Блоги → Перегляд

“Коли Луценко відкриває рота, він зазвичай бреше” – Аслунд

П'ятниця, 01:10, 22/03

Рейтинг
0 0
Переглядів
244

0
0
0
У цій статті згадуються

Аслунд заявив, що Луценко бреше про посла США, але потім відкликав свій коментар 34100 ПЕРЕГЛЯДІВ   50 Четвер, 21 березня 2019, 19:18 23000 69e3a7a-lutsenko1-115.jpg

Аналітик Atlantic Council Андерс Аслунд прокоментував заяву генерального прокурора Юрія Луценка та заявив, що не вірить у те, що посол США в Україні Марі Йованович нібито дала йому список людей, яких попросила "не переслідувати".

Відповідні заяви Аслунд зробив у коментарі "Голосу Америки".

Однак через декілька годин Аслунд повідомив у Twitter, що відкликає свою заяву про Луценка.

bL-Go9sn_normal.jpg Голоc Амepики✔@chastime  · 6h

Аслунд про звинувачення Луценка проти Посольства США: Ми у Вашингтоні чуємо про це лише тому, що там присутні звинувачення проти Посла США, про яку тут високої думкиhttps://ukrainian.voanews.com/a/aslund-pro-lutsenka/4841240.html …

wBoi9KgO?format=jpg&name=600x314 Аслунд: коли Луценко відкриває рота, він, зазвичай, бреше

"Коли Юрій Луценко відкриває рота, він, зазвичай, бреше". Так коментує аналітик Atlantic Council Андерс Аслунд звинувачення озвучені Луценком стосовно того, що Посольство США в Україні вказало не пере

ukrainian.voanews.com oK-YayC6_normal.jpg Anders Å[email protected]_aslund

I am withdrawing my statement on Lutsenko.

9 9:08 PM - Mar 21, 2019 Twitter Ads info and privacy 27 people are talking about this

 

"Я відкликаю свою заяву щодо Луценка", - написав він.

"Він працює генеральним прокурором 2-3 роки, і він не провів жодного суттєвого розслідування. Нікого не було ув’язнено, на жодному рівні", - спочатку заявляв Аслунд.

За словами аналітика, Луценко "був залучений до різного роду сумнівних справ". Зокрема, Аслунд згадав про зустріч генпрокурора з Ігорем Коломойським після націоналізації ПриватБанку.

"Наприклад, після того як Ігор Коломойський втратив ПриватБанк, Юрій Луценко, так сталося, зустрівся з ним за кордоном. Випадково… Тож він – людина, яка намагається заробити гроші для себе. Він вважається однією з найбільш корумпованих осіб в Україні і не зробив нічого, що б стосувалося його роботи", - вважає Аслунд.

"Він на цій посаді тому, що він нічого не робить. Тому, що там є бажання не мати функціонального генерального прокурора", - переконаний аналітик.

Також він відкинув припущення, що ця ситуація може вплинути на виборчу кампанію в Україні.

"Я думаю - це просто шум. Він не має значення. Щодо Луценка, зрозуміло, до якої сили він належить. Він є людиною президента Порошенка. Але він немає жодної довіри. Тож чому будь-хто має звертати увагу на його слова? Ми у Вашингтоні чуємо про це лише тому, що там присутні звинувачення проти посла США, про яку тут високої думки. Ніхто з тих, хто знає обох людей, як, наприклад, я, не сумнівається ні на мить у тому, хто говорить правду а хто - ні", - наголосив Аслунд.

Нагадаємо: 

  • Раніше генпрокурор Юрій Луценко в інтерв'ю виданню The Hill заявив, що посол США в Україні Марі Йованович дала йому список людей, яких попросила "не переслідувати".
  • У Державному департаменті США відповіли, що заяви Луценка неправдиві.

Коментарі

mart mart 01:14
0
це як василь тупа скотиняка. щоб сказати правду мусить говорити що після ночі настає день
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.