Блоги → Перегляд

Євробляхи і не тільки

Середа, 19:16, 11/07

Рейтинг
0 0
Переглядів
1275

0
0
0
У цій статті згадуються

 

Відбитки грайливих ручок шоколадного зайця позначилися не лише на різноманітних кондитерських виробах, а і на таких брутальних для кулінара речах, як автопромисловість.

 Зокрема, він активно причетний до перекривання кисню сотням тисяч власників автомобілів совкової доби шляхом припинення випуску пального А-76 (А-80). Практично одночасно усі пенсіонери-автомобілісти  стали власниками купи непотрібного мотлоху.

 Додам, до речі, що собаці під хвіст потрапили тоді і незбагнена кількість моторизованої техніки, як-от бензопили, культиватори тощо. Вважаймо, що усе це Петя ПРОСТО ВКРАВ!

Нам, звичайним людям, звичайно, не зрозуміти особини, яка просто лускається від грошей. Але ступінь зневаги до „маленької людини" ми зрозуміти можемо. Як і те, яким гівном ВОНО має бути, якщо вважає нормою хронічну брехню, власну бездіяльність прикривати пустопорожніми теревенями.

 А з євробляхами - своя історія, яка розпочиналася для найлегшого втюхування „шанованому панству", тобто нам з вами Запорізького лайна. Саме з його появи, ні сіло-ні впало, підскочило до небес ввізне мито на порядні машини, мовляв, нате вам наше унікальне лайно: купуйте та насолоджуйтеся!  До чого Порошенко також був причетний.

 До 2014 ноку євробляхи були рідкістю, а за часів безвладдя, коли, на тлі повної бездіяльності тодішньої влади, волонтери почали постачати, серед інших військових речей,  такі машини для потреб фронту, трафік євроблях набув сьогоднішніх темпів.

Зараз всілякі білякоритні, для яких придбати черговий бентлі чи електроавтомобіль, як два пальці об асфальт, як зграя скажених собак, безупинно обгавкають, як вони кажуть, західний „мотлох". Їм, придуркам, невтямки - що 5-10 років на європейських дорогах, це - як 1 місяць на наших (якщо повезе!).  

Єдине, у чому можна се сумніватись, так це у тому НА ЩО натякає курва Южаніна , мовляв насправді у європах, виявляється, теж є у наявності окуєнні увізні податки. Щоправда, забула сказати, що європейці  їх практично не платять, бо купують новизну у фірмових салонах. А те, на що "дама" натякала, стосується особливих машин - антикваріату тощо.

Тож чекаємо нових висмоктувань бабла: вони це полюбляють!

 

 

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі