Блоги → Перегляд

Медведчук підтримав Тимошенко на майбутніх виборах

Субота, 22:42, 01/09

Рейтинг
0 0
Переглядів
481

0
0
0
У цій статті згадуються
Виктор Медведчук
Громадський діяч
Юрій Бойко
Політик

Лідер громадського руху "Український вибір" Віктор Медведчук висловив підтримку лідеру партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко на майбутніх виборах

Віктор Медведчук дав інтерв'ю британському виданню The Independent, де висловив підтримку кандидатури Юлії Тимошенко на майбутніх виборах.

Медведчук назвав Тимошенко найбільш "підготовленим" і найбільш "сфокусованим" кандидатом. Він сказав, що Тимошенко буде "битися кожним фібром" за перемогу.

На його думку, електорат у виборі між Тимошенко і Гриценко повинен голосувати за Тимошенко.

Разом із тим, Медведчук намагався спростувати будь-які політичні зв'язки з Тимошенко. "У цьому немає необхідності. І у нас різні політичні позиції", – запевняв він.

Нагадаємо, Колишній міністр оборони, а нині лідер "Громадянської позиції" Анатолій Гриценко заявив, що існує сценарій на майбутні вибори, за яким президентом "ставлять" Юлію Тимошенко, спікером – Віктора Медведчука, а прем'єром – Юрія Бойка.

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі