Блоги → Перегляд

Пропозиція висловлена раніше:Лінь – причина всіх бід у нашому житті і в політиці.

Четвер, 21:58, 07/12

Рейтинг
1 0
Переглядів
334

0
0
0
У цій статті згадуються

Понеділок, 22:21, 22/06 http://politiko.ua/blogs/edit?id=148301

1026432f1d39c6.jpg Зінченко Віктор

Блог користувача


Рейтинг 6 1 Історія 

up.gif down.gif Переглядів 430

Лінь – причина всіх бід у нашому житті і в політиці.

Скажіть, будь-ласка, чому з усіх проблем, які є в суспільстві і у кожного з нас,  ми  найбільше переймаємося політикою, і часто вважаємо політику взагалі чи не єдиною проблемою в житті? Ми вважаємо, що якщо колись у нашій країні якимсь чином встановиться нормальна влада, що дбає про народ, про економіку, то дещо пізніше колись ми  розбагатіємо і будемо дуже добре і щасливо жити.

Так, дійсно, політика, спрямована на інтереси людей, високий рівень життя – це те, що вирішує на користь людини дуже багато проблем. Але, величезна кількість надважливих у житті кожної людини проблем, залежить повністю чи багато в чому зовсім не від політики. Вона залежить насамперед від нього самого.

Дійсно проблеми залежності від алкоголю, тютюну; можливість бути здоровим завдяки здоровому способу життя та цілому ряду інших засобів; можливість бути багатим завдяки тому, що не витрачаєш великі гроші на алкоголь, цигарки, на ліки, не обманюєшся різноманітними шахраями, купуєш якісні, а тому відносно дешеві товари і вмієш за себе постояти, якщо тебе обдурили, не платиш ЖЕКам за ненадані чи недодані послуги, вмієш раціонально витрачати і вміло примножувати кошти, вмієш економити; можливість бути щасливим завдяки тому, що є в тебе щаслива родина, справжні друзі, улюблена для тебе і корисна для людей робота, можливість насичено і повноцінно жити, спілкуватися, мати свої захоплення, вмієш розуміти і ладити з жінкою чи чоловіком, дітьми, колегами на роботі, знаєш, як у стосунках зі своєю половинкою підтримувати сексуальну гармонію…

-  Цей список важливих і надважливих потреб у житті кожного з нас можна довго продовжувати і розписувати. Досягнення навіть часто навіть чогось одного з цього великого списку так само чи навіть більш важливо, ніж зміна диктатури на демократичну форму правління, зміна грабіжницької влади на народну, зміна найжорсткішого тоталітаризму на свободу; зміна статусу держави, кордонів тощо і навіть усе разом узяте.

Взяти, наприклад, велику залежність від алкоголю та тютюнового диму. Алкоголік втрачає роботу, виносить все з дому, щоб пропити, нерідко втрачає навіть житло; від нього відвертається сім’я; він втрачає можливість вільно жити для себе і близьких людей; мати свої звичні інтереси, захоплення; втрачає здоров’я, з рештою значно швидше втрачає життя (в середньому алкоголік живе іще 27 років).

І створити всі ці жахи для людей часто не здатні створити навіть режими Кім Чан Ірі чи Туркменбаші. Так, у його біді винувата попри все, також і вся політика держави вже протягом багатьох років. Але ж все це також, ще в більшій мірі залежить особисто від нього самого, від родини, оточуючих.

Але чому ми єдиною бідою у нашому житті вважаємо політику і політиків, а ці усі проблеми відводимо на другий, третій чи десятий план? Моє особисте припущення – тому що людина винить кого вгодно у своїх бідах, тільки не себе. Бо їй зовсім нічого не хочеться особисто міняти у своєму житті. Їй не хочеться, лінь напрягатися, включати мізки, задіювати руки і ноги для вирішення своїх задач. Тому ми залюбки і при першій же нагоді лаємо владу. Притому помітьте ж – саме на кухні, на дивані перед телевізором, в компанії, але не на мітингу, демонстрації, страйку, не під час громадської чи політичної діяльності. Мені навіть більше здається, що на Майдан і 2004 році ми прийшли тільки на три тижні тільки тому, що тільки у цей надто короткий час наші благородні бажання пересилили нашу патологічну лінь.

Але ж помітьте, як оці буремні дні пори все змінили наше життя, змінили країну. І це при тому, що тільки кілька мільйонів з половини України тоді відірвали щось від диванів і телевізорів. Я думаю, що якщо кожний, чи опираючись на плечі інших, чи сам почав хоч на крихту змінювати своє життя і життя навколо, то вкрай швидко  майже всі наші проблеми, політичні і неполітичні, зникли би назавжди. Скільки років, сотень літ чи тисячоліть цього не буде, стільки ми й будемо страждати від усіх своїх проблем. А якщо хоч мала частина з нас хоч щось зробить корисне у своєму житті чи житті інших – відтоді відразу ж і почнеться абсолютно нормальне і щасливе життя.

 

-----------------------------------------------------------------------------------

10332708edef9f.jpg Максим К 11:58 up.gif down.gif +1 Скоріш тут потрібно підняти питання про особистість, здатну долати свою внутрішнью лінь, відстоювати свою громадську позиції. Чи хоча б для початку мати активну життєву позицію. Відповісти Видалити 103301bc78fbe2.jpg Олена 13:55 up.gif down.gif 0 Максим +. Повністю погоджуюсь із Гарібальді. Я теж такої думки, більше того- я змінюю себе і бачу як навколо дійсно щось або хтось змінюється. Але вони всі такі ЛІНИВІ дійсно. Ти змінилась по відношенню до мене от і добре, а мені вже не потрібно цього робити.Але наступного дня цій людині потрібно ще якихось змін від мене, а від і далі нічого не робить. На мітинги не хожу бо всі , майже, стоять там за гроші,не маючи навіть уяви чого він там знаходиться. Відповісти Видалити 103301bc78fbe2.jpg Олена 14:00 up.gif down.gif 0 Щодо політики: наступні вибори будуь чи не найгрязніші за останні роки. Сьогодні біля Верховного Суду України зібралися люди похилі, студенти і.т.д. за 100 грн. чи за 50 грн. звинувачують БЮТ в тому, що вони розвалюють Київ, забудовують місця громадського відпочинку та інше. Хіба це мітинг, половина із них не знає чого він туди прийшов. Хіба тільки БЮТ винен. Ропочався чорний піар, а далі буде ще гірше. Один одного загризуть, не можу більше на це дивитись, всі вже набридли. Відповісти Видалити 0.jpg Невідомий користувач 02:20 up.gif down.gif 0 Между прочим, обличающий тоталитаризм Гарибальди - сам тоталитарист :)

Прикольно :)

Тотаитаризм - это не "тотальность", и "всеобщий контроль", и так далее, что он описывал в теме про тоталитаризм и его разнообразие.

Тоталитаризм - это тяготение к одной причине всего, например в данном случае к тому, что лень причина всех бед общества :) Відповісти Видалити 1026432f1d39c6.jpg Зінченко Віктор 02:49 up.gif down.gif 0 Вы меня ещё Пиночетом назовите - и будет вообще прикольно. А если бы я был как раз Пиночетом, то Вы меня бы , очевидно, самой Свободой бы назвали, судя по ходу Ваших мыслей. Я в нескольких постах своего блога и в различных комментариях всегда защищаю право на личное мнение и на свободу личной жизни, а называете тоталитаристом. Нет, это Вы тоталитарист. И я Вас задел, поэтому Вы так злорадствуете. И я всегда и везде буду искоренять тоталитаризм (на многих различных темах сайта, в уличных акциях, да и мало ли ещё где).
И ещё: если на несколько вопросов находится один ответ, неужели это признак тоталитаризма? Вами что правит логика из параллельной Вселенной?

 

-----------------------------------------------------------------------------------------

 Блог rss.gif 1026432f1d39c6.jpg 17 5 Четвер
23:37
24/03 Приєднуємося до акції. В Україні триває автомобільний марш протесту Україною. Вставай брате, час рушати! Колони автомобілів одночасно з Луганська та Львова вирушили до Києва під гаслом. «Відбери в олігархів Україну, поверни її громадянам!”. Дивись логістичну мапу маршруту та приєднуйся ... Читати далі → Коментарів: 32

 

1026432f1d39c6.jpg 10 11 Четвер
23:34
24/03 Події в Лівії – початок кардинальних позитивних змін Світу. Вважаю, що у зв’язку з останніми революційними подіями у арабському Світі, а особливо в ситуації у Лівії, Світ починає кардинально змінюватися.
Ситуація така: якщо піднімається ненасильницький спротив і він достатньо потужний і упертий, то він перемагає, а ... Читати далі → Коментарів: 62

 

1026432f1d39c6.jpg 6 0 Неділя
17:01
26/12 Готовність країн до ненасильницького спротиву зовнішній агресії так само необхідна, як і збройний спротив регулярними військами. В сучасних умовах в більшості країнах Світу і регіонах планети ненасильницький спротив здатний захищати країни від зовнішньої окупації не гірше, а зазвичай навіть і краще, ніж власна регулярна армія чи партизанська боротьба. Для цього привожу як цитату уривок ... Читати далі → Коментарів: 4

 

1026432f1d39c6.jpg 19 2 Четвер
17:28
16/12 Мотиватор. В українському суспільстві є дві групи людей, які по різному сприймають необхідність і бажання боротися за свої права, за покращення соціально-економічного і політичного життя в Україні: пасивні і активні. У кожної з них є свої аргументи і мотиви для тієї чи ... Читати далі → Коментарів: 18

 

1026432f1d39c6.jpg 3 0 Середа
22:46
15/12 Українська правда: «Грудневі тези до 10-річчя масових протестів в Україні». http://www.pravda.com.ua/articles/2010/12/15/5675106/ - адреса статті.
Пропоную ознайомитися з історією протестів проти тоталітарного режиму Кучми, які почалися 10 років тому. І побачити, як з нуля, через поразки і перемоги змінювалася ситуація в Україні, кувалася ... Читати далі → Коментарів: 2

 

1026432f1d39c6.jpg 20 0 Неділя
22:11
05/12 Геть мєнтовскій бєспрєдєл! Наступним можеш стати ти! Перше судове засідання розгляду справи по суті призначено на 8 грудня. Суд залишив стосовно обвинувачених, Сергія Приходько і Сергія Коваленко, міру запобіжного заходу у вигляді підписки про невиїзд. Жахливо, але ці покидькі, що забили студента на смерть, навіть ... Читати далі → Коментарів: 10

 

1026432f1d39c6.jpg 9 0 Неділя
13:08
05/12 Закон один для всіх. Правильно казав «президент» у виступі про «йолку». – А значить бандитам тюрми. Янукович, коли казав про йолку, казав, що закон один для всіх. Я теж за те, щобі він був для всіх. І до того ж за те, щоб злочини, які називаються владою законами, не вважалися за закони і не виконувалися.
Відтак, згідно з рівністю всіх перед законом всіх, ... Читати далі → Коментарів: 9

 

1026432f1d39c6.jpg 3 0 Неділя
00:21
05/12 Боротьбу проти Податкового кодексу буде продовжено - прес-конференція #kat_ua http://video.meta.ua/3020826.video - Посилання на прес-конференцію (тривалість 57 хв.).
Тут дуже докладно і зрозуміло дані відповіді на всі актуальні питання щодо сьогоднішньої ситуації і плану дій відносно наступних протестів.

Коментарі

Лінь?
Думав, що дурість..
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.