Блоги → Перегляд

я спробую зараз невміло в пості показати важливість історії держави ,Русі в даному випадку

Середа, 19:33, 12/09

Рейтинг
0 0
Переглядів
871

0
0
0
У цій статті згадуються

Iсто́рія держа́ви і пра́ва — це наука і навчальна дисципліна, яка вивчає фундаментальні, системо утворюючі закономірності історичного розвитку, намагається встановити головні причини та виявити основні наслідки виникнення, розвитку і падіння державно-правових систем[1].

 

Історія держави і права України як наукова дисципліна — складова частина загальної теорії історії держави і права, яка відбиває національні та регіональні особливості України. Тривалий час І.д. і п.У. розглядалася лише в межах історії держави і права сусідніх країн, насамперед Росії, Литви і Польщі. Після праці "Звичайна схема руської історії і справа раціонального укладу історії східного слов'янства" М.Грушевського та усвідомлення окремішності історичного розвитку України І.д. і п.У. набула самостійного значення.

Першими кроками на шляху вивчення І.д. і п.У. стали дослідження представників школи західноруського права М.Владимирського-БудановаФ.Леонтовича та їх учнів, а також праці з історії Гетьманщини Д.МіллераМ.ВасиленкаМ.Слабченка та ін. Значного розмаху історично-юридичні дослідження набули після створення Української АН (нині Національна академія наук України) та наукової діяльності в Києві в рамках академічних Комісії для виучування історії західноруського та українського права і Комісії для виучування звичаєвого права України. Ґрунтовне дослідження опублікували М.Василенко, І.Малиновський, М.Максимейко, М.Слабченко, Л.О.Окіншевич, І.Черкаський, С.Борисенок, С.Іваницький-Василенко. Після розгрому академічної юридичної науки в 1930-ті рр. розвиток І.д. і п.У. в передвоєнні та перші повоєнні роки пов'язаний майже виключно з працями С.Юшкова. Згодом з'явилися вітчизняні школи істориків права в Київському університеті (нині Київський національний університет імені Тараса Шевченка; А.Ткач, Л.Потарикіна, В.Катрич, А.Дубровіна), Харківському юридичному інституті (нині Національна юридична академія України ім. Ярослава Мудрого; С.Фукс, А.Рогожин, І.Софронова, М.Страхов, Л.Маймескулов, В.Гончаренко, О.Ярмиш), Інституті держави і права імені В.М.Корецького НАН України (Володимир Михайлович" href="https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D1%80%D0%B5%D1%86%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D0%92%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%80_%D0%9C%D0%B8%D1%85%D0%B0%D0%B9%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87">В.Корецький, Б.Бабій, О.Мироненко, І.Усенко, В.Чехович), Львівському університеті (нині Львівський національний університет; В.Кульчицький, Б.Тищик, М.Настюк, А.Пащук). В інших наукових центрах у галузі І.д. і п.У. плідно працювали П.Михайленко, О.Сурілов, І.Греков, К.Софроненко. В Українському вільному університеті та ін. наукових центрах української діаспори проблеми І.д. і п.У. розробляли Р.ЛащенкоА.ЯковлівМ.Чубатий, Л.О.Окіншевич, О.Юрченко, Я.Падох.

Основним об'єктом дослідження української історично-юридичної науки є державні і правові інститути на українських землях у період Київської РусіГалицько-Волинського князівстваГалицько-Волинської державиВеликого князівства ЛитовськогоКорони ПольськоїРечі ПосполитоїРосійської імперії, Австрії (з 1867– Австро-Угорщина) та українських держав 20 ст. Особлива увага приділяється публікації та дослідженню визначних пам'яток правової культури України. І.д. і п.У. тісно пов'язана з історією політичної і правової думки України та історією держави і права зарубіжних країн, дослідженнями історичного характеру, які здійснюються в рамках галузевих юридичних наук, а також із суміжними історичними, політичними і філософськими науками.

 

-----------------------------------------------------------------------

Недоступна для нас є інформація як фактично тривало суспільне життя наших предків в час перед державою Київська Русь.


Там марксисти триндять про розшарування, класи,перших князів,дружину.


Я в сраці маю це ваше все,хоча трохи це так і було.


Я про те намагаюсь вияснити як то було що люди жили разом як мавпи спочатку ,ну трошки краще,а потім один мав і хату і корови а другий у нього позичав і на нього робив.


Це частково тлумачить життя села.типу перед 1941 на зах Україні.


Одні робили а другі лежали під грушами.

 

Поляки ніхіра не втручались в життя внизу на селі.


Був поліціянт десь в містечку ,він ходив по селах і перевіряв чи гімно і інше вже так цілком не тримають на дорозі перед хатою чи якось так.


І порушник мусив нести штраф аж у містечко сам.Поліціянт не дався підкупити.Чим пишались по радіо теперішні старі поляки як собі пизділи в 1990-93роках про те яка добра держава була Польша .

І чо тепер хуйова стала.

Інший львів"янин поляк пиздів що раз на рік у Львові поляки нашим викидали надвір машини продукційні,верстати.так самоуправно нелегально,на злість.без влади.

 

----------------------------------------------------------------------------------

Говорили мовою слов"янською яка була трохи схожа на нашу а деякі слова такі самі.


Я знайшов старі слова які були в 6-9 столітті і в нашому селі збереглися.


Це "тета " і "вуйна". Вже не говорячи про "мама-тато".


Хто знає слово "тета"?

 

Воно є і у хорватів. Це не польські слова.

 

------------------------------------------------------------------------

 

Як так ,курва, вийшло що одні другим ставали майже рабами?

 

Що князь міг по примсі вбивати людей і змушувати їх прийняти чужу віру?


 

Та пішов ти нахуй з твоїм хрещенням Русі.

 

З іншого боку хто там бачив Перуна?  Бликавки так. Грім.

 

Але напиздіти що хтось блискавки кидає і його треба шанувати бо переїбе по хребті--це вже бля перебільшення.

Коментарі

Я шкодую, що це прочитав перед сном.
mart mart   22:50
0

віддаю плату за сеанс.
0

Марте, я тобі багато разів радив ПРОДАВАТИ УКРАЇНСЬКЕ ЗА НАЙКРАЩИМИ ЦІНАМИ
А ти все пнешся відразу ТВОРИТИ СВОЄ НЕТЛІННЕ.
Це ж не худліт, де цінують політ фантазії. В науковому поясненні суспільства та людини потрібні діамат, системний підхід, політекономія і ще багато всякої всячини. Яку треба вивчати ПОСТІЙНО і ПОЖИТТЄВО.
А ти керуєшся лише примхами і забаганками. А це, знову ж, тільки до худліт.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.