліпшення міжнародної співпраці. Сьогодні одеський морський порт активно розвивається. Нам вдалось реалізувати ряд важливих проектів, нині ми працюватимемо над втіленням отриманого досвіду в роботу державного підприємства. Впевнений, що отриманий закордонний досвід дозволить суттєво поліпшити роботу не лише одеського порту, а й інших українських портів.

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.