Блоги → Перегляд

Третій суд "незаперечних" звинувачень і наближення річниці слідства..

П'ятниця, 11:45, 06/07

Рейтинг
0 0
Переглядів
1289

0
0
0

Скільки буде шитись справа проти Савченко, яку посадили при "незаперечних" доказах обвинувачення. 

Четвертий місяць перебування народного депутата Надії Савченко у СІЗО. Черговий варіант подовження тюремного утримання без доказу вини. Таке позбавлення волі демонструє, що прокуратура  "засудила" заа підозрою, а обвинувачення недостатнє для суду... То про яку справедливість може йти мова. 

Чим займається Надія у слідчому ізоляторі та в яких умовах перебуває Gazeta.ua розказала прес-секретарка нардепа Тетяна Проторченко.

"Надія знаходиться в одиночній камері, раз на тиждень приймає душ. Біля двох тижнів тому припинила голодування, щоб пройти поліграф. До цього голодувала більше 65 днів. Тому зараз не їсть все підряд. Раціон стриманий і обмежений. Вона сильно схудла. Раніше спала по чотири години на добу.

У вільний час відповідає на листи, пише депутатські звернення, дивиться телебачення. Цікавиться тим, що відбувається у парламенті. Але телеканали показують через раз. Пише від руки звернення, а ми вже передруковуємо і відправляємо. Продовжує працювати над змінами політичної системи, яку презентувала ще рік тому.

Має відбутись новий суд по обранню запобіжного заходу. До закінчення попереднього ми навіть не знаємо, коли він буде. Надія вже не розраховує на справедливе рішення суду".

https://m.gazeta.ua/articles/politics/_odinochna-kamera-ta-dush-raz-na-tizhden-scho-robit-savchenko-u-sizo/845913 

 

Коментарі

mart mart 12:21
0
раз на тиждень приймає душ.''
-----------------------------------
Нормальні поляки приймають душ раз на день.
Як зимою то може раз на два дні.
Ненормальні майже не миються .
0

Довгожителі або не миються або користуються чимось на зразок іссопу. Така собі ненормальність- шкіряне покриття тяжко реагуе на антибіотики хімію та сучасну воду .
mart mart 12:22
0
я її запрошував сюди---вона не відповіла. як і Тимошенко.
mart mart 12:25
0
До цього голодувала більше 65 днів''
----
це вже рекорд чи шо? ходячий скелет ?
Стостерігаючи Надію у різних іпостасях, стає зрозумілим, що вона належить до того штибу жінок, із якими мало хто хотів би спілкуватися у звичайному житті: пихата, занадто самовпевнена настільки, що кладе на всіх. УСІ її вчинки послідовні до нудоти: таких, як вона треба скидати замість А-бомби на ворожі бази - і не жалко, і наслідки від цього будуть окуєнні.

Найточніше до неї підходить старе добре українське слово "стерво".
Колись ще в Афганістані існували методики при яких обробка військовополонених закінчувалася за 30 хвилин. Тоб то досягалося повне зомбування. Савченко перебувала в полоні дуже давно ,і там не прості технологів працювали. Тільки дурень би цим не скористався. І дурні від витягли без детальної перевірки , та ще й до влади. Але наявність великих і потужних несистемаьизованиз впливів призвела до реальної нефункціональності біологічної машини. Тоб то має місце прораховані випадковість... Це варто вивчити як явище.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.