Блоги → Перегляд

РуSSкіє прийшли... Геть російських окупантів з українського інформаційного простору!

П'ятниця, 14:45, 22/04

Рейтинг
20 8
Переглядів
2004

0
0
0

Інформаційною політикою на українському (?) "Інтері" відає росіянин, кремлівський "засланець" Ігор Шувалов. Ведучий провідного політичного ток-шоу каналу "Велика політика" - його співвітчизник Євгеній Кисельов.

4dafc-4e805e4fb4f0852fe3914dbc00cde9a7a53e7aeb.jpg

Віднедавна в українському ефірі оселилися "брати-слов'яни" Дмітрій Нагієв та Отар Кушинашвілі.

d17bc-benk.jpg

Першим Національним керують Єгор Бенкендорф та ливанський папараці Валід Арфуш. Передачі каналу стрімко русифікуються як мовою ведучих, так і запрошуваними до студій гостями з Білокам'яної: політиками, митцями, зірками шоу-бізнесу, художніми й документальними кінострічками, концертами.

4ce09-img-6732.jpg

Найретинговіше ток-шоу Першого (інтер)Національного веде Савік Шустер. В гостях у "щирого українця" Дмитра Гордона в основному також росіяни: політики, письменники, актори, співаки, композитори, гумористи тощо.

На каналах групи "Інтер", зокрема таких як К-1, вже не залишилося україномовних ведучих.

Так само українська мова витісняється з музично-розважальних програм інших каналів. І знову в них переважає російський контент.

А днями російський спец-контингент в українському медіа-просторі поповнився Міхаілом Єрмолаєвим. Росіянин став очільником інформаційно-аналітичного департаменту телеканалу СТБ, змінивши на посаді Олексія Мустафіна.

 20235-rossia.jpg

02042-29fbe000zz00.gif

«На СТБ меня привлекло то, что этот телеканал очень динамично развивается. Здесь я нашел редкое сочетание профессионализма и увлеченности. Это прекрасная  возможность реализовать свои мысли о том, как должны выглядеть новости двадцать первого века. Необходимо   корректировать принципы отбора и подачи новостей, а также технологию работы информационно-аналитического отдела канала. Очень важно, чтобы информационная составляющая более основательно опиралась на аналитическую, - тогда у журналистов будет больше возможности и вдуматься в суть происходящего, и проявлять творческие способности», - заявив Михайло Єрмолаєв.

02c91-ce11c0414.jpg

Знаємо, про які корегування ведеться мова - щоби все було так, як на російському "супер-прогресивному, вільному, незаангажованому" ТБ. Аби все було по-мєдвєпутінськи і в російського журналіста є для цього чудовий досвід. Ось що очікує в найближчому майбутньому наше українське СТБ - російський стандарт в інформаційно-аналітичному мовленні.

Іншими словами, воно перетвориться на повну хєрню і срань! Він зуміє. Бо більше ні на що і не здатний. В цьому, власне, і полягає головна місія "варяга". Інакше - навіщо він тут і зараз у таку буремну, надзвичайно відповідальну для нинішньої антиукраїнської влади пору?

abf28-14.jpg

В серіалах, що демонструються на українському телебаченні - суцільна російська солдатня і воєнщина: кадети, військовослужбовці термінової служби, СМЕРШівці, енкаведисти. В кадрах постійно присутні або червоні радянські, або російськи триколори (в залежності від часу дії кінострічки), а також портрети вищого керівництва сусідньої держави. 

3b529-10.jpg

Українське телебачення виступає безперервним ретранслятором російського мілітарного духу і пропагандистом "руского міра".

Ворог давно вторгся і панує на нашій території, підриваючи українську державність і національну свідомість зсередини. 

sm_1227110.jpg

Цього не можна більше терпіти! Подібний стан речей є неприпустимим і потребує негайного виправлення! "НІ!" чужеземній окупації національного інформаційного простору! Його належить захищати так само, як і державний кордон.

Україні - українське телебачення з українськими ведучими і українською мовою ефіру! З українськими прапорами і героями, митцями і зірками шоу-бізнесу!

d941a-top.jpg

Зупинимо русифікацію українського медіа-простору, поки вона не зупинила нас! Треба задовбувати редакції каналів протестними листами, зверненнями, заявами, як колективними - від громадських організацій, неформалізованих спільнот однодумців, зрештою партійних структур - так і індивідуальними, як електронною поштою, так і звичайною, телефонними дзвінками до редакцій, Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, профільних комітетів ВР. 

sm_703824.jpg

Або шукати для висловлення категоричного несприйняття того російського непотрібу, що захаращує український ефір, якісь інші, більш креативні форми - публічні заходи, флеш-моби тощо.

774fd-9.jpg

Цій внутрішній окупації треба давати рішучу відсіч. Кожен як може. Просто вимикати телевізор - це не метод. Він абсолютно не дієвий. Ним нічого не досягається. Можна і цеглиною в екран запустити, але чи багато від того буде користі? І кому це нашкодить, окрім самого власника телеприймача? Нагієви-кисельови та інші шувалови-єрмолаєви на пару з арфушами-бенекендорфами нічого не відчують.

sm_677422.jpg

У цьому спротиві треба бути рішучими і кмітливими. Може в когось є ще якісь ідеї чи міркування?

Русифікація національного інформаційного простору потребує термінової відсічі, поки вона не відсікла нас, українців. Не сьогодні, так завтра вже може бути запізно.

4d18f-8ab0f-rosyfika.jpg

Якщо не виступимо гуртом, то загинемо по-одинці. І звісно, що про це ніхто ніде не покаже і не розкаже. Бо в "штабі" будуть зовсім інші директиви. На наших кістках "всі свої" станцюють черговий "Майдан-денс" і влаштують "Комеді-клаб", аби всім, хто поки залишиться, стало жити "ще краще, ще веселіше".

e583d-prapor.jpg 

Коментарі

Ігнорувати.
Здіймати на кпини.
-2

не побоюсь предложить без разрешения автора этого места в интернете, некоторые заметки на такую же тему, с таким же взглядом на события и факты.

Либеральное ТВ по простому о сложном, среди сложного о простом http://politiko.ua/blogpost57930

Манипуляция массовым сознанием http://politiko.ua/blogpost51338

Игра в подкидного демократа или о чем не говорили, не говорят и не будут говорить в СМИ УА ! Украины http://politiko.ua/blogpost41550

cуть на корреспондентов где попало и не попадя … вопрос: в чем дело этой сути http://politiko.ua/blogpost20052

Только с целью расширить тему, не выходя за рамки этого интересного вопроса.

.
+6
А вы что это всё смотрите? Странно, я считал, что это смотрят только недалёкие бабушки.. Кроме спортивных каналов и дискавери не смотрю ничего, ещё дети может свои смотрят каналы. Никогда не думал, что есть люди, которые смотрят этих всех дебилов.
+4

Я ж написав в статті, що не дивитися, не вмикати телевізор - це не засіб і не метод! Такого дебілізма там не повинно бути! Ось проти чого потрібно протестувати. Звичайно, що я не дивлюся цю хєрню, але я знаю, що вона там присутня. І хочу позбутися її, вигнати геть з українського екрану, замінивши чимось українським, пізнавальним, розважальним, корисним, дотепним!
-9

+
-2

На экранах украинских ТВ студий, предположительно, импортированные из афганистана корреспонденты занимаются коррекцией сознания граждан украины, приучая современного молодого и среднего возраста украинца к, так называемой, психоделической политики, это проявляется в навязывание общественному мнению украинцев мнения, что политика – это игра, манипуляция, т.е. обман, шуточное явление в обществе, такое эстрадное действие для развлечения себя и других.
-11

+3

Саша, Кушинашвили в данном случае проводник "русского мира" во всех отношениях. Как и ты. Несмотря на то, что этнически ты вроде бы чех. Но ведь мировоззренчески - русский?
Шановний Олексій Мазур не потрібно росіян називати руськими, вони до Руси не мають жодного відношення. Вони росіяни! Тому по українські буде російська мова, а руська, то прадавньо-українська.
+5

Александр Роджерс 18:22
А ви що, не відчуваєте іронії? У мене в статті написано в лапках "брати-слов'яни". Я не називаю Кушанашвілі "русским". Він - росіянин. Причому дуже переконаний росіянин. Він пишається тим, що він саме росіянин. Про своє грузинське походження він і не згадує. Він забув, що він грузин. І за росію - сорочки рве. Так що стосовно мозку, можу теж саме рекомендувати і вам.
+3

Дуже влучно!
-2

вы обращаетесь к алексанрду РО, но он удалился, заделетился, или как то затух, чувствуя себя не в своей тарелки кролика с морковкой, образно конечно выражаясь, но точно .... так вот ... он или кто то из таких же социалушек, родственников и родителей фашизма во всем мире, пишет следующее - переконаний росіянин.

Смешное слово, о котором мы все знали, выражаясб еще так прирусевшие украинцы, таким образом не странным, но правдивым переконаний росіянин все та же самая вещь, это не русские, но люди с мировоззрением советского прошлого, стыдно сказать даже, что это такое.

Иноггда думали, что это старческий маразм и маразматики уходят с доски почета на пенсию и уже никогда не возвращаются в рамки обещственного внимания, но нет так нет - есть молодые люди, которые являются достойной заменой своим наставникам, маразма крепчает и крепчает в украине, из украинца делают быдлу, воздействуя через либеральное ТВ.
+++
Заї..ли ці русскіє !Від них і в космосі не сховаєшся.Пора їх самих в космос відправляти.
-2

Петро Камінь - вы себе даже представить не мжете, они эти русские наших украинских собачек белку и стрелку в космос запустили, так издеватся над животными, могут только те люди,которые не любят животных, они любят только колобков и бабу ягу гомосексуалиста.
Тільки освіта й просвіта якомога більшої кількості дітей, молоді (насамперед не з заможних верств), навчання надсучасним, надмодним речам через українську мову й україноцентричну призму - може датися взнаки в майбутньому. Зараз - ми ні на що не здатні.
З іншої сторони це збільшує рівень відрази до брехні і зомбування, як це було перед Майданом... Думаю це наближає час наступного народного вибуху (прогнозую його на 2015 рік).
-2

в 2015 году в украине будут жить женщины проститутки и мужчины гомосексуалисты, взрыв, о котором вы так яро пишите, будет сексуальным, ... следующая революция по либеральному плану нашего правительства в украине будет сексуальной ... вы готовы ! я нет ...
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі