Блоги → Перегляд
Мітки Украина

Ігор Шевченко склав повноваження Голови Української Громади

Четвер, 13:10, 17/12

Рейтинг
12 2
Переглядів
641

0
0
0
У цій статті згадуються
Ігор Шевченко
Політик

Ігор Шевченко склав повноваження Голови Української Громади.

 

Про це Ігор Шевченко повідомив у суботу, 12 грудня 2009 року під час проведення Великого Віче громадської організації «Українська Громада».

 

Перед повідомленням Ігор Шевченко згадав про причини відходу з бізнесу, що стався у листопаді 2007 року. Ігор Шевченко сказав: «Я пішов з бізнесу, тому що я розумів, що відбувається з країною і вирішив застосовувати всі свої знання, вміння, контакти отримані в бізнесі на благо України.»

 

Протягом двох років після припинення бізнес-діяльності Ігор Шевченко створив Українську Громаду, провів та підтримав декілька національних кампаній-суспільного лобіювання. Завдяки одній із них реклама сигарет та алкоголю пропала з вулиць міста, а реклама тютюну з екранів телевізора. За його активної участі відсторонили від виконання обов’язків ректора-хабарника Віктора Скопенка.

 

Створена у лютому 2009 року за головування Ігоря Шевченка Українська Громада відбулася як організація. Визначено бачення та основні світоглядні засади Громади, організацію та її торгові знаки офіційно зареєстровані. Проведена активна інформаційна кампанія, створений потужний веб-сайт, працює Громадський прес-центр, новини Громади отримують більше 20 000 осіб та більше 2 000 національних та регіональних ЗМІ. В рамках Проектного центру надана підтримка 11 суспільним проектам та ініціативам.

 

Попри такий прогрес в розвитку організації Ігор Шевченко побачив, що реально змінити щось в країні можна за 10-20 років. Але в нас немає цього часу. Ігор Шевченко сказав: «Україні потрібні системні результати та масштабні реформи зараз. А ці Президентські вибори показали, що незважаючи на появу нових облич, в Україні немає жодної політичної команди нової якості. Люди розчаровані. Всі чекають на якісно нову команду».

«Я вирішив вже зараз переходити у активний політичний етап. Формувати бачення розвитку України, нову ідеологію та якісно нову команду. Я не бачу іншого виходу» - повідомив Ігор Шевченко.

 

На Великому Віче прийняли звіт Ігор Шевченка та заявку про складення повноважень. Новим Головою Громади обрано Володимира Чепового.

 

Члени Української Громади подякували Ігорю Шевченку за щирість і дотримання своїх обіцянок. Так як на початку створення Української Громади було обіцяно, що організація ніколи не буде політичною.

 

Ігор Шевченко залишив за собою міцний фундамент та людей, з яким працював пліч-о-пліч. Ігор і надалі підтримуватиме Громаду та допомагати їй. І висловив сподівання: «Сподіваюся, що спільними зусиллями – ми з якісно новою командою – в політичному полі, Громада в громадському полі все таки змінимо цю країну».

 

http://www.shevchenko.ua//media/news/item/135/

Коментарі

Так які наступні кроки?
0

скорее всего партия Игорь создаст партию или уже создал.
0

Ну це як пити дати:) А може імігрє?)
Невідомий користувач 15:09
+2
Я никак и никогда не оущал єту организацию, как и большинство людей в Украине

Она что-то вроде галстука, без которого в приличный ресторан не пускают, в данном случае вполитический бомонд

Яценюк тоже самое сделал, ну и что?
+1

Ось я до цього веду, є гарні проекти, але не с того починають
0

Будем посмотреть, что нового и актуального предложит господин Шевченко. Все ниши уже заняты.
Невідомий користувач 17:27
+1
Зайдіть на сайт Громади і ознайомтеся. Там всі відповіді на ваші питання та справи які були зроблені Ігорем та Секретаріатом Громади.
+1

Меня тутда не пускают, там надо регистрироваться:)
Могу подкинуть юрку в виде ПП.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі