Субота, 13:39, 29/01

Рейтинг
33 3
Переглядів
1931

0
0
0
У цій статті згадуються

Виступаючи в програмі «Шустер-live» (28 січня) на Першому Національному, Ганна Герман зіграла декілька сценок, які потрясають вбогістю гри політичної акторки. Наведена нею аргументація аж зашкалює в своїй недолугості, не витримуючи жодної критики.

Зокрема, заступниця глави АП назвала як досягнення нинішньої влади появу «Шустера» в п’ятничному ефірі Першого Національного. Ось мовляв, які ми волелюбні і демократичні, а за Ющенка такої передачі на державному каналі не було. У такий спосіб Ганна Герман ніби «легко», «в пух і прах» розбила будь-які закиди в утисках свободи слова чи неприхильності до неї нової адміністрації.  

Так, «Шустера» не було, але ж були інші! Не менш плюралістичні, за участю тодішньої опозиції. Ніхто її ніколи й ні в чому не ущемлював. Дискусії тривали в інших ток-шоу, які завжди відбувалися за участю опонентів тодішньої влади. З приходом Ющенка це стало само собою зрозумілою і беззаперечною нормою ефіру.

А окрім цього новини виглядали куди збалансованішими та й ефір в цілому більш-менш відповідав формату українського національного каналу з наявністю в ньому пізнавальних передач на історичну, культурну, мистецьку тематику. Нині ж, за керування бенкердорфів-арфушів, наше державне телебачення перетворилося на суцільний русифікований совок,  таке собі УРСР: старі радянські фільми, концерти зірок радянської естради, російські серіали. З ефіру НТКУ стрімко зникає українська мова.

Кудись діваються розумні ведучі та їхні глибокі, змістовні інформаційно-аналітичні проекти. Натомість ефір захаращується легковажними шоу з пустопорожньою балаканиною або «Гордонами» за участю задорнових-ширвіндтів. Вже задрали ці безкінечні бої без правил, ну а «мурка» на «державній вечорниці» в честь Яна Табачника у виконанні заступника генпрокурора – це взагалі повний нокаут.  

Чому Ганна Герман про це не говорить? Натомість, як безперечний позитив подає прихід на Перший, до речі, на нез’ясованих умовах, Савіка Шустера. Так той же мандрує українськими каналами від тоді, як з’явився в Україні. Це автономний процес.

Краще б сказала, завдяки чому та якій владі стала можливою сама його поява на українському ТБ? Що його сюди привело? Хто відкрив шлюзи свободи не лише на Першому Національному, а взагалі на українському телебаченні та й в усіх ЗМІ незалежно від форми власності. Чи вже забула після яких подій, котрі прославили Україну на весь світ, це сталося і хто тієї славної пори був президентом? Тоді забудькуватій пані слід нагадати: Помаранчева революція, Майдан, «Зека – геть!», «Ю-ЩЕН-КО!».

Верхом цинізму виглядають закиди Ганни Герман, адресовані присутньому на передачі колишньому главі Служби Безпеки України , «нашоукраїнцю» Валентину Наливайченку в свавіллі  співробітників СБУ по відношенню до одного Інтернет-журналіста, який надрукував на сайті інформацію народного депутата про причетність України до якихось нібито махінацій зі зброєю.

«Це ж молодий хлопець! - голосила Герман, - а до нього приїхали, забрали дитину, повезли на допит». Як таке могло відбуватися в демократичній країні? – запитувала вона. «Пам’ятаєте, я ще тоді вам телефонувала!?», - зверталася заступниця глави АП до Наливайченка.

А той їй прямо відповів, що дуже добре пам’ятає та пояснив, що хлопця ніхто і не думав ані затримувати, ані заарештовувати. І за якихось дві години, після з’ясування обставин публікації, відпустили з миром. Все.

Слухайте, а як виглядає голосіння Ганни Герман та її «щире» материнське піклування про долю молодого журналіста на тлі жахливих подій, які зараз котяться по країні чорною хвилею: масові арешти «тризубівців» й активістів «Свободи», тримання українських патріотів під вартою з брутальними порушеннями всіх громадянських прав, з катуваннями в СІЗО. Це теж, в основному, молоді хлопці і чиїсь сини. Причому деяких матері з моменту арешту ніяк відшукати не можуть, дізнатися про те, де вони перебувають, бодай вісточки отримати - не те, що побачитися.

А їх пані Гані не шкода? Нікому не збирається телефонувати з цього приводу? І за що ж їх так карають, що невідомо коли та якими вони вийдуть з буцегарень, котрі перетворюються на енкаведистські катівні? Чи не «за родіну, за сталіна» страждають молоді патріоти? То який рік у нас на дворі - 2011 чи знову 1937? Чому про це пані Герман не говорить і не зазначає за якої влади це страхіття повертається?

Отже роль такої собі Матері Терези, яку взялася грати на «Шустері» заступниця глави АП Ганна Герман  – в неї явно не вийшла.

Проковтнула вона язика і тоді, коли відразу на її обвинувачення Юлії Тимошенко у фінансових махінаціях, Анатолій Гриценко озвучив цілу низку неспростовних фактів щодо кричущих зловживань нинішнього президента та його уряду. Не було їй чого відповісти ані про надкоштовний вертоліт Януковича, ані про Межигір’я, ані про викриті афери у нинішньому міністерстві оборони України і т.д. і т.п.

Після короткого, але напрочуд влучного спічу лідера «Громадянська позиції» принишкла навіть сама Інна Богословська, яка до того ніяк не могла заспокоїтись, з хворобливою нервовістю реагуючи на Юлію Тимошенко.

Обвинувачення ж Юлії Тимошенко російськомовним співробітником генпрокуратури України в закупівлі під виглядом карет швидкої допомоги непридатних для цього автівок – просто розсмішили. Знайшли до чого прискіпатися! Та екс-прем’єрка і не думала видавати ці машини за «швидкі». Як вона пояснила, їх купували, щоб в сільській місцевості взагалі було хоч на чомусь лікарям до хворих діставатися. Не на велосипедах же чи на старючих уазіках без коліс і бензину  на термінові виклики виїжджати за 40-60 кілометрів! 

До речі, цей слідчий так і не перейшов на українську, незважаючи на висунуті йому зауваження щодо неприпустимості нехтування державною мовою держпосадовцем. Теж показовий момент.

Отже, якщо підсумовувати, то на цьому «Шустері» влада, як не вибрикувалася, а зазнала повне фіаско. Яскравим й наочним підтвердженням тому став рівень підтримки аудиторії: коли говорили опозиціонери – довіра піднімалася до 90 відсотків та вище; як тільки починали відкривати рота «стабіли» - вона різко падала.

Кінцеві ж опитування засвідчили тільки зростання і без того надзвичайно високого, зафіксованого на початку передачі, кількісного показника тих, хто вважає кримінальні справи проти колишніх урядовців не боротьбою з корупцією, а політичним переслідуванням.

Коментарі

http://censor.net.ua/ru/video_news/view/153625/timoshenko_otvetila_na_obvineniya_predstavitelya_gpu_i_ne_ostalas_v_dolgu_video
+++++!
А ще брехала Герман про те, що Яникові нібито не давали ефіру за Ющенка. Ніхто чомусь не згадав, як той пан сам відмовлявся від передвиборних дебатів, як уникав прямих публічних зустрічей з опонентами.
А брехня про те, що рейтинг демократії в Україні упав за результатами дослідження кілька років, а не за останній рік - взагалі цирк!
+10
Герман глупа. Як відкриє рота, то здається світ одурнів.
Видуси "рогуля" називається
Нікому в цій політиці вірити не можна
Я Неля 15:10
+3
Во вчерашнем эфире все три сестры Онассис(Тимошенко,Богословская,ну и Герман) были лучшими.)))))
Богдана .   15:12
+5

Зліт на "лисій горі" але в реаліях сьогодення.
+1

Якби цих трьох сестер - та до однієї камери.... можливо й ми дихали б легче!!! Але всіх трьох разом в одну... Ось би подивитися звідти репортаж місяців так через три після спільної відсидки...
ну а «мурка» на «державній вечорниці» в честь Яна Табачника у виконанні заступника генпрокурора – це взагалі повний нокаут.

А в тебе випадково не має відео? Хотів би подивитися на цю комедію.
+2

http://www.youtube.com/watch?v=klAWdJbfwKc
Очередная подмена понятий от представителя АП Анны Герман, а что касается Богословской так она еще бы в школьные годы "ЮВ" залезла.
Непонятно почему Богословская постоянно спрашивала у "ЮВ", так как вышло что посадили всех а ты("ЮВ"), на свободе?- я так думаю что завидует, или не знает чего то.
+4

Навмисно маніпулює.
-2

а может слила ваша багиня своих подельников в обмен за свою свободу?
тоже вариант ;)
+2

Крепыш Негламурный 21:08
Не могла слить, так как всерьез никто не воспринимает, кроме моего тестя.
+2
ЮВ-це проект Росії в Україні. Обі "відьми" знають, от і шантажують одна одну.
Раптом Тимошенка признається, що влаштувала травлю Ющенка на замовлення "путиноїда"? Ні в жизнь.
Хто борги віддаватиме?
+5
анектод о Путине .
Предстал Путин перед Богом. Вседержитель спрашивает:

– Владимир, что случилось с подлодкой?
– Она утонула.
– Хм... а что случилось с деревней?
– Она сгорела
– (Задумчиво) Что ж, про Россию тебя спрашивать бессмысленно...

Это с комментов российских сайтов.
Богдана .   16:27
0

Я вірю, що Росія буде Україні подружка, вірна і щира.
Це справа часу.
Я бачу як наші "проізводітєлі" тирять ідеї ...ба просто здирають, бо в нас дорого заплатити проектанту...
Так сколько стоит Опель и за сколько их купили??
Тамифлю тож ведь купили как Тамифлю, а не как зелёнку.
В общем Юлька в очередной раз была похожа на хитрую лису Алису.
0

Сравните озвученную цену с ценами на соседнем авторынке и сильно удивитесь ...
+3
Господа по бюджету спорить не надо, там полный мрак и любой у нас правитель принимает, как должное купить лавочки или таблетки или трамваи и т.д. по ценам, ну вы сами знаете.
+.
+++!
+1
шоу-клоунада ще раз показало, що жінки вміють говорити
-1

вы хотели сказать -дурить ?))
Шось ні Херман ні представник прокуро - не відробляють своїх грошей.
Добра "бабця" Гануся пробувала наставити на путь істинний нечемних дітей, особливо дівчинку Юлю!Шкода, що нові окуляри а ля Поттер не одягла )!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі