Блоги → Перегляд

Рабам олігархів РАБ-тарифи.

Середа, 01:42, 14/02

Рейтинг
0 0
Переглядів
579

0
0
0
У цій статті згадуються
Віктор Ющенко
Політик

Обленерго та саме енергія є власністю громад, тобто народу. Але народ не конкурентоздатний проти змови криміналу з владними  посадовцями. Олігарх, це бізнес-посадовець який формалізував приватизацю через скуплені за безцінь іменні сертифікати у зневірених і затурканих "совків". Бо в часи перших приватизації було створено кримінальні схеми "дочок" фірм приватозаторів, які без належної реєстрації приватизаторів-акціонерів пачками, а то і тисячами сертифікатів привласнили кондитерку чи "Ленінську  кузню ",  студію чи магазин, ресторан чи кафе, облнерго чи нафтобазу, нафтові чи газові свердловини..  Тож не дивує,  що документи дочок- приватизаторі, які свідчили про кримінальне дострково знищення первинних документів. Цей період Кучма прикривав прем'єром Ющенко. Цікаво як Кучма сортування в той час виконавців.

Тож яким чином інфраструктурі об' єкта забезпечення життя громади стаЛи дійками золотого дощу для олігархів. 

Я давно агітую за справжній соціалізм, а це ЗАТ, ФОП, і не тільки володіння засобами виробництва, а і розпорядження результатами праці. Облнерго у олігархів, це як володіння мережею в вашій квартирі Стороннім господарем і ви сплачуєте за кожну лампочку і розетку понад  показники лічильника по завищеним тарифам. Скоро слідом за газовщиками нас заставлять сплачувати за користування дровами  у ВАшій хаті...

Ключові слова по темі:  RAB-тарифи

 

 

Коментарі

mart mart 09:39
0
добра інфа але є помилки в тексті і слів нема
На інших гаджет ах піймав клік-вірус, а не цьому ГАД-же ти правка стаж внесенням більше помилок. Роблю спроби обійти проблеми.
mart mart   21:50
0

+
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.