Блоги → Перегляд

Тяжко

Понеділок, 17:50, 18/03

Рейтинг
0 0
Переглядів
239

0
0
0

Багато хто, і я теж, вважали гіперболою, коли я називав москалями деяких місцевих блогерів.

І тут бац!

Тупа Скотиняка вже не знає ,як ще насрати пристойним людям. Старається перед своїми хазяями, огидьок "щироукраїнський"... Залишив: - Блокер

 

Залишимо поза увагою фільльогічні новації.

Словосполучення "Щьірьій украинец" - типовий вираз москвошовініста. щось там означає в його головешці. З цим усе зрозуміло.

Жорна розбивали, щоб люди вступали в колхози - до чого тут Гітлер?

Голодомор був в 1932...1933 рр.

Залишив: Юрій Бородатий  

Людина, що позиціонує себе вихідцем з Західної України абсолютно не орієнтується у історії нацистської окупації. 

Тобто повністю є відірваним від поколінь людей, що перебували в цій окупації. 

Таке можливе? Так можливе. Але є ще освіта, книги інтернет. Наявна велика прогалина не лише у знанні точних наук, але і української історії.

Це є приватною справою людини, аж поки вона не почне вчити жити інших.

Чи має на це право? Питання.

Коментарі

?
+1

Повторюю питання:
- В Петра агентів КГБ→СБУ 31000,
а в США агентів ЦРУ 21575.
Для чого Петі СТІЛЬКИ чекістів?
0

Ось це дійсно тяжко,
навіть дивитись -
https://www.facebook.com/100017484276394/videos/347158842543589/

Коли вже ось так, як наших хлопців, будуть "недоторканих" закопувати?
+1
Не врубався, до чого цей набір слів?
+1

Василь, весь такий на понтах - йому ніколи свої поліна з ока витянувати - він шукає тріску)))
0

А, можу пояснити. навіть вам буде зрозуміло.
Приходиш у компанію і заявляєш: - після ночі наступає день.
І тут отримуєш: - А посилання де?
- ніколи такого не чув.
- вася нацик і свідомий.
- твій порошенко злодій.

Важко писати очевидні речі для українця і отримувати таку марсіанську (мокшанську) реакцію. Ви якось визначтеся, самоідентифікуйтеся - варіанти: юпітеріанці, москалі, хахли, малороси, зулу, коса, андаманці...?
0

Порошенко остаточно розділив українське суспільство на дві частини.
Перша, назвемо її «три-Б» (батраки, будівельники, баданте) - добуває валюту для другої, а друга, це корупціонери і порохоботи!
mart mart 18:52
+2
пиздиш пиздиш попижджуєш.
якщо набудував так багато з 2015 року--нехай піднімуть галас робітники що там роблять.

і тоді не треба їздити агітувати.

за тебе люди проагітують .за твої діла.
Назва "щироукраїнський" дуже підходить тим, хто прикриває свою органічну дурість і фальш псевдо-українськими словами, перемішаними з "вучоною" латиною
- тут все вірно.

Знаю від батька (фронтовика) - Голодомор був в 1932...1933 рр. Активісти жорна розбивали, щоб селяни не могли самі собі молоти борошно. Конфіскований в пана нафто-дизельний млин комуняки запороли і все звалили на "пана-саботажника", мол, "піску в нафту насипав".

Мати казала, що німці були злі, але ґазди. Молоко не крали, а вимінювали в селян на мандарини. Не ідеалізую Гітлера, але саме Черчіль почав бомбити Німеччину, а Сталін поклав своїх більше як Гітлер.

Казати, що я "...повністю є відірваним від поколінь людей, що перебували в цій окупації..." може лише порохобот-Вася, який менторським тоном пробує всіх нас вчити "жити по-новому" ))
Розбирався з голодомором і фашизмом. Фішка в тім що голодомору на західній Україна не було. Взагалі. До СРСР то б то до 39 року. Приходили ешелони скотовозів з ледь живими людьми яких підгодовували як могли. І жахалися. З відсі ненависть до комуністів і вітання німцям. Коли прийшли ватніки , ті самі глюки, то зачалася конфіскація. Через суд , офіціально, по протоколу, без грабунку. Мета зробити так щоб всі віддавали все в спільний котел а хтось ділив це на пайки. Звичайно найбільш господарчі переселились в сибір - 10℅ активного населення як творці економіки. Їх місце зайняли мародери що робили вигляд що щось роблять для ідеї і алкоголіки які швидко створили замкнуті клани. Тоб то логіка пропала і соціал голосно ваав в хаос. І так і не вийшов через те що верхи і низи просто не розуміють один одного . Не можуть розуміти. Технологічно.
Німці пройшли військовим катком. Вони не мали людей контролювати це. Виникло самоуправління, народна міліція самооборони, місцева організація. Самооборона вирішила питання між сусідами і фактор справедливості. Причому моралізована УПА стала прикладом навіть для інших націй. Бо не грабувала , і боронила перед мильоном мародерів з ватного світу на національними бандами злочинців.
+1

Найбільш образливим було те, що коли прийшли німці то отримали масу арештованого майна та банківського золота конфіскованого та акуратно поскладеного. Тоб то цінностей що не мали наміру бути використані. Колгоспи то більше для худоби - вона просто так стояти не буде . Хоча худоба по лісах пряталася. І деякі корови війну пережили...
0

Німці захищали Україну довше як москалі.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.