Блоги → Перегляд

Встреча Тимошенко с Тэтчер в Мюнхене

Середа, 23:13, 21/02

Рейтинг
2 0
Переглядів
731

0
0
0
У цій статті згадуються

Депутат Чернівецької облради від ВО «Батьківщина» Світлана Фочук поширила повідомлення одного з користувачів соціальної мережі про «зустріч» Юлії Тимошенко з колишнім прем’єр-міністром Великобританії Маргарет Тетчер.

На це у Facebook звернув увагу журналіст Володимир Горковенко.

У дописі, який перепостила соратниця Тимошенко, йдеться про те, що під час Мюнхенської безпекової конференції, яка пройшла на минулих вихідних, лідер ВО «Батьківщини» начебто зустрілася з Тетчер.

1-19.jpg

Автор посту припускає, що така «зустріч» означає підтримку британським політиком кандидатури Тимошенко на майбутніх виборах президента, які пройдуть у 2019 році.

2-21.jpg

Сама Фочук почала виддуватися у фейсбуці з приводу свого недолугого допису:

Нарешті. Нарешті я дочекалася уваги найтиражнішого ЗМІ в Чернівцях. Прикро лише, що «Молодий буковинець» звернув увагу не на мою багаторічну депутатську діяльність, не на мої численні депутатські запити, якими я з колегами з облради вирішуємо нагальні проблеми буковинців, не на участь у політичних, доброчинних та інших акціях – а на мій допис, який, до того ж, неправильно протрактували і не звернули увагу, що він був знятий…

Отож, через вчинений розголос, вважаю за потрібне роз’яснити.

У поширенні мною допису відомого троля-порохобота через недосконалість моїх взаємин із смартфоном зник мій коментар до цього допису.

Як тільки я це помітила і зрозуміла, що без мого коментаря допис сприймається зовсім не як тролінг, а як «чиста монета», я його видалила, відклавши ідею його поширення до того часу, коли зможу це зробити з комп’ютера (я ж працюю не біля PC).

Але мій допис уже заскрінили і без уточнення зі мною особисто, чи справді я вірю у вічне життя Маргарет Тетчер, оприлюднили скрін на поважному сайті. Вважаю це некоректним.

Суто з приватного інтересу хочу поцікавитися, чи було ж з такою швидкістю оприлюднено на цьому сайті скрін-шот зі сторінки одного нашого народного депутата, який, як виглядає, дещо не розбирається у повноваженнях – власних, структури, в якій він працює на благо народу, і громади, яку він представляє (на це й Громадська мережа ОПОРА звернула увагу). Бо я знаю, що не було.

Очікую від поважного видання «Молодий буковинець» публікації і цього мого допису. І інтересу до моєї депутатської діяльності – я готова прзвітувати, розповісти є про що.

Нагадаю, зустріч Тимошенко та Тетчер відбувалася в ондоні у 2007-м году.

Як відомо, 71-й прем’єр-міністр Великобританії Маргарет Тетчер померла 8 квітня 2013 року.

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі