Середа, 11:03, 20/03

Рейтинг
1 0
Переглядів
697

0
0
0

%D0%B2%D1%83%D0%B7%D1%8B-min.jpg
В Украине в 2018-2019 учебных годах количество учебных заведений I-II уровней аккредитации (колледжи, техникумы, училища) и III-IV уровней аккредитации (университеты, академии, институты) снизилось в сравнении с 2017/2018 учебным годом.

Согласно данным Государственной службы статистики, в 2018-2019 учебном году в Украине действует 370 учебных заведений I-II уровней аккредитации и 282 высших учебных заведений III-IV уровней аккредитации. В прошедшем учебном году было 372 учебных заведения  I-II уровней аккредитации и 282 ВУЗа.

Кроме того, в нынешнем учебном году в учебных заведений I-II уровней аккредитации обучается 199,9 тыс. человек. Годом ранее студентов в колледжах и техникумах было 208 600 человек.

В ВУЗах в 2017-18 годах обучалось 1,33 млн человек, а в нынешнем учебном году — 1,322 млн.

В 2018 году из учебных заведений I-II уровней аккредитации выпустилось 55,5 тыс. человек, из ВУЗов — 357,4 тысячи.

По состоянию на конец 2018 года в аспирантуре обучались 22,8 тыс. человек, а в докторантуре — 1,1 тыс. человек.

Как сообщал SKELET-info, в Украине 133 чиновника национальной системе образования предпочитают заграничную и потратили на обучение своих детей за рубежом 35,5 млн гривен в прошлом году.

В тему: Дочь следователя Бута закончила учебный год в Британии

Стало известно, сколько нардепы платят за обучение детей

Младший сын Гонтаревой поступил в Королевский колледж Лондона

ИСТОЧНИК

Коментарі

У нас вже й селяни (заробітчани) вчать дітей в Польщі.
У нас вже давно вища освіта перетворилася на потужне джерело заробляння бабла. Тим більше, що дітки різнокаліберних білякоритних зазвичай "вчаться" лише номінально, долаючи перепони типу заліків та екзаменів шляхом виплати чергового вливання до кишень викладачів батьківських грошей.
Цивілізована двонога істота вчиться постійно - від пелюшок до смерті. А ОЦЕ - звичайний порожньоголовий непотреб. Хай собі тішиться...
Писав колись, але мені ніхто не вірить -
Великі люди уникали традиційної освіти через:
1) хворобу,
2) бідність,
3) віддаленість житла до школи,
4) лінощі.
Кожний різновид традиційної освіти мав своє призначення:
- Середня освіта вбивала у дітей охоту до наук;
- Спеціальна освіта знищувала у людей універсальність, тобто геніальність;
- Вища освіта надавала неактуальні чи хибні знання, гальмувала освоєння нових знань і взагалі блокувала розвиток людини і суспільства.
Письменниця Леся Українка (яка ніде не вчилась) в листі до Михайла Драгоманова дивувалась:
"Наші люди з натури дуже розумні, бо їх навіть наші волинські школи не можуть дурнями зробити, а вже, здається, для сього не мало прикладається роботи".
Вчений Вернадський визнав:
"Всупереч тому, що я вчився в університеті, я щось знаю".
Людина дозріла завдяки правдивим знанням, тому найкращою освітою є любительська самоосвіта.
murman murman   16:59
-1

- Спеціальна освіта знищувала у людей універсальність, тобто геніальність;
- Вища освіта надавала неактуальні чи хибні знання, гальмувала освоєння нових знань і взагалі блокувала розвиток людини...
---------
Правильно Юра, расово правильный хохол должен быть туп и дремуч, никаких представлений о фундаментальной науке ему не требуется. только айфоны и гамбургеры.
0

Опасность ватников в том что они весь мир делают таким какими являются сами. Никакого отклонения от элемента русского толпостада.
Все общее одинаковое и работать ! В закрома родины.
Розумово нормальна людина вчиться від народження до смерті. Бо, аби відшукати істину, украй необхідно відшукувати максимально більшу кількість джерел та постійно співставляти фактаж.

Якщо ж проаналізувати штиб життя нашого населення, виявиться неприємна констатація: принаймні в Україні переважна кількість людей не уміють і НЕ ЗДАТНІ повсякчасно думати.

Звідси, наприклад, шалена кількість авиокатастроф: натискаючи на педаль газу, більшість істот не шурупає, до чого це призведе. Як і безліч бовдурів, що хронічно занурені у свої айфони...

Втім, мабуть це - на краще: великий природній відбір спрацює обов'язково, бо дебілам не місце у цивілізованому світі.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі