Блоги → Перегляд

??? 2015 pik =Злодіїв та грабіжників почали відстрілювати на Київщині

Вівторок, 13:45, 16/10

Рейтинг
0 0
Переглядів
504

0
0
0

https://www.youtube.com/watch?v=JF7gKhWHz5s

 

UA - Злодіїв та грабіжників почали відстрілювати на Київщині. Громади сіл самоорганізовуються і самотужки ловлять бандитів. Коли ж ті не здаються, відкривають вогонь. Поки в країні міліціонери перетворюються у поліцейських, люди боронять себе та своє майно. Випуск ТСН.19:30 за 28 грудня 2015 року RU - Воров и грабителей начали отстреливать в Киевской области. Общины сел самоорганизовываются и самостоятельно ловят бандитов. Когда же те не сдаются, открывают огонь. Пока в стране милиционеры превращаются в полицейских, люди защищают себя и свое имущество. Выпуск ТСН.19:30 за 28 декабря 2015 года

-----------------------------------------------------------------------------

 

це так було---чи і  є ???

 


Коментарі

mart mart 23:49
0
якщо це було--то чому ви мовчали тут? я то не знав бо далеко є.
0

Таке є в нормальних селах завжди.
Тупо ховали порубаних без довідок ще при комунізмі.
Це виражено було ще в 90-х коли голодні міста просто грабували села.
Пізніше діяли національні банди зі своїми поняттями.
Там цілі міста прогиналися або протистояли. Наприклад чечени до Львова припинилися колоною джипів. Так вони з готелю не вийшли. Просто тупо сіли в своі машини та під конвоєм місцевих втекли зі сумом.
Що до Київа то там більше одинаки аматори працювали. Один хлопака перестриляв більшість азіатських мафіі. За що сів на довго.
Так є . За часів війни коли червоні відступили а німці наступали більшість територіі було безконтрольного. І виникла міліція тоб то УПА яка просто карала будь які безчинства між сусідами. Показово що навіть поляки просилися під захист, бо чесно кажучи інші утворення в цій ситуаціі просто грабували.
УНСО пізніших років створювалося с цієюж метою. Зібрали навіть безпритульних дітей і зорганізували . Десяток бізбашених підлітків з калашами досить сильно впливали на кримінальну ситуацію.
0

http://politiko.ua/blogpost88348
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.