Блоги → Перегляд

У Нікіти Міхалкова нав’язлива імперська ідея?

Четвер, 11:12, 16/12

Рейтинг
15 4
Переглядів
889

0
0
0
У цій статті згадуються

Відомий російський кінорежисер Нікіта Міхалков вважає, що років через 10 Україна та Росія будуть однією державою.

«Я думаю, что будет одна страна. Мы одной крови, одной лени, одной нежности, упрямства. Я приезжаю сюда, мне ставят штамп в паспорте - меня это мало волнует. Это не может нарушить мое отношение к этим людям и к этой потрясающе красивой стране", - сказав режисер, відповідаючи на запитання «Комсомольської правди в Україні», якими він бачить відносини України та Росії через 10 років.

Раніше, в одній з передач «Велика політика» на Інтері, де ведучим є співвітчизник кіномитця, Євген Кисельов, під час відеомосту з Москвою Міхалков висловив думку про те, що українці вже достатньо пожили незалежно, самостійно від російської імперії. Ну і що хорошого, запитував московський гість, чи задоволені українці тим, що бачуть і чи не пора вже повертатися назад?

Отже, ідея про злиття країн вже стає для імперськи налаштованого режисера нав’язливою. Цікаво, чому Міхалкову здається, що Україна стане єдиною державою з Росією саме за 10 років? Чи це не тому, що в Москві сподіваються на 10 років президентства Януковича, а ліквідацію української державності вважають за логічний результат його правління?

Принагідно Нікіті Сергійовичу можна нагадати, що українці з росіянами ніколи не були  й не могли бути однієї крові, тим більше лінощів. Ні про які ніжності росіян теж не доводиться говорити, а надто - в контексті історії україно-російських відносин.

Чи не про ті «ніжності» йдеться, які проявили наші «люті брати» під час знищення Батурина? Чи, може, мається на увазі ліквідація Запорозької Січі? Чи вони проявилися під час будівництва північної столиці Російської імперії - Санкт-Петербургу, що як відомо, постав на українських кістках? А може в засланні та ув’язненні нашого Кобзаря із забороною писати вірші?

А ще, ми, українці, можемо від щирого серця подякувати росіянам за ту зворушливу "ніжність", з якої вони: заперечують голодний геноцид українців; зневажають і боряться з нашою рідною мовою, культурою, церквою; за ту "ніжність", з якою перекривають нам газ; ліквідують українські національні громади в Росії та не допускають у своїй федерації жодного україномовного класу, не кажучи про школу, і т.д. і т.п. 

Випадків подібної людожерської "ніжності" з боку московитів до українців – безліч. Українська історія, як давня так, і новітня, ними просто переповнена.

Зі способів лікування подібного роду проімперської маячні та нав’язливої ідеї Нікіті Сергійовичу можна запропонувати щонайменше два: присвоєння статусу персони нон-грата в Україні чи більш радикальний зі стовідсотково гарантованим результатом – гранату.

" ...Знаний груз

у русского

тощ —

тем, кто рядом,

почета мало.

Знают вот

украинский борщ,

знают вот

украинское сало.

И с культуры

поснимали пенку:

кроме

двух

прославленных Тарасов —

Бульбы

и известного Шевченка,-

ничего не выжмешь,

сколько ни старайся.

А если прижмут —

зардеется розой

и выдвинет

аргумент новый:

возьмет и расскажет

пару курьезов —

анекдотов

украинской мовы.

Говорю себе:

товарищ москаль,

на Украину

шуток не скаль.

Разучите

эту мову

на знаменах —

лексиконах алых,-

эта мова

величава и проста:

"Чуешь, сурмы заграли,

час расплаты настав..."

Разве может быть

затрепанней

да тише слова

 поистасканного"Слышишь"?!

Я

немало слов придумал вам,

взвешивая их,

одно хочу лишь,-

чтобы стали всех

моих

стихов

слова полновесными,

как слово "чуешь".

Трудно

людей

в одно истолочь,

собой

кичись не очень.

Знаем ли мы украинскую ночь?

Нет,

мы не знаем украинской ночи."

/Владимир Маяковский, "Долг Украине"/

P.S. А ось фоторепортаж про те, з якими почестями російського імпер-шовініста Нікіту Міхалкова, який прагне позбавити Україну державності та спить і бачить її малоросійською губернією в складі Російської імперії, зустрічають бєнкєндорфи та поплавськи на Першому антиНаціональному. Російський "самодержець" взяв участь в програмі "Глибинне буріння", вочевидь для того, аби якомога глибше "пробурити" українську свідомість своїми антиукраїнськими, великодержавними постулатами.

Коментарі

Та пішов ти...
-5

+3

Йди, не смерди...
-6

-5

яблуко від яблуні далеко не падає. згадайте, хто написав гімн савєтскаго саюза - і все стане на свої місця...
+4

Нікіта Міхалков - син гімнюка.
-2

а что ТЫ создал, одоробало?
+1

Я захищаю Україну як можу - своїм словом. Це і є моє діло. Те, що я створив - це моя творчість, професійна діяльність як журналіста, якою я заявляю про свою громадянську позицію.
+1

До речі, а що ти тапер-таперобало такого "создало", що залізло сюди зі своїми повчаннями, га? Яке кіно і де його дивитися?
Олексій Мазур 13:32
+2

Нікіта Міхалков - син гімнюка.

у саме "яблучко" вцілили!.. :)))))
-5

Міхалков - дрібний холуйчик. Навіщо звертати на нього увагу?
-6

-2

Знаете, когда заканчиваются конструктивные доводы, любой даже самый интеллигентный человек начинает как мортышка бросать в оппонента помётом и банановыми шкурками. Может уже достаточно? Вопрос ведь выдутый из пальца!
+1

Вопрос в том, шо Михалков-выдающийся киноактёр и кинорежиссёр. И имеет право озвучивать публично свои взгляды. Заслужил если хотите. А когда его критикуют люди, не добившиеся в жизни ничего,это просто неинтересно..
0

"Міхалков - дрібний холуйчик. Навіщо звертати на нього увагу?" - таким як він російським імпер-шовіністам слід завжди давати належну відсіч. Тим більше, що він приїхав зі своїми паскудними антиукраїнськими, антидержавними ідеями на нашу українську землю. Не гідно залишати його випади без реакції.
-4

"высекать" будешь свой собственный зад.
Понял?
0

Так и не надо оставлять без внимания, если хотите. Но не надо и забывать кто такой Михалков и кто такой Эдуард Гадский. Кто из них мелкий холуйчик -это вопрос)))))
Короче не надо вешать низкопробные ярлыки на выдающихся людей. Они -эти люди, заслужили своими делами право публично выражать своё мнение, даже если оно и не правильное. И даже приехав в Украину.
-4

потому и спрашивал выше: "а ТЫ сам-то кто такой, мазур-ганский"?

пока же вижу ... "Моську, лающую на Слона".
точнее - парочку шавок и "татом-тузиком-шварциком" в качестве "заводилы".
Собереться стайка "щирых" неуков-безруко-безмозглых и от ЗАВИСТИ сидят - пердят, пердят-подванивают...
По ЛЮБОМУ вопросу.
+3

http://lurkmore.ru/%D0%A1%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B2%D0%B0_%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D0%B5%D0%B9%D1%81%D1%8F
0

"Вадим Финкельштейн прокомментировал [1] реакцию на первую серию реалити-шоу M-1 Fighter (провальный закос под TUF):"В заключение также хочу сказать следующее. Очень часто нас и наши действия пытаются оскорбить и унизить те, кто ничего не делает сам, кроме интриг, плетения грязных сплетен, воровства и пиратства. Мы приветствуем критику в наш адрес, когда она поступает не от умельцев всего вышеперечисленного. Им же мы советуем — сделайте хоть что-нибудь сами! Я думаю, вы понимаете, о ком идет речь."
фільми якраз і слугують як продукт імперської діяльності, промиттям мізок та нав'язуванням орієнтирів...
+2

Особливо ця теза справедлива стосовно Нікіти Міхалкова. Як кінофільмів, так і заяв.
+2
кpaщe б дyмaв як нopмaльнi фiльми знiмaти. тeж мeнi "aвтopитeт"...
-1

а ЧТО ТАКОЕ "нормальный фильм",
не проясните?
-1

Це такий, який би ти сам ніколи б не дивився. Не зміг би. Не витримав. Бо сам - ненормальний. Причому, як свідчить анамнез, безнадійно.
+1

Без найменших шансів на одужання... Бо це не лікується. На жаль...
Про Михалкова есть замечательная история) Как его папаня Сергей михалков решил сына отмазать от армии. И пошёл в военкомат, там поговорил с военкомом и всё "решил". Но потом подумал-и пошёл к военкому Москвы, генералу. Поговорил с ним и всё опять решил. А потом жена сказала ему, шо с его заслугами ог мог бы пойти и к министру обороны. Шоб наверняка. И Михалков записался на приём к тов. Маленкову, старому сталинисту и специфичному человеку. После разговора с Михалковым, Маленков пришёл в ярость, позвонил военкому Москвы, "отодрал" того и приказал отправить "симулянта" туда, куда "Макар телят не гонял."

Дома Михалков попросил одного родственника спросить у пророка Вольфа Мессинга.
про сына Никиту. Мессинг сказал, шо видит Никиту в чёрной одежде. Михалков старший решил-шо в смокинге на кинофестивале и успокоился окончательно)
А через пару-тройку недель Никита Михалков надел на себя черную форму морпеха где то на Камчатке)
Так шо Михалков младший прошёл хорошую школу в советской армии)
-3

класс!
Так и надо: своеобразный "блатной виток не в ту сторону, оказавший только несомненную пользу".

убежден: нынешщнее стадо укр-нац-скул-журналюг - потенциальные ИНВАЛИДЫ.
Во всех смыслах, включая - профессилнальный.
Про "здоровье" и армию - вовсе промолчу...
нечто ... прямоходящее.
+3

Якого вправного морського піхотинця втратив ВМФ РФ в особі Міхалкова. Краще б той ним і залишався.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі