Блоги → Перегляд

Казки про чергову хвилю при(х)ватизації

Понеділок, 07:31, 22/01

Рейтинг
1 0
Переглядів
720

0
0
0

Після новорічних свят з усіх ЗМІ-шних дірок, вже вкотре, впарюють нам з вами чергові побрехеньки, на цей раз - про окуєнну корисність для нас і країни нового/старого дива - Приватизації-2018.

Й чого тільки не триндять наймані базікала обох статей без честі й совісті, на замовлення наших хронічно ненажерливих можновладців-при(х)ватизаторів: і що коли НЕ продамо того-сього, то і сьому-тому, і нам з вами, безталаннім, умить настане блискавичний звіздець, а коли продамо - буде нам щастя неозоре, небачене, ну просто неосяжне.

 Але стривайте, якщо розпродавати останні народні цінності, попри військову інфляцію, настільки казково вигідно, чому ж наш шоколадний зайчик, який зі стражданям у душі, змушений третій рік тримати свою першу клятву у далекій шухляді, та поневіряється, вишукуючи покупця, що дасть йому справжню ціну, та все ніяк, бідний, не може нікого знайти???

З іншого боку, усе це ми вже проходили, причому - у величезних масштабах. На задвірках пам'яті у всіх дорослих українців добре збереглися шокуючи спогади про те, як у 1990-х вся Україна, вмить і назавжди, втратила свої робочі місця, бо тодішні/нинішні при(х)ватизатори притьмом кинулися пиляти на металобрухт власні (колишні - народні) підприємства та заводи. За що їм велика подяка від промисловців усього світу.

Кожен із нас, нинішніх, у своїх містах і містечках, може на власні очі бачити руїни колишньої величі України індустріальної - різної стадії руйнування будівлі гігантів промисловості - фабрик, підприємств, заводів.

У Києві це, наприклад, крім сотень інших - під самим носом Верховної Зради та президенського палацу- електронно-оптичний "Арсенал". Чи порошенківська "кораблебудівна" "Кузня" біля самісінького вокзалу, де на колишньому її цеху приліплено гордовиту назву "НАЙБІЛЬШИЙ ПАБ ЄВРОПИ". А за рогом - рошенівський супермаркет.

Загалом, на кожному з фабрик/заводів України ЖИВИМИ є 1-2 цехи. І ще не факт, що там - не звичайний склад. Цікаво, чим займатимется харківський "Турбоатом", де у минулому працювало 30-40 ТИСЯЧ робітників? Зробимо український Лас-Вегас?

Ну а нинішні при(х)ватизатори - колишні „тодішні" - також добре знані усім поколінням своїми Копенгагенськими тарифами та захмарними цінами НА ВСЕ.

А щодо загального звіздеця можемо бути певними: коли у хаті хазяйнує ледащій ханурик, після дрібніших речей, під кінець, до лихваря перейде і сама хата.

Якби тоді, на початку Незалежності, до влади ДОРВАЛИСЯ б не тодішні/ниніші ТУПІ бовдури, зорієнтовані на крадіжки/жебракування, а РОЗІМНІ ЧЕСНІ люди - достатньо було б просто ПЕРЕОРІЄНТУВАТИ  виробництво з клятої совкової ОБОРОНКИ на людські товари, життя наше не стало би таким жалюгідним і паскудним.

То може досить покірно чекати згаданого зіздеця, а просто покласти край пануванню тупих та безсоромних паскуд, які вже достатньо попили народної крові???

Коментарі

Наші навколокоритні знають лише один тип ставлення до новонабутого: перетворення УСЬОГО металевого на компактні, зручні для вантаження шматки, які радо куплять за "капусту" закордонні підприємці.

Будівлі й території здадуть в оренду дрібніший рибці під склади, паркінги, торговельні центри.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі