Блоги → Перегляд

Ми втратили борця за Незалежність…

Неділя, 13:24, 08/07

Рейтинг
0 0
Переглядів
1341

0
0
0

Вчора, на 90-му році життя, у Києві помер дисидент і співзасновник Української Гельсінської групи, автор Акту про Незалежність України, герой України -  Левко Лук’яненко.

Відомий український політичний діяч, колишній народний депутат України, в цілому, за підпільну антирадянську діяльність провів у неволі 27 років свого життя.

«Не було більш цікавого співрозмовника про державність України, ніж Левко. Ми не один раз обговорювали власні візії щодо майбутнього нашої країни. Ввечері в робочому кабінеті Левка, або прогулюючись парком біля обласної клінічної лікарні чи за кавою у «Три сходинки». 

Розмови з Левком наче виривали з сірої буденності, надихали. Ми розуміли один одного. Дещо він розказував і про своє минуле. Зокрема, одного разу він сидів разом з радянським маршалом Шапошніковим. Останній практично в наказовому тоні вимагав від Левка дістати олівець і папір та записувати прості, житейські, але дуже практичні істини. Звісно, окремі з них в сучасному суспільстві не такі вже й актуальні. Для прикладу: «Горілку пий, але роботу знай».

Напевно перший, хто підтримав мою ідею висуватися у 2014 році у Верховну раду само висуванцем був Левко, інші ж радили мені звернутися до провідних політичних партій. Він вважав, що краще навіть програти чесним перед собою, ніж перемогти в команді злодіїв і марнотратів. Як оптиміст, він вірив, що скоро в Україні з’явиться нова еліта і буде чесна влада, що незабаром в Україні - рівень життя підніметься до європейського. 

Останніми роками, здоров’я і справді підводило Левка. Хвора підшлункова залоза, постійно холодні руки, худорлявість. Але завжди блискучі від енергії життя очі!», - прокоментував голова ГО «СПАС» Олег Пилипенко!

%D0%BB%D1%83%D0%BA%D1%8F%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE.jpg

Коментарі

mart mart 23:15
+1
хоч би одна скотина за борця проголосувала
0

Так по факту независимости ни хрена нет.
mart mart   19:25
0

блядь, половчанка Алборова активнее чем скоты.

Алборова,шо вы жрёте что всюду должны пёрднуть?

щи,наверное. и кашу.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі