Блоги → Перегляд

"Ґамномети до бою!" - початок передвиборчого чорного піару в дії.

Вівторок, 18:04, 10/07

Рейтинг
0 0
Переглядів
390

0
0
0
У цій статті згадуються

- Кажуть ваша дочка проститутка....

- В мене  немає дочки!  І не було.... 

Заставити людину виправдовуватися, обмежити час на конструктивні  виступи і обговорення. Ми по цим піар-кампаніям помічаємо адмінресурс (арешт Савченко) та різні технічні сценарії провокацій. Зараз діючий президент Поршенко готує умови перемоги по компромісному варіанту і це не Тимошенко чи Гриценко, а тим більше прямодушна Савченко. Зараз важко визначити хтоє дублером від кагалу. Більш вірогідно: Рабинович чи Бойко... А можливо і Ляшко. Точнісінько за протоколами: не гой або прикормлений чи напівкровка. 

Зверта увагу факт, що Порошенко в цьому ресурсі не обслуговується, але в списку політиків.. Як кажуть, - любий каприз... 

***

Анатолія Гриценка обурило запитання про полон сина та підозри у зв'язках із ФСБGrytsenko3_390170431.pngZIK

Над моїм сином знущалися, били і вимагали дати покази, що я нібито співпрацюю з американцями і таке інше. Але він не зламався!

 

Про це заявив міністр оборони України у 2005-2007 роках Анатолій Гриценко в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK.

Екс-представник уповноваженого ВР України Михайло Чаплига запитав у Анатолія Гриценка, чи правда те, що його син Олексій нібито має зв'язки з ФСБ після перебування у російському полоні в анексованому Криму.

«Михайло Чаплига колись працював у офісі уповноваженого з прав людини і справляв враження нормального чоловіка. Але як тільки пішов працювати в штаб Юлії Тимошенко, то став остаточним мерзотником. Я його заблокував у соцмережах, адже він поширює таку брехню», - відповів Анатолій Гриценко.

Політик наголосив, що пишається своїм сином Олексієм. Адже він був одним із співзасновників Автомайдану, яких постійно переслідували.

«Під час російської агресії автомайданівці поїхали в Крим, щоб доправити у напівзаблоковані частини їжу, медикаменти і таке інше. Але вони потрапили в полон і перебували на російській базі у Севастополі.

Над сином знущалися, били і вимагали дати покази, що я нібито співпрацюю з американцями і тому подібне. Але він не зламався! Потім, після референдуму в Криму, усіх автомайданівців відпустили», - розповів Гриценко.

Лідер «Громадянської позиції» запевнив, що не брав жодної участі у звільненні сина.

«Із того боку виходили і пропонували, щоб я ініціював звільнення російських офіцерів, яких захопили в Херсоні, у замін на звільнення мого сина. На що я відповів, що російські офіцери порушили закон, тому я не піду на такий обмін», - підкреслив Анатолій Гриценко.

 

Коментарі

На превеликий жаль, УСІ фігуранти нинішнього нашого "політикуму" мають рильце в пушку. Тож, вибирати, на жаль нема з кого. А якщо сюди додати силу-селенну різнокалібрових
підпанків, запросто можна впасти у відчай.

З істричної точки зору ця ситуйовина - цілком зрозуміла, яле як же гірко бачити оце смердяче болото суцільної сволоти.

Чи встигне зявитися хтось дійсно порядний, патріотичний та рішучий ДО ТОГО, як стан речей в Україні стане незворотнім???
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.