Блоги → Перегляд

Хто такі москалі?

Неділя, 12:40, 02/01

Рейтинг
26 13
Переглядів
10470

0
0
0

Москалі – це не національність, а спосіб мислення. 

Зараз комусь зручно, щоб усіх, хто в Україні розмовляє російською, назвати "москалями" і протиставити їх "хохлам"/"українцям"/"іншим". Це – конкретний приклад, як через підміну терміну можна нас посварити між собою.

Москалі і росіяни – це різні виміри, це – як "метр" і "вольт". Багато хто помилково ототожнює їх. Насправді москаль – найлютіший ворог Росії, він вихолощує її, виснажує її заради непотрібних їй цілей і цінностей, паразитує на її культурі, сварить з нею її сусідів.

Москалі – це не нація, це – збірний образ слуг і "великих кормчих" імперії.

 Спробуємо описати цей вид імперців – і не тільки з-за вузько наукового інтересу.

Звідки москалі взялися

. Москалі існують стільки, скільки існує Московська-Російська-Радянська імперія. Як бацила, вони поширюються по всьому імперському просторі, заражуючи не тільки простих роботяг, але й амбітних інтелектуалів міфами величі, могутності і багатства - читай: пихи, грубої сили і повного шлунка за чужий рахунок. Москалі нізвідки не взялися – їх створювала правляча імперська влада. Початки її – в розгульній опричнині часів Івана Грозного, а, можливо й ще глибше – в орді.

Проте, по суті, москалі як явище на наших землях з'явилися після Переяславської ради – і першими москалями були зрадники, котрі за безцінь віддавали свободи свого народу, зрікаючись Батьківщини за імперські привілеї. Таке, зрештою, відбувається і зараз.

 "Хочеш перемогти ворога – виховай його дітей", каже східна мудрість. Цей метод яничарів був особливо ефективно застосований в СРСР, де мільйони дітей, чиї батьки погинули на війнах або в сталінських таборах, зростали без пам'яті. З таких дітей формувалася каста, яка не мала минулого. А пізніше їхні нащадки продовжили справу батьків. І зараз їхня віра – глибоке емоційне переконання, оплетене сімейними традиціями.

Для того, щоб з людини зробити москаля, її треба було люмпенізувати, відірвати її від цінностей, зробити мораль гнучкою і залежною від вигод імперії. Для цього використовувалися міста, в плавильні котли яких кидалося багато різних націй. Втім, москаль – це свідомість, а не походження.

Ознаки москаля

Їм чужі загальнолюдські цінності , верховенство закону, прав особи, власності, поваги до опонента і діалогу з ним. Москалі – люди великих імперій. Без імперії москалю життя нема. Він і справді щиро вірить в її абсурдні ідеали, щиро кладе своє життя заради її безумних цілей.

 Москалі – зазнайки і хвальки, здебільшого хами. Вони позичили велику російську культуру для того, щоб нею чванитися, а також для підкорення неросійських народів і розчинення їхніх "маленьких" культур.

Росіянам серйозно не пощастило з москалями – разом з імперським розмахом для своєї культури вони отримали на додачу штамп окупантів.

Прямий приклад такої шкоди – хибне ототожнення москаля з росіянином. Москалі – любителі роздавати ярлики. Усі, кому щось не подобається, перетворюються в фашистів, ворожих шпигунів, зрадників і просто ворогів народу.

 Москаль – істота, згідно законів Дарвіна, еволюціонуюча. Спочатку був гомо імперікус дореволюціоніс, пізніше - гомо совєтікус – черговий етап еволюції імперця. Зараз маємо новий, ще не до кінця описаний вид "гомо посткомуністус".

Коментарі

москаль - це збірний образ. до нього слід залучати і наших нащадків московських окупантів, і манкуртів, і яничар, і хохлуїв...
+2

Влад правильно пише:
"Для того, щоб з людини зробити москаля, її треба було люмпенізувати, відірвати її від цінностей, зробити мораль гнучкою і залежною від вигод імперії. Для цього використовувалися міста, в плавильні котли яких кидалося багато різних націй. Втім, москаль – це свідомість, а не походження."(с)
загадочна русская душа :)))
-1

навіть геніальний наш Федір Достоєвський її не розгадав. Не кажучи вже про Льва Толстого чи нашого Миколу Гоголя :)))
+7

# Россия — страна непойманных воров и вечно будущего счастья. (Владимир Колечицкий)
+7

Цитати і вислови про росіян.

Російська людина заради "хрін знає навіщо" здатний на дивовижні вчинки!

Російська людина заплатить за халяву будь-які гроші!

Проживши в Росії 10 років американець так і не зрозумів чому «піздато» - це добре, а «хуево»-це погано. (C)

тільки в Росії кричати гомче всього ток два слова: гірко і зайняті!

Російська людина настільки терплячий, що карієс у нього нерідко переходить в гангрену

Народ у нас розумний, просто країна така ...
- Бути росіянином, це добре чи погано?
- Це інакше ...

Тільки російська людина може відпочивати на роботі і працювати на відпочинку.

Російський національний менталітет: - Бля, взагалі нічого не видно, - сказав водій і додав газу.

Російські славляться своїм умінням знаходити вихід з важких ситуацій. Але ще краще вони вміють знаходити туди вхід.
-8

+6

ІКоли нічого сказати, Пушкіним , Толстим і Достоєвським прикриваються. Із яких тільки одного можна назвати росіянином, і то його ьімперці піддали анафемі.
-4

А еще в России были Котляревский, Гоголь, Бабель, местами даже Катаев. ;-)
+5

Роджрс, от тільки відкрий "Русскую геральдику", Лакієра (дореволюційне видання) і побачите, що ніхто з перенчислених вами росіянином не був навіть на 1/16.
Влад, про москалей зачот
Давай теперь для равновесия статью "Хто такі хохлы"
-3

ти, манкурте, тілько не хохол, а хохлуй. це невиліковний діагноз. навіть домовина таких не випрямляє...
-2

Вам вопрос пан Ткаченко, как историку. Кого имел ввиду ТГ Шевченко, когда писал "наш брат хохол"??(подсказка-книга "Прогулка с удовольствием...")
mart mart   23:15
-1

хохлы--это украинцы . как русские=кацапы.ну так обзываем. а москали это в сфере бандеровцев.
Серед росіян є мудрі, котрі "вичавлюють з себе раба" (вислів поета Євтушенко). Серед русскіх (тих, хто втратили свою рідну мову на користь російської) також є такі, що цікавляться своїм походженням і люблять своє рідне, вивчають мову, історію, культуру.
Серед яничар майже немає добрих людей. Синдром яничара грунтується на явищі небайдужості до свого, рідного, того, з чим маєш споріднення. Любити важче ніж ненавидіти, отже яничарин ненавидить усе своє.
Синдром яничара відмовились застосовувати у Турції. Як показала історія, яничари били по інтересам Туреччини наче той бумеранг - шкоди було більше ніж користі.
Москва завжди активно застосовувала яничар і з часом лише вдосконалювала застосування цього огидного синдрому.
0

"вичавлюють з себе раба" (вислів поета Євтушенко)-
Начнём с того,что это похоже ,но не точно конечно, на высказывание Чехова.Далее в том же духе...Вы что там, Юра, одичали совсем на хуторе?))
+2

а як там на хуторє Міхайловском?
0

Вот это науковец!....Ай-яй-яй....
+3

блін, а я думав, що "вичавлювати з себе по краплині раба" Євтушенко радив.. Отже хай буде так: український поет Чехов вже давно радив москалям вичавлювати з себе раба, а вони його не послухались)))))
+1

Вы решили,я смотрю, превзойти Януковича...
+1

Януковіч - НЄПРЄВЗОЙДЬОННИЙ)))
-6

0

не судіть по собі
Юрцю, а можна без "майже"? :) здається, воно тут недоречне, бо яничар є яничар - і цим усе обумовлено.
+4

Важко не погодитись з Вами, пане Вікторе..
Этому посту не хватает песни - http://www.youtube.com/watch?v=_tevK8V0Z0E
-2

Портал DPUA.INFO
Точно!)
-2

А шарф FCDD у злобных львовских бандеровцев ни на какие мысли не наталкивет? Здаётся мне, это пьяное публико отмечает победу днепра над карпатами...
-1

Имелась в виду песня как таковая - боевая, вдохновляющая на подвиг бития москалей, оттаскивания и складывания трупов, заряжания новых лент в пулемёты. Песня, иллюстрирующая текст "Хто такі москалі".
Москва ,як держава в державі Росія. Як Ватікан держава в державі Італія. Звідси внутріщні і зовнішні наслідки.
+4

Ватікан захищають швейцарці, а Москву захищає дурість. Дурість, як ті швейцарці, ніколи не впусте мудрість до дурної голови.
Ознаки москаля

Їм чужі європейські цінності толерантності, верховенства закону, прав особи, власності, поваги до опонента і діалогу з ним.

у меня уточняющих вопросов

1) почему вы решили что Европпа это хорошая модель социального развития?
2) почему выц решили что москали это такие глупые невежды? не способные на диалог?

как только я приеду в зпадный Регион и заговорю на Руском языке все Я МОСКАЛЬ и нужно сроно меня убить как врага Украины, хотя весь мой род Русскоязное коренное население УКРАИНЫ
-1

шла тринадцатая минута, ответа не было
+4

"людина, яка живе у країні, але не спілкується мовою цієї країни, - або гість, або завойовник, або не сповна розуму."
Ш.Бернар
0

Рідна Франція Бернанра завжди була Францією. А Україна не завжди була Україною.
Двадцять років тому це була інша країна, з іншою назвою та іншою державною мовою. Хто ж тоді в ній мешкав - гості, завойовники, божевільні? Яке ім'я ви їм дасте зараз? Але головне: що ж ви з ними зробите?
-1

А человек,живущий в своей краине,а однажды утром проснувшийся-в другой?
.. Жертва или завоевателя, или мошенника.
+2

"Але головне: що ж ви з ними зробите? "
Люби Україну, або забирайся геть !

"Двадцять років тому це була інша країна, з іншою назвою та іншою державною мовою."
Україна завжди залишалася Україною , і мова її завжди залишалася українською , і народ її - українці.
-1

Варвара, это недоукраинец, оскорбляющий самим фактом существования настоящих украинцев. Признак настоящего украинца - участие в ежденевной пятиминутке ненависти к москалям.
0

Олександр Довженко
Любим Украину и никуда отсюда не собираемся. Что теперь будете делать?
ANGEL .   14:27
-2

Господи, обычный нац с ВО "Свобода". Там таких полно.
0

Олександр Довженко 14:23
Можливо, існують дві різні України? Можливо, треба просто визнати цей факт і заспокоїтися?
-1

Портал DPUA.INFO 14:26
А що робить газдиня з тараканом, який заліз до її хати від сусідів?
Вона бере з ноги тапок і..
Або ще таке, що робити з свинею, яка зайшла в хату і вилізла на стіл?
-3

Юрій Бородатий 14:39

Вот оказывается что нужно делать с украинцами в России,Канаде,Германии,США,Израиле,Португалии итд А также с Западноукраинцами за чертой их оседлости внутри страны.Крымских татар не выпускать за пределы Крыма.Жителям Донбаса не рекомендуется выезжать на отдых в Закарпатье,а многострадальным Киевлянам пора выступить с лозунгом-все кыш по домам.
Юрий Бородатый -за наведением порядка в хате.))
Тараканов,Юра, пора из головы выводить!!
0

А вековые проблемы у нас с Россией одинаковые - дороги и дураки.
+1

Москалі – це не національність, а спосіб мислення.(с)
_______________
Владе, Ви мали рацію..
+1

Ага. Не успели москали на Манежке наораться "Россия для русских", как и наши туда же.
-2

Верещагин П.А. 15:14+++!
+1

Портал DPUA.INFO
"Любим Украину и никуда отсюда не собираемся."
*********************************************************

якщо ви поважаєте героїв України , її традиції , її мову , її історію -
живіть будь ласка :)
-1

Юрій Бородатий 14:39
Тараканы и свиньи. Бородатый, у Вас оригинальный арсенал сравнений. Напомню контекст. Довженко: Люби Україну, або забирайся геть! Портал DPUA.INFO: Любим Украину и никуда отсюда не собираемся. И вот снова Бородатый с гадзой, тараканами, тапочками и свиньями. Я не буду давать оценку Вашим высказываниям, Бородатый. Скажу лишь, что с некоторой натяжкой ещё считаю Вас человеком. Но мне очень интересна практическая сторона вопроса - как именно нам тут будут делать "забирайся геть!". Будьте любезны, доведите: как именно вы собираетесь это делать? Пожалуйста, о способах, методах, приёмах. Ваш рассказ очень важен для нас.
-1

Олександр Довженко 16:52
більш того, жили б і без Вашого дозволу
0

Потомки сечевых стрельцов забыли, как батька Махно их в Екатеринославе привечал)))И всё так и лезут со своими указаниями, как нам жить))Посоветуйтесь с духом Петлюры)
-1

отчего молчите, Бородатый? Снова проблемы с доступом в интернет? Вы всё же не медлите с ответом. А то я начну подозревать, что вам там на полонинах спокойно не сидится вовсе не из-за украинского языка. Я начну подозревать, что вам нужны наши земли, наши дома, наш скот и наши женщины.
-5

-2

Александр, не стоит называть его дауном и в среднем роде. Он иностранец, а к иностранцам следует относиться с формальной вежливостью.
mart mart   23:23
+1

черненко. --а можешь выучить две фразы на укр а утром ешо две?ну тогда люди посмеются но передумают убивать-годика на два.
+1

Игорь Иванов 17:08
- Від*їбіться від нас!(с)
Об Лом 15:14
-1
Хто такі москалі? - это фантом Вашего сознания Влад Медвед... Но вместо того, чтобы исследовать структуру собственного сознания и понять при каких условиях возможны подобные фантасмагории, Вы проецируете "москалей" в реальность и рассматриваете далее этот объект как часть реальности и даже придаете им статус материальных объектов?!
У Вас "москали" уже не символ отношения одних людей к другим, а самодействующие материализованные духи зла, которые обладают всеми свойствами материальных объектов...
-2

Андрей Береславский 15:14+++!
-2

Браво, Андрей. И точно, и полезно... с медицинской точки зрения.
-2

Андрей Береславский 15:14
исчерпывающе
-6

+1

О! 5 москалів зібралось..
(де мій тапок?)
почитал новые посты нового года..и все одно и тоже..нацики штампуют все те же свои обурэння..
ну ладно бы ,если б четко ненавидели московитов-агрессоров,но ненависти оказывается тааааак много,што хватает и восточноукраинцам.
это как понять?-из за того што невозможно ответить московитам-агрессорам,вы,нацики,што.отыгрываетесь на восточниках?
это не то штобы слабость,лоховство,-это просто дет.садочок,у вас уровень мышления остановился на обиде,жгучей обиде,виновники которой в основном,давно уж не жильцы на этом свете.

когда вы наконец повзрослеете,когда вы поймёте,-што если к власти прийдёт вам подобный,то это расколет Украину моментально,-любое неосторожное по детски надутое слово,(как от вас здесь постоянно)-и пойдет коса на камень,чем и воспользуются наши общие враги..

нужен у власти тот человек,который удовлетворит интересы обоих частей современной Украины-и западной и восточной.или же частично удовлетворит интересы..

ув. Юрий Бородатый ,Виктор Ткаченко и прочие предводители обурэнных агрессивных националистов.пожалуста,почуствуйте...

почуствуйте как вам в спину дышат ваши внуки и правнуки,почуствуйте как они спрашивают:діду,а що ви робите для нашого майбутнього?що ви робите зараз такого,щоб ми,ваші нащадки не жили у повній "жопі"?

и шо вы робыте зараз,-с пеной у рта задрачиваете восточников по поводу их "москальского" языка?обвиняете восточников во всех грехах прошлого настоящего и будущего..зная,наверняка хотя бы подозревая о том,шо без восточников,без индустрии востока,без аграрного комплекса востока вы,-западники просто обосретесь,уж простите..

а вы все продолжаете потокать вашим обурэнным эмоциям и толкаете страну на противоречия и раскол..понимаете?раскол..и если не дай бог Украина развалится на запад и восток,то тогда уж точно вам прийдется оправдываться перед вашими внуками за ваше прекрасно проведенное в пенных спорах это вот,реальное нынешнее время..

одумайтесь...одумайтесь ..одумайтесь...

наш родной язык -русский...исторически так сложилось...не принуждайте нас забывать свой родной язык...оставьте нам это...это-наше достояние.....это наша Красота...перестаньте постоянно оскорблять наш язык....

одумайтесь...
Об Лом   15:42
0

Серж Диджовский 15:29 - "Вы на каком свете находитесь?", но Вы не затруднив себя этим вопросм уже разделили Украину на две восточную и западную части, - зачем Вы это сделали?! Что Вас заставляет так поступить?!
-1

успокойтесь,Украина и до меня была западной и восточной..и от нас сейчас зависит многое..безполезные и взаимные оскорбления СЛАВЯН Украины по нац.признаку и языку нужно прекратить..иначе-отой вот можлывый перебиг подий...вас когда воспитывали в детстве-говорили вам ,што может быть больно,если поступите так то и такто?
Об Лом   15:53
-1

Серж Диджовский 15:49 - но ведь если не делят, то и бороться не с чем?!
-1

Андрей Береславский 15:53

вы на каком свете находитесь?
Об Лом   16:04
+1

Серж Диджовский 15:55 - наконец-то Вы задали вопрос, на который стоит отвечать, потому, что у меня еще нет на него ответа...

Т.е., я могу сказать, что нахожусь в мире где вижу людей, которые обозначают то, что доставляет им горькую радость от иллюзии понимания того о чем они говорят. Говорят они об иллюзорных вещах, фантомах своего сознания... Т.е. о не существенном и не существующем реально. Эти разговоры о несуществующем - ложны, а потому вызывают негативные эмоции и закрывают им возможность подумать о существенных вещах...
Вот в таком, примерно, мире текстов, которые проецируют состояние сознания их авторов, я оказался сейчас в 16.01.01.2011 г.
-3

иллюзии иллюзиями,а вот последствия от иллюзий реальны и для тех,кто не является ни обладателем ни проводником-помощником этих иллюзий.

давайте как психолог,поможете нам избавить наших соплеменников Славян от последствий этих иллюзорных фантомов....

нужно понять и четко обозначить первопричину этих иллюзий..эта первопричина связана с любовью к Родине ,или же с обыкновенным себялюбием,которое спутанно некоторыми производителями иллюзий с любовью к родине?
-2

я понимаю понятие любви к Родине так:полноценная любовь к Украине должна обозначаться цельно ко всей территории Украины,со всеми нац.особенностями народностей,которые проживают на этой территории..Т.е. не отдельно любить западную ли часть,восточную ли или крымскую..а всецело принять всею территорию и все бытности и языки и культуру тех народностей,которые в большинстве там диктуют лад жизни...именно эта полноценная любовь и наделяет крепким и сплочённым понятием-НАРОД УКРАИНЫ.
а вот если индивиды любят и признают первородность не всей страны а только её части,пусть и обладающей госс.языком и признаками быта-культуры,то это неполноценная любовь,которую и можно сравнить лишь с себялюбием,потому што этим индивидам УДОБНО так частично любить,комфортно,а также питательно для их сознания собств значительности..

украинцам легче научиться полноценно любить родину,чем россиянам..тут то всего лишь убедить себя принять западную часть Украины,восточную часть и Крым..в то время как россиянам-огог гоооооо..ну вы поняли меня..
0

Серж, если бы Бородатый, Ткаченко и другие были бы одинокими сумасшедшими, всё было бы нормально. Но они действительно отражают настроения многих и многих людей, живущих на Западе. Как только внутренне признаёшь, что это другие люди, другая психология, другое мировоззрение, другая страна, всё становится на места. Не нужно никого ни к чему призывать. В отношениях между жителями разных стран прекрасно работает принцип "С чем придёте, то и получите". Этого достаточно. Лично мне эти господа весьма убедительно доказали две вещи: "Схід і Захід не разом", "Одна держава, різні країни". Попробуйте отнестись к ним, как к иностранцам. Уверяю Вас, Вам станет легче.
-3

Портал DPUA.INFO 19:12

нет,земляк..я так не могу..этого я себе не позволю....

я считал считаю и буду считать Славян-одним целым..на западной Украине много прекрасных,замечательных умных понимающих и добрых людей..если по нашим оппонентам -Ю.Бородатому и Ткаченко считать што и все остальные -чужие,то это роковая ошибка..мы все одно...просто и среди нас и среди западников есть разные люди разных моральных качеств..наша задача,повышать наш моральный стан рассудка и помогать осознавать кое какие истины нашим "младшим" по разуму братам и на востоке и на западе и где угодно...если же до них не доходит,то нужно поискать мирные инструменты воздействия ,помогающие изолировать их от влияния на общ.процессы.

сначала на Украине обьединить светлые разумы ради светлого будущего..а потом и во всем мире..

только так будет по божески...на мой взгляд
yanec76 16:36
+3
На жаль, багатовікова тиранія Російської імперії, потім її наступнниці Радянської, породила на цих землях дуже багато покидьків усіх національностей
-1

это верно..но все будет впорядке..должно быть,должно...победит разум и любовь..лишь бы не дать места и времени новым подобным тираниям..
-6

у нас в Украине судя оп всему именно вот эта проблема супер актуальна!!!

как плохо Азаров, Янукович, Хорошковский работают...
в стране так хорошо, что людей проблема "москалей", "хохлов" и т.д. выводит на первые места!
Москаль - москвоцентричний імпераст
mart mart 23:08
+1
коли хтось зі сходу говорить російською-це нічого. але щоб його не плутали з тупим москалем то може вчити собі 5 слів за день. за 1000 днів має 5000 слів--вистарчить для розмови. а фрази--говорячи прийдуть.
Спасибо дорогие друзья! Мне как Московитому Москалю так лесно видеть как вы тут жрете говно и утопаете в сотнях литрах желчи, чтобы как то оправдать собственный аутизм! Мне правда очень приятно! Продолжайте в том же духе :D. Героям шестой палаты слава!
+2

А это ещё шо за залупа от атамана козалупа??)
Craig Van Patten   12:57
+2

Подозреваю, очередной клон беляша :)
-1

О минусы пошли! Любо! Ясной и четкой аргументации я так понимаю ждать не стоит?
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.