Середа, 14:50, 05/01

Рейтинг
15 0
Переглядів
2603

0
0
0

Дніпропетровськ залишився без ТВі. З Нового року місцевий 9 канал ("Приват ТБ-Дніпро" Ігоря Коломойського) припинив трансляції ТВі, замінивши його розважальним каналом "2+2". Але веселіше від того не стало. Радше навпаки.

Замість науково-популярних, інформаційно-аналітичних програм як власного, так і іноземного виробництва, глядачі отримали суцільну "розважалку" та нерідко друго- й третьосортні художні фільми і серіали, які, судячи зі змісту кінострічок та задіяних в них нікому не відомих акторів, відносяться до категорії "В", "С", а то й ще нижчих.

Якщо ефір ТВі "грішив" надмірною апокаліптичністю (хоча це аж ніяк не применшувало пізнавального ефекту) – там було багато таких передач, які розповідали про найбільші в світі руйнації та катастрофи, як природного, так і техногенного характеру (урагани, буревії, аварії на виробництві, авіакатастрофи з аналізом їхніх причин) – то тепер, завдяки "2+2" на катастрофу перетворився весь ефір 9 каналу.

У зв'язку з приходом "2+2" інтелектуальне навантаження ефіру знизилося в рази чи навіть на порядки. Складається таке враження, що взято курс на дебілізацію глядача. Від безкінечного кумедного домашнього відео вже нудить, а примітивні фільми найнижчих категорій тільки посилюють найнегативніші рефлекси організму.

Не сприяють покращенню настрою й інші, пропоновані каналом, розважальні шоу. Хіба що за деякими, дуже рідкісними виключеннями.

Ефір каналу вбиває своєю сірістю, вбогістю, одноманітністю, легковажністю, поверховістю, тупістю. Його якщо і можна дивитися без шкоди для психіки та інтелекту, то від сили півгодини на день, але щоб замінювати ним ціле ТВі, то це більше ніж неподобство.

Це просто знущання над глядачем, не позбавленим прагнення розумного телебачення, яке розширює кругозор, збагачує ІQ, спонукає до думок, інформує про важливі події в державі, яке ставиться до телеглядача як до громадянина певної країни, а не якогось безмозгого бабуїна.

Особливо прикро через втрату можливості перегляду вечірніх новин ТВі, "Правди" з Віталієм Портниковим та Романом Скрипіним, а також підсумкової за тиждень інформаційно-аналітичної програми, які стали звичними атрибутами вечірнього телеперегляду.

До них було так легко звикнути, а тепер вкрай важко відвикати, миритися з усвідомленням недоступності улюблених передач і ведучих. Дуже шкода. Глядацький траур. Ніби в тебе щось раптово відняли, несподівано чогось позбавили - свого, рідного. Як під час нападу грабіжників з-за кута. Все сталося так приголошливо і зненацька.

Без ТВі регіональний дніпропетровський ефір явно виглядає значно збіднівшим і занепавшим. В той же час такі зміни легко вкладаються в логіку загальних процесів, що відбуваються нині в цілій Україні: все, що робиться – тільки на гірше.

Не менш важливою в ситуації з припиненням трансляції каналу ТВі, морально-етичну оцінку якій висловив генеральний директор Микола Княжицький у своєму блозі на УП, виступає і політична складова: адже в такий спосіб в Україні зменшується територія правдивого телемовлення – з неї викреслено стратегічно важливий регіон.

"Нечего, падлы, народ баламутить!" – співає Юрій Шевчук в одній зі своїх пісень. Така цитата здається вповні підходящою і для пояснення істинної суті припинення трансляції ТВі в Дніпропетровську.

От в підсумку і маємо результат: "2+2" – ТВі = 0.

Коментарі

+4
Братва побачила, що рейтинг падає, перепугалася і вирішала повністю відрізати людей від правдивих ЗМІ - втулюючи піплу російське мило типу Інтера - кремлівського рупора. А чому інтер, який володіє чи то хорошковський, чи то фірташ - один хєр - показує лише російське низькосортне мило? - бо Рассєя будує руській мірь!! і Україна в ньому - ресурсна база. А маоіонеточна прокремлівська бандитська влада януковича тому сприяє як може.
+4

Згоден.
+2

Колись якийсь журналіст рахував, скільки всього дає прибутку середній голівудський фільм що поширюється в Європі. В підрахунок входило і вигода від поширення "американського способу життя".

Те саме і фільми російські, це не лише касовий збір, це і нав'язрусязу і поширення ідеології "Русскій Мір".
Джо Кер   17:36
0

КГБ виправляє "помилки" допущені у 2004 році. на жаль зараз вони ще сильніші ніж були тоді.
+3

Це не "то шо надо для украинских националистов", а якраз те, що потрібно для вас і таких як ви. Це ж бо ви такі фільми залюбки дивитесь, скільки б сотень раз їх не показували. Це вони вас спонукають до думок, зокрема - безглуздих порад націоналістам.
-5

-3

/ф "Расплата".США, 1995, триллер / эротика-обязательно к просмотру В Ткаченко. А вам низя пан Олексій Мазур, вам на ЮВТ чаще смотреть надо.
Джо Кер   16:57
+1

бидло є бидло
+2

По-перше, я Юлію Тимошенко зневажаю майже так само як і Януковича. Щоб ви знали, мої симпатії були і залишаються на боці Віктора Ющенка. А то ви так зневажливо, зверху і ніби з "умным видом знатока" занесли мене до прихильників Тимошенко... Знайте, шановний розумнику, що дуже помилилися. Як в калюжу пукнули.
+2

А по-друге, що ви розвінчуєте цією програмою? Я ж саме про це і писав. Саме про такі передачі-катастрофи, науково-популярні. Правильно. Я саме такі і мав на увазі. Вони по-перше, цікаві, пізнавальні, а по-друге, озвучені дуже якісною українською мовою. Їх приємно не лише переглядати, а й слухати. Просвітницький ефект подвійний: як від змісту програм, так і від українського перекладу.
+2

А щодо неукраїнського змісту деяких російських передач, то я і про це писав. В тому числі і у своїх блогах на Порлітико. Я критикував ТВІ. Писав до них електронною поштою і отримував відповідь, яку тут наводив: "Борімося – поборемо! або Як я, даруйте за нескромність, антиукраїнській трансляції на каналі ТВі запобіг" http://politiko.ua/blogpost42420 . Тобто ТВІ якраз на відміну від інших каналів, зреагував на мене, на мою критику. Погодився з нею. Розділив мою громадянську позицію. Він скорегував ефір, відповів мені і подякував за глядацьку увагу. Тобто це можна поставити йому у плюс.
-3

Да шо вы так нервно реагируете пан Мазур?? Канал ТВІ действительно хороший канал, и очень жаль шо его убрали с эфира. И шо новости НТВ они передают-молодцы. Для тех , у кого нет российских каналов,окно в Россию не помешает при любых полит. взглядах.
А вот то шо ваши симпатії були і залишаються на боці Віктора Ющенка, это печально. Искренне вам говорю, хотя дело ваше личное. Бувайте здоровы.
+2

Продовжую. Шановний, та ви ж взагалі, як би це праильніше сказати... Не вкурсі чи як? Це ж не російське "Сегодня", а українське "Сьогодні", тобто власного виробництва ТВі. Це українська пеердача, про події в україні, які ведуть українські ведучі. Ви ж абсолютно не в темі! Якраз російське "Сегодня" (НТВ) транслює 9 канал. А ви не розібралися і виступили мені суддею та ще й насміхаєтеся. Який же ви вийшли смішний у цій своїй іпостасі.Влізли в коментарі. Прокоментували самі, не знаєте що, "навчили" мене.
-2

Ну видите, а я думал шо они , как и 9 канал, показывают российское Сегодня. А они просто название скомуниздили??
Ну тогда и хрен с ними , пусть закрывают!!)))Пусть я буду ещё смешнее))
+1

"Нуу...Программа новостей Российского НТВ "Сегодня" просто обязательна к просмотру для громадянина певної країни" - це ж треба так облажатися. От що значить дивитися на світ російськими очима. Ви навіть не допускаєте можливість, щоб "Сьогодні" було українським, а не російським. В тім то і річ, що на ТВі було НАШЕ, УКРАЇНСЬКЕ, ПРОФЕСІЙНЕ, ЗБАЛАНСОВАНЕ, ДОТЕПНЕ, ГОСТРЕ, ПАТРІОТИЧНЕ "Сьогодні", про події в Україні з українськими ведучими і журналістами, якого мене позбавили. А ви мені дорікаєте і намагаєтеся подтрунювати наді мною тим, чого і близько немає. "Знаток"...
-2

А название нельзя было другое придумать?? Шо это за плагиат??
В общем и не уговаривайте, закрываем нахрен этот канал и ставим точку))
+1

А щодо "Кримминальной России", то так, я б дійсно, краще подивився "Кримінальну Україну". Але така передача на ТВі теж є - "Служба 112" - поточні кримінальні хроніки. Але саму "криминальную Россию" теж можна було дивитися. Адже зроблена вона досить класно. Ця передача про злочини, а не про політику. Так що в перегляді українським глядачем "кримминальной России" немає ніякого криміналу.
-2

Купите Криминальную Россию на ДВД на 2 дисках. Я давно уже купил и посмотрел. Фильм классный, хоть и не для слабонервных.
+1

В назві "Сьогодні" немає ніякого плагіату. По-перше, на НТВ - "Сегодня", а на ТВі - "СЬОГОДНІ". По-друге, така назва стандартна для багатьох новинних телепрограм, а також назв газет у всьому світі. Приіром, "USA today", тобто "США сегодня". Виникла вона задовго до "Сегодня" НТВ. То чому ж ви не звинувачуєте в плагіаті ваше, російське НТВ? Насправді ж, тут немає і не може бути жодного плагіату. Чи, якщо американці назвали щось "таймсом", то що, не можна назвати щось "временем" чи "часом"? Ви розумієте, які дурниці ви верзете, "аналітик"? Плагіат був би, якби на українському телебаченні, з'явилася така ж новинна програма, з такою ж назвою: "Сьогодні". Є радіо "Свобода", а є партія "Свобода" - це що, плагіат? А в партії єгазета з назвою "Свобода". І за це ніхто ні в праві нікого звинувачувати в плагіаті. Бо йдеться про різні речі. Вони не вводять нікого в оману. А вам би тільки українців взяти і просто так принизити, зневажити, звинуватити. Ось ваше тупе, дурне, москальське, вороже до України нутро. Це його типові прояви. Я вас щиро зневажаю як ворога моєї нації і держави.
-2

А я вас щиро зневажаю просто, как человека. Как такого же нытика, шо и ЮЩ. Недаром вы остаётесь его прихлебателем.
+1

Що значить нитіка. Чи коли знищують Україну (чи як у випадку з ТВі свободу слова, і позбавляють мене як телеглядача), то я маю радіти? Хлопати в долоні? Я не нию! Я реагую на проблему! Заявляю про свою позицію! Протестую! Роблю це відверто, відкрито, публічно. Я висловлюю свою громадянську позицію! Ні Ющ нитіком не був, ні я! Це ви так його ображаєте, як і все українське - чуже і ненависне вам. Та й що з вас, росіянина взяти. Ваша душа - неукраїнська. Вам нас, українців, як особі куди більш примітивній - як в інтелектуальному, так і в духовному розвитку - ніколи не зрозуміти. Тому наші відверті почуття для вас будуть "нитьем". Ви просто не в силах осягнути українство, зрозуміти і відчути його. Ви не на тій сходинці розвитку. Тому моє спілкування з вами - це акт поблажливості і милосердя. Наперед розумію, що даремного милосердя, якого ви насправді аж ніяк не достойні.
-2

А когда банить начнёте??)))
А вы не пробовали у каво нить спереть кошелёк, а потом сделать грустное лицо, показать руки и сказать-це руки николы не кралы. Не хотите в образе Юща побыть?? И не набьют ли вам в Днепре за этот образ физиономию?
+1

Ото ж я і кажу, хто ви що ви.Читайте попередні коментарі. Ви часом не регіонал Сламатін? Ви не з регіональної депутатської братви? Бити морду, як і погрожувати мордобоєм, це їхній спосіб розмови з опонентом, якому ви слідуєте. Шарікови і швондєри. Безнадійні.
+1

Кулаком в лоб політичному опоненту - це типово по-росєйськи. Не нашого ви менталітету. Але якщо ви так, то ми обов'язково дамо адекватну відсіч.
-2

Я в образном, в философском смысле, не переживайте))

Я безпартийный. Можете меня считать антиющенковцем)))
Джо Кер   19:13
0

я ж уже вам говорив тут - менше читайте кагебістської мукалатури табачніка-бузіни! Бо вони вам скоро скажуть, що ви китаєць, і ви повірите!))
-1

Табачника я не читал, а вот Бузина последнюю статью написал в защиту мовы!!!Специально для вас))
Будь який організм плазунів прогнозований, тому поведінка (читай: рефлексія) одноклітинних бандюковичив стосовно свободи слова суспільство не дивує - це не новина, а ще одне підтвердження злочинності хунти. Але Правда дуже швидко викриває злочини синіх брехунів. Це їхня агонія від безпорадності та своєї нікчемності. Амінь
Джо Кер   17:21
+2

Це їхній панічний страх, який кидає їх на відверті злочини. Але для перемоги над ними треба, щоб кожен зробив якусь роботу і вклав її у спільну копилку боротьби з цим богоборським, кагебістським режимом зеківського бидла..
+1

Їх не кількістю слід перемагати, а якістю.
Яскравий приклад - Тарас Григорович Шевченко. Всього один чоловік, а дав прикурки сильніше від цілого московського війська. Ще й зараз різні О-бузини не годні загасити пожарищ і залатати руїни)))
Джо Кер   17:41
0

зараз вони перемагають на всіх фронтах
Почитала дискуссию. Ничо страшного не вижу в том, что 9-й канал перестал транслировать ТВі. А что вы ждали, уважаемые? В стране, где все ТВ принадлежит олигархам, странно было бы видеть что-то другое. Но ведь именно вы, те кто сегодня плачет о свободе слова, были противниками государства и приветствовали ту демократическую демократию, которая привнесена в Украину извне и которую успешно строили и Кучма, и Ющенко, и Тимошенко, и Янукович. У вас же полная каша в голове: вот автор поста - горячий сторонник Ющенко и противник Януковича. Как это может быть - ведь Янукович был премером у Ющенко и именно Ющенко, имевший все возможности изменить страну, держал у власти (у высшей власти) и ВФЯ, и ЮВТ. Как же можно разделять этот триумвират - одним симпатизировать, других ненавидеть, если вся жизнь показала вам, что все они суть одно и то же.
Вы получили тот результат, который был ожидаем. Вы всячески приветствовали нивелирование роли государства. Так чему теперь удивляетесь?
0

Ніякої каши у мене в голові немає. За Конституцією України Ющенко був зобов'язаний призначити Януковича прем'єром, вірніше, винести його кандидатуру на розгляд і затвердження парламенту. Які можуть бути претензії до Віктора Андрійовича? Це Віктору Федоровичу будь-який закон - "по *уй". Він би, звісно в такій ситуації, про Ющенка і не згадав би. Він би зі своєю донецькою братвою, просто знищив би його. Але хіба на ЦЕ потрібно рівнятися? Хіба ТАКИЙ спосіб є взірцевим? Янукович мислить понятіями, він звик всіх через коліно. То що, Ющенко мав брати з нього приклад? В тім то і річ, що Ющенко - законник! А ви пропонуєте іншу логіку: "хочу призначати януковича - призначаю, а ні - то пішов він!"? Тобто все за особистою волею, яку ви робите вище законодавчих норм? А як же буква закону, за якою Ющенко мав запропонувати януковича на розгляд ВР? Що, похєрити її, букву? Так це по-донецьки, по-зеківськ, а не по-ющенківськи.
Джо Кер   20:49
0

ну думаю, що на пр. виборах Ющенка закон не змушував виступати технічним кандидатом Януковича і зробити його президентом, відтягнувши голоси у тимошенко. Але я все одно поважаю ющенка за свободу слова і гуманітарну політику...
0

Ющенко не відтягав у Тимошекно голосів, оскільки не пройшов у другий тур. А те, що Тимошенко не обрали, то це не Ющенка заслуга, а її власна, оскільки не можна було перетворюватися на таку путінівську підстилку, якою вона стала за час, що передував виборам. Може Ющенко і в Лозінському винен та інших ублютках, якими ВОНА себе оточила? Чи це він уклав зрадницькі, кабальні для України газові домовленості, а не вона? Юлії Володимирівні слід було поводитися достойніше, а не перетворюватися на чортзна що. А так - вона сама унеможливила голосування за неї, принаймні таких, як я: "Міф про "демократичну" та "європейську" Тимошенко" http://www.ukrpohliad.org/news.php/news/2027
-1

Да вы справжний маньяк. Вы бы хоть Андруховича почитали о Ющенко, для прозрения.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі