Блоги → Перегляд

Восени Луценко внесе подання на мене - я готовий (Мосійчук)

П'ятниця, 12:55, 25/05

Рейтинг
0 0
Переглядів
701

0
0
0
У цій статті згадуються
Олег Ляшко
Політик

Генеральний прокурор Юрій Луценко заявляє, що як я і передбачав, на осінь внесе нове подання до ВРУ на моє притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт. З цього приводу хочу повідомити наступне:

mosiychuk_tim.jpg&w=800&h=491&zc=1&far=C&bg=ffffff

1. Жодні подання не примусять мене зрадити Олега Ляшка і команду Радикальної партії, голосувати за антинародні медичну, пенсійну чи земельну реформу;

2. Жодних нових фактів моїх правопорушень немає і бути не може. Натомість з кожним днем з'являється все більше документальних підтверджень моєї невинуватості. Експертизи і інші докази доводять, що справа проти мене була сфальшована з політичних мотивів.

3. Я готовий до зняття депутатської недоторканості. Більше того я виступав і виступаю, голосував за скасування депутатської недоторканності для всіх народних депутатів.

4. Я хочу довести і доведу свою невинуватість в суді. До речі, восени має розпочатися розгляд мого позову в Європейському суді з прав людини і в тому числі по моєму незаконному затриманні і арешту в стінах Верховної ради 17 вересня 2015 року.

5. Ця заява Генпрокурора Луценка повністю підтверджує, що на осінь ним буде внесено десятки зо два два необґрунтованих подань до ВРУ на надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народних депутатів після відхилення яких Юрій Віталійович подасть у відставку і створивши собі імідж новітнього антикорупційного комісара Катані, очолить новий політичний проект.

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі