Блоги → Перегляд

Re: Про Путлера (спроба психологічного етюду)

Четвер, 15:47, 18/01

Рейтинг
1 0
Переглядів
622

0
0
0

Аби зрозуміти, що воно таке - Пуйло та усі неозорні отари його пастви, було б великою помилкою залучати до цього роздуми та аналізи різноманітних мислителів.

Дід Оккам застерігав: "Не примножуйте сутностей!" І він-таки правий. Бо що ми бачимо на теренах 1/8 частині суходолу?

Багатомільйонні юрми віками  затюканого, забитого, вщент проспиртованого, зневіреного народу, сірого, як валянок, якому, до речі, усе останнє сторіччя переконливо доводили, що світлого майбутнього чекати не варто, бо побудувати його практично неможливо.

Не забудьмо, що за те ж, згадане сторіччя, з тих земель зникли усі, більш-менш розумні люди: найкращих - знищили фізично, частина - емігрувала або деградувала, а ще розбіглися "республіки"-колонії.

У сухому залишку - примітивні істоти, багаті лише на тваринні інстинкти. Інтелектуально бидлостан Чмоландія зараз десь на рівні початку 19 сторіччя: "народ" хіба що здатен користатися електрикою й телебаченням, а також СТРІЛЯТИ.

Останнє вміння я виділив не випадково, бо ЦЕ населення можна згуртувати лише завдяки тваринним інстинктам, втовкмачивши їм переконання про безжальне, щільне і тотальне ВОРОЖЕ ОТОЧЕННЯ. І, як бачимо, саме цим царство хамів і займається з моменту здихання совка. Як-то казав один військовий з іншого приводу: "Все, що можу особисто!"

Тому що догнивання згаданого совка не припинилося: регрес імперії, розпочатий у далекому 1917 році, триває і досі. Для розвитку потрібна позитивна мета, а ОЦІ, що мешкають у кацапії, ТВОРЦЯМИ бути не здатні.

Щодо особини Пуйла - марно говорити: ВОНО є ідеальним зразком продукту, який тільки й міг виробляти комуняцкий совок: хитре, злобне й підступне, але тупе створіння, покликане руйнувати усе, що в усьому світі вважається людським.

 

Коментарі

Анастасия Дмитрук читает данное стихотворение возле здания Верховной рады:

Маски сорваны – верить некому. Разбиваются птицы об лед.
Поспешили к новому, светлому – оборвался беспечный полет.
Кто у власти — все куплены-проданы, наши сотни ложатся в ряд.
Вместо аистов — в небе вороны. Души светлые не горят.
Навсегда мы с тобой свободные. Мы с тобой – молодые ветра.
Нас шакалы пасут голодные, полосатая их чума.
Мы восстанем все миллионами — бесконечный один отряд.
Мы пойдем вперед батальонами, мы за всех отомстим ребят.
Маски сорваны. Суки лживые, грады, мины, за боем бой.
Только мы уже не игривые. Теперь хищники мы с тобой.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі