Понеділок, 15:51, 25/10

Рейтинг
9 1
Переглядів
1101

0
0
0

Оцінюючи протиправними дії міліції відносно учасників протестної акції, яку проводив місцевий осередок «Свободи» 22 жовтня цього року, координатор Громадянського активу Дніпра Андрій Денисенко  зазначає, що регіонали не вперше використовують технологію проведення контр-заходів, щоби перешкодити акціям своїх політичних опонентів.

Вони займають територію біля адмінбудівель  кількома десятками своїх прихильників і оперезують її кордоном міліції. Працівники міліції при цьому виступають як санітарний кордон, який, начебто розводячи по різні боки опонентів, фактично спрямовано проти опозиції. Ця технологія фактично унеможливлює реалізацію громадянами конституційного права на мирні зібрання.

На переконання громадянського активіста, у Дніпропетровську акція “Свободи” мала цілком законний і мирний характер, а нюанси її проведення навіть обговорювалися напередодні між міліцією та організаторами. Тому скоординовані дії влади і регіоналів проти “свободівців” ГРАДівець називає зухвалим порушенням закону, відвертим політичним насильством і репресіями.

- Мене обурила поведінка заступника начальника міської міліції пана Сідлецького, - говорить Андрій Денисенко. - Він особисто керував діями міліції і сам протиправно застосував силу по відношенню до учасника акції Дмитра Будима. Ганебно те, що міліція по-лакейськи вислужується перед регіоналами як перед партією влади, поводячись із іншими громадянами як з людьми другого сорту. Коли до шлагбауму біля облдержадміністрації під'їхав Будим, щойно він вийшов із автівки, на нього накинулися міліціонери, почали бити і в'язати. А коли через 10 хвилин на те ж місце під'їхала “Волга” з наметами регіоналів, міліція радо привіталася і поручкалася з водієм. Взагалі поведінка міліції була непрофесійною, брутальною та провокативною. Я буду свідчити про ці неподобства на суді у вівторок і запрошую всіх учасників акції прийти як свідків на 15.30 до Кіровського райсуду.

Там буде розглядатися протокол про адмінпорушення, начебто скоєне учасником акції протесту 22 жовтня Дмитром Будимом. Йому інкримінують ст. 185 Кодексу України про адміністративні правопорушення  - «злісна непокора міліції».

В той же час ГРАД ініціює порушення кримінальної справи за фактом протиправних дій міліції, щоби притягнути винних до відповідальності. 

На 15:00 під Кіровським райсудом зберуться свідки та небайдужі громадяни, аби сприяти правосуддю.

Коментарі

Свободу не спинити! :)
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі