Блоги → Перегляд

Захищу бджіл і пасічників

Вівторок, 19:12, 10/07

Рейтинг
0 0
Переглядів
391

0
0
0
У цій статті згадуються
Олег Ляшко
Політик

36869962_1728950097173580_2886224315039088640_n.jpg?w=545&h=384

 

Сьогодні день народження мого видатного земляка Петра Прокоповича. Його іменем названо інститут бджільництва на Полтавщині, де я нещодавно побував разом із Росітою та колегами Ігорем Мосійчуком, Євгеном Дейдеєм.

У ХІХ столітті Прокопович зробив справжню революцію у бджільництві – винайшов перший рамковий вулик. До того часу бджіл умертвляли, щоб зібрати мед, а винахід чернігівського вченого дозволяв зберегти їм життя. У 1827 він відкрив першу школу бджільництва в Україні, яка час свого існування випустила тисячі пасічників. Безумовно, Петра Прокоповича можна назвати батьком українського бджільництва.

Сьогодні інститут його імені вивчає найбільшу загрозу для галузі – аграрні хімікати. Через них сотні сімей бджіл вже загинули по всій країні. Розповсюдження підробок, відсутність сертифікації та байдужість влади до порушень можуть призвести до повного знищення бджільництва і позбавить заробітку сотні тисяч українців, які задіяні у аграрній сфері.

Разом із фахівцями інституту будемо працювати над змінами законодавства, щоб захистити бджіл та пасічників. Також добиватимусь збільшення державного фінансування для інституту. У пам’ять про Петра Прокоповича зроблю все, щоб бджільництво в Україні розвивалось.

 

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Коментарі

Ющенко конечно поц но как пасечник неудался. Защитить пасечников с их пчелами которые сами несут бабло...
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.