Блоги → Перегляд

Господарем на українській землі повинен бути український фермер!

Понеділок, 22:16, 09/07

Рейтинг
1 1
Переглядів
381

0
0
0
У цій статті згадуються
Олег Ляшко
Політик

36791132_1727722173963039_3443311234374434816_n.jpg?w=660

Така моя відповідь на Меморандум за скасування мораторію на купівлю-продаж сільгоспземель, ініційований низкою організацій. Таким чином до нашої землі підступаються міжнародні глитаї, але всі вони отримають облизня!
Якщо зняти заборону – землю скуплять не українці, а транснаціональні корпорації, мета яких – швидкий прибуток. Вони засіють наші чорноземи рапсом і соєю, виснажать грунт. Їм байдуже чи будуть в селі корови, чи буде в селян робота – вони зроблять українців батраками на власній землі та змусять їх виїжджати на заробітки за кордон. Землю, наше головне багатство, яке ще не розбазарили, – можна продати один раз. А що далі?

Моя мета – зробити так, щоб українці могли заробляти на своїй землі, продаючи не саму землю, а продукцію, вирощену на ній. Це дасть можливість створити сотні тисяч робочих місць на селі, у людей буде робота і можливість годувати свої сім’ї. Щоб селяни не виїжджали на заробітки в Польщу чи в Португалію, щоб сім’ї не розпадалися, щоб село процвітало.

Для цього потрібно розвивати агропереробку на селі. Україна має бути лідером з експорту не зерна, а булочок і макаронів. Потрібно відновлювати програми розвитку тваринництва, давати дотації на корів – не менше 5000 гривень на голову худоби, пільгові кредити фермерам, забезпечувати їх доїльними апаратами і холодильними установками, встановлювати справедливі закупівельні ціни на молоко і м’ясо, а не забороняти їх закупівлю у селян.
Ми пропонуємо унормувати земельне законодавство, зробити облік всіх ділянок і запровадити ринок оренди землі. А потім всі бажаючі її позбутися – зможуть продавати її державі.

Саме тому я ініціюю зміни до Конституції, в яких пропоную навічно закріпити землю за фермерами та заборонити її продаж іноземцям. Нікому не дозволю проводити політику обезземелення українців!

 

 

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Коментарі

Ну и дурак. Каждая семья должна иметь гектар земли. Это должно быть красиво и экологично. Иначе эконалог. А будет ли при этом прибыль или нет это уже вопрос семьи. Некоторые деревья плодоносят через 7 лет. Какое тут фермерство ? Или какая жизнь на 100 гектарах у которых один владелец ? К земле нельзя относиться как к станку.
Мы должны давать кустарный товар наивысшего качества , а это скорее кооперативы маленьких семейных хозяйств. С основным правилом : аграрный продукт семьи есть неприкасаемым капиталом который может быть наказан только за причиненный вред. Если промышленная или городская земля станет экологической то бинго ! Земля свалок станет экологической - браво ! Земля гор покроется лесами - мы победили !
0

Да , ещё : экспорт делают идиоты. Умные продают свою валюту. Измените закон так чтоб внутренний рынок был перенасыщен товарами и услугами , чтоб продукт и упаковка достигли технологического максимума, чтоб продавалось не зерно а экспандированный амарант... Знаете сколько это стоит при меньших затратах ?
0

Ну и главное - дотации аграриям ? Вы в курсе что в Евросоюзе завести корову , пару свиней или несколько курей равно получить разрешение на уровне Евросоюза ? То есть они ограничивают производство через крупные фермы и пункты переработки. Они выгребают до ации. Так они идут к качеству. Но качества фактически не имеют . Эксклюзивного домашнего продукта почти нет или дорого. Мы можем придти к качеству другим путем.
В топку.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.