Блоги → Перегляд

ЦІНА БЕЗПЕКИ

Неділя, 23:53, 10/06

Рейтинг
1 0
Переглядів
989

0
0
0
У цій статті згадуються

Кажете Мураєв наговорив на Сенцова і його треба наказати. Політичний клас треба міняти і все таке. Але разом з тим нікого не дивує, чи й не цікавить той факт, що інформаційне поле розриває населенню голову.


0-25.jpg

Нічого не міняється і в ЗМІ.


Як Вам таке: генеральним продюсером і обличчям телеканалу #Ньюзван є актор Вася. Власником цього каналу є той самий Мураєв, де повна збірна солянка тих хто кожен день "розстрілює" інформаційну безпеку України.


А як таке: дружина цього продюсера працює на політично протилежному телеканалі #Прямий доречі вона також акторка. Цей канал ще називають рупором Порошенка. Така вона ціна безпеки, чи нічого особистого, лиш демократія?


А тим часом інформаційне поле засмічується всіляким сміттям, замість робити нормальний контент, якісний продукт. Ой що це ж я, порохоботам не пасує такого писати. Та скажу Вам відверто, що все це мені не подобається і рухається наша українська журналістика у прірву. Я з цим категорично не погоджуюсь і пропоную не мовчати!


© "Україні потрібно проводити реформи не тільки в державі, а токож у галузі журналістики та інформаційної безпеки".


Або ми чистимо інформаційне поле від сміття, або сидимо і ждемо поки це сміття прийде на стіл і його заставлять з’їсти. Як зараз їсте всякого роду мураєвщину.


Апелюю до Міністерства інформаційної політики, щодо розроблення програми по боротьбі з фейками, та введення внутрішніх санкцій щодо глворящих голів. Крім акторства і зарплати, справжній громадянин, має нести відповідальність перед країною.


Або лишайтесь у рамках: життя - це гра і всі у ній актори.


Загралися уже!


Досить!

https://site.ua/roman.revedzhuk/13790-tsina-bezpeki/

13790-tsina-bezpeki

Журналіст #Роман_Реведжук

Коментарі

mart mart 15:40
0
і я маю розбивати на абзаци?
0

Що?
mart mart   03:57
0

це був суцільний шматок без абзаців. я переніс з іншого сайту те що ви бачите тепер
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.