Блоги → Перегляд

Нардеп-екс-регіонал у змові з ФСБ знищив 20 танків ЗСУ

Вівторок, 11:52, 06/02

Рейтинг
9 0
Переглядів
1424

0
0
0

 

Компанія народного депутата з групи "Воля народу" Олександра Пономарьова разом з ФСБ РФ та Міноборони України постачала неякісне моторне мастило для військової техніки ЗСУ.

bbb5d9f-0.jpg

Про це у вівторок з трибуни парламенту заявив нардеп з фракції "Батьківщина" Сергій Соболєв.

Він повідомив, що назва компанії "Агринол". Зараз за цим фактом відкрите кримінальне провадження. За клопотанням слідчих суд ухвалив вилучити документацію в компанії.

Депутат показав відповідне рішення суду і зачитав його текст, який сівдчить про те, що службові особи Міноборони у змові зі спецслужбами і розвідкою РФ та суб'єктами господарювання, починаючі з 2016 року, поставляли неякісне мастило для української військової техніки, що призвело до зупинення більше 20 танків.

"Тепер їх фактично можна викидати на звалище", - зазначив він.

Соболєв повідомив також, що коли СБУ викрила цю аферу, в якій, між іншим, фігурують мічені купюри, які видавалися як хабар представникам Міноборони, у Слав'янську Донецької області 27 січня 2017 року згорів склад з 350 тоннами цього мастила.

"Таким чином намагалися приховати всі кінці", - додав нардеп.

Він розповів, що раніше Пономарьов очолював відділення Партії регіонів у Бердянську Запорізької області.

Соболєв оголосив своє депутатське звернення до СБУ, прокуратури і НАБУ з вимогою відповісти, як будуть покарані фігуранти цієї справи

https://www.pravda.com.ua/news/2018/02/6/7170705/

Ось такі у нас депутати у ВР.

Коментарі

ВСЕ наше керівне бидло - потворні гібриди, де 99,99% від безсоромних та ненажерливих крадіїв, а решта - зовнішній покрив мікронної товщини, лак пристойності.

Аби пересвідчитися в цьому, достатньо побіжного погляду на те, як вони виконують свої посадові обов'язки, за які ми з вами їм безупинно платимо.

Їхні єдині видимі здобутки у державотворенні - вибудовування власних захисних броньованих коконів, званих "недоторканість та каденція", завдяки яким, ми вже чверть століття маємо хронічно втішатися старовинним прислів'ям: "Бачили очі, що купували..."

А із здобутків особистих - досягнення цілковитої безсоромності та пихата певність у тому, що, як би вони не брехали, українці настільки дурні та
наївні, що сприйматимуть геть усе "за чисту монету".

Ці тупі бовдури не розуміють, що навіть славнозвісні українські добродушність та поблажливість має свої межі. І якщо ми ще й досі терпимо, то лише з огляду на те, що іще не побачили пристойної заміни.

Хоча, якщо вони аж надто ДУЖЕ ДОПЕЧУТЬ, можна розпочати й без цього...
А все тому, що ви свідомо платите їм ЗА СЛОВА і навіть слухати не хочете про їхню оплату ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі