Блоги → Перегляд

Янукович "саджає", бо мститься за свою молодість?

Понеділок, 23:09, 27/12

Рейтинг
22 2
Переглядів
1543

0
0
0
У цій статті згадуються

УРКАаїнський президент кидає за грати представників політичної опозиції, зокрема з попереднього уряду, не лише через те, що вони опозиціонери, а ще й тому, що сам має певні комплекси, котрі набув у молодості. Я, безумовно не стверджую. Лише аналізую, припускаю.

Віктор Федорович сам сидів. Та ще й не один раз. Тож він хоче, щоби інші теж скуштували тюремної баланди. А то несправедливість виходить – він, президент, на нарах був, а якісь екс-депутати чи урядовці – ні. Тіпа, шо за дєла?

Він знає, за що став президентом, якою ціною воно йому дісталося, яку сурову школу життя він до цього пройшов. А інші – за що вони отримали соціальний статус, кар’єру, привілеї і благополуччя? Чи достатню ціну вони сплатили заради свого успіху? Чим заслужили таку прихильність долі? 

Для нього запроторити когось за будь-яким формальним чи відверто надуманим приводом за грати – не стільки акт правосуддя, скільки відплата за самого себе, помста за свою зеківську молодість.

Тому, чим більше людей опиниться на лаві підсудних, у СІЗО чи навіть здобудуть терміни ув’язнення, тим більше буде задоволеним його особисте его.  Це почуття можна порівняти з нахилами різного роду збоченців, які отримують насолоду від завдання тортур своїм жертвам.

Ну і зрозуміло - "щоби всі боялися"! Вочевидь для Віктора Федорича – правитель, якого не бояться - не правитель зовсім. Для президента-рецидивіста не існує іншої ефективної моделі управління суспільством, окрім як тримання його в узді, в страху, де нейтралізація чи знищення політичних опонентів є невід’ємним і звичним атрибутом успішного владарювання.

Тим більше, коли під боком є такий «успішний»  російський досвід, який для Януковича виступає абсолютним взірцем і прикладом для наслідуваня.

Коментарі

+13
Абсолютно вірно. Янукович не тільки паталогічний фальсифікатор і узурпатор - Янукович просто боїться чесної конкуренції. Саме тому, він використовується свою адміністративну дубинку, щоб вдарити нею по голові опонентам.
А щодо судимостей. Так, він очевидно хоче, щоб і Луценко і тимошенко також були судимі.. То чмо зеківське!!!
0

Януковича нам Кремль поставив з тою самою ціллю, що і "Бацьку" в Бєлорусь - принизити на 100 років..
Звісно, ні! Януковичу дуже подобалося сидіти у в’язниці, тепер він хоче поділитися цією радістю з якнаймога більшою кількістю політиків, громадських діячів, підприємців та журналістів. :)
Я сьогодні теж дивився з вікна нового офісу "Нашої України" на Будинок на Чичеріна і думав чи не доведеться незабаром дивитися на новий офіс...
+5

Сильно сказано. Дуже дотепно і влучно. Що ж, будемо сподіватися, що жарт залишатиметься жартом. Хоча... "Веселі, брате, часи настали". Як то кажуть, "від суми та від тюрми"...тим більше коли ти представляєш опозицію за президентства Януковича. А що ж ви самі так сприяєте і полегшуєте завдання янучарам - самі наблизилися до такої установи? Оце так місце для офісу підшукали, це ж треба. Уявляю весь символізм ситуації і буремність почуттів, що охоплюють під час споглядання з офісного вікна. То краще намгатися туди не заглядати. Бо якщо вдивлятися в безодню, вона почне вдивлятися в тебе...
+3

А що поганого у помешканнях, які здає під офіси Вадим Джума? Та й назва бульвар Чорновола набагато краща, ніж набережна Леніна.
+4

Ну якщо так... Тоді всіляких вам гараздів. Я теж бував в тих місцях. Знаю. З одного боку це добре, що в Дніпропетровську є бульвар В. Чорновола. А з іншого - цей політик без сумніву заслуговує набагато кращої місцини, ніж та, якій присвоїли його ім'я. До речі, Джума ще в БЮТі? Якось він зник з політичної арени, хоча раніше був дуже актинвим політиком.
+3

Не знаю. З ним наш Віктор Гноєвий товаришує. Але обидва вже не депутати обласної ради.
Я Неля 23:31
+7
Зависть и ненависть удел плебеев,а ВФ настоящий плебей.
0

Хам себе "возвеличує" через приниження оточуючих. А він - Хамло. Це не лайка, а його власне поганяло.
у полиитика есть три дороги это победа и коалиция, если нет, то оппозиция, а те кто не способен создать коалиций и оппозиций, тут нельзя отпускать на свободу, потому что они будут вечно на виду крутится и куралесить, она ограничивать свободу, и оберегать людей от таких преступных депутатских элементов, если 15 суток не помогает, то срок должен быть больше, очн похоже на люстрацию, но обычно называется это репрессией.

дисквалификация самое подходящае слово, для тех, кто проиграл и сдал свои политические позиции, надо мягко бюрократические дисквалифицировать, или они должны стать оппозицией, но не могут - значить не способные, действуют вредно и незаконно.
+4
Урканізація держави і її народу, в дії
+4
Вязниця змінює кут сприймання суспільства.
Людина яка сиділа не може бути Президентом вільної держави.
Зараз необхідно ПОДЯКУВАТИ тим, хто за урканізатора голосував. Щоб спали і прокидались від відчуття відповідальності.
До речі перемогу Януковича ЮЛЯ і ЮРА також кували , зневажаючи Ющенка і народ України.
То ж зараз потрібно підніматись на НАЦІОНАЛЬНО ВИЗВОЛЬНИЙ шлях і розвиток.
Але без ЮЛІ І ЮРИ....за волю народу і за владу народу.
0

Так то воно так, Богдано.. Але ще має бути якийсь "перехідний період", під час якого ЮЛІ і ЮРИ бувають деколи не зайвими)))
++++++++
президент намагається усунути всіх ймовірних опонентів з найближчих виборів.. немає сумніву, що майбутні вибори будуть сфальсифіковані і справжня думка громадян проігнорована, аналогічно немає сумніву, що Янукович та команда бажають, щоб у них не залишилось конкурентів, хто їх може усунути з влади!
ну, если исходить из концепции, что Ленин "отомстил России" за своего братца - тогда может быть...
wild cxid   11:35
+1

///ну, если исходить из концепции, что Ленин "отомстил России" за своего братца - тогда может быть...///


вопрос...
за что нам мстит Поплавский?
-2

за то, что некоторые особо вредные до сих пор вспоминают о Рахманинове с Чайковским...
0

за отсутствие у него голоса и слуха.)
-1

Поплавский этим не заморачивается.
Равно как и ценители.
0

Тапёрыч, давно известно, шо человек, у которого нет голоса и слуха, больше всего на свете мечтает петь. Некоторые мечтают петь публично.
Так шо у Поплавского налицо злоупотребление служебным положением.
Еслиб он не был ректором, его с треском выгнали бы с любого телеканала. Даже если он хотел бы петь только за свои гроши
-1

согласен.
Он ректор ТОЛЬКО потому, что ПОЛНОСТЬЮ УСТРАИВАЕТ основную массу гоп-населения.
Джо Кер   13:06
+2

мене нє устраіваєт табачьнік. порішаєш?:)
0

а Табачника - ТЫ не устраиваешь.
Вот и устройте себе персональный "махач".
Джо Кер   14:13
+2

табачьнік, точніше шмата - міністр освіти України. Як громдянина України з правом голосу він мене не влаштовує, бо він проводить політику асиміляції українського народу з угро-фінськими племенами:))) Вінм порушує конституцію України і скоює злочин. він обов"язково понесе покараня за це.
wild cxid   14:19
0

а ви не ассимілюйтеся, хіба хто вас примушує?
ви ж можете самі обирати мову спілкування, ну то й спілкуйтеся так, як вам зручніше...
а люди будуть спілкуватися так, як їм зручніше
в чому тут винен табачник?
в тому, що дозволив те, що і без нього дозволене?
Джо Кер   15:04
0

та ти не розумієш всіх масштабів його "діяльності" . там мета стратегічна...9
wild cxid   15:10
0

///та ти не розумієш всіх масштабів його "діяльності" . там мета стратегічна...///

примушення до вільного вибору мови спілкування?
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі