Блоги → Перегляд

З 8 березня!

Понеділок, 02:12, 08/03

Рейтинг
17 32
Переглядів
3377

0
0
0

0000aked

Дорогі жінки! 

Щиро вітаю вас зі святом весни, любові та краси - Міжнародним жіночим днем 8 березня! 

Саме від вашої ніжності, жіночності та вміння знаходити компроміси залежить як благополуччя ваших родин, так і завтрашній день нашої країни. 

Кожен день ви надихаєте нас, чоловіків, на досягнення успіху. Ви - наш стимул і опора в житті. Я хочу побажати, щоб ви були щасливими й успішними, здоровими та енергійними. Нехай ваш кожен новий день буде наповнений радістю перемог, а відчуття весни, пробудження всього світлого і прекрасного не покидає вас цілий рік. 

Добра вам, любові і сімейного затишку!

Коментарі

SMEREKA DID 02:21
+9
Сергію Леонідовичу! Ми галицькі жіночки День Гамана не святкуємо.Ось піст ,то ми день шоколаду влаштували,щоб всім з призодом нового Президента жилось в шоколаді!
А у нас є свято День Матері,української жінки.А ще ми хочемо ,щоб нас шанували щодня!
Невідомий користувач   02:26
+4

+++++
+3

http://traditions.org.ua/vesnyaniy-tsikl/istoriya-8-bereznya.html
Пурім або Гамана - національне свято припадає на 23 лютого, за старим стилем це 8 березня. Це не є релігійне свято (про це, до речі, говориться і в «Єврейській енциклопедії»). Це свято знищення усіх ворогів іудеїв. Перський цар, дозволив євреям «винищити, убити всіх сильних у народі, що у ворожнечі з ними, дітей і дружин, і маєтки їхні розграбувати» (Книга Есфірі, 8 -11). І два дні, за підтримки царських вояків, «іудеї били усіх ворогів своїх, і винищували, і діяли з ворогами по своїй волі» (Книга Есфірі, 8 -11). Тоді загинуло 75 тиcяч "ворогів народу", це як зараз напевне 20 міліонів, а день погромів і убивств став «веселим святом Пурим». Це – єдине свято у євреїв, коли дозволяється євреям напитися до такого стану, щоб вони не могли відрізнити обличчя ворога від обличчя друга. По-друге, Оману - першому заступнику царя - за те, що він хотів знищити євреїв, відрізали вуха. На свято печуть трикутні пиріжки з маком, які називаються «вуха Омана». І всі із задоволенням їх їдять.Комуністка, Клара Цеткін 1910 р. на конференції жінок-соціалісток у Копенгагені (Данія) запропонувала відзначати 8 березня як день жінки, її підтримала комуністка Роза Люксембург. Конференція проголосила 8 березня міжнародним жіночим днем. Але це свято не прижилося в світі. Його святкували, крім Ізраїлю, тільки в Московській імперії.Відзначення цього жіночого дня, що, як правило, припадає на Великий піст, часто супроводжуються гучними пиятиками та забавами, чим порушуються норми християнської етики і зневажаються релігійні традиції християн.

Цивілізований світ на знак поваги й любові до жінок щороку у другу неділю травня відзначає День Матері — після Великодніх свят, в час розквіту весни й наближення сонячного літа.

Оскільки український народ у своїй основі є християнським і належить до сім’ї європейських народів, нав’язане силоміць свято 8 березня є чужим для нас.Нам годиться відзначати справді міжнародне свято — День Матері (друга неділя травня).
Замечательно!
Спасибо большое!
Всех девочек на "Политико" (хоть и немного нас тут) - с Праздником!!!
Невідомий користувач 02:35
0
Он не поймёт за что его минусуют. Я, например, не минусую. Поздравление не мне. Но вот за что уважать перестал: за поведение между первым и вторым туром и за молчанку после "победы" Януковича.
+3

А что он может сказать, он своё дело сделал. А преждевременно высовываться не хочет чтобы не растерять кредит доверия. Порожняк.
Невідомий користувач   02:45 Показати
-5

+1

Ему б не дали быть премьером не та и не другая сторона..а то что молчал это правильно он показал свою позицию что он не ща тех и не за тех и зачем уме присоединятся и убивать свой рейтинг?
-3

Ростовщики в премьерах не ходят Дмитрий Леонидович!
Це взагалі-то не українське свято, а принесене більшовиками. Тому, як і вони, воно має канути в лету
лучше бы он налоги за все время заплатил.а это миллиарды долларов в бюджет украины
З жидівськими святами вітаєте ?
-3

в суде били?(((
http://swadbatut.by/
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.