Блоги → Перегляд

ГАНЬБА: з'їзд КПУ на Першому Національному

Субота, 10:31, 18/06

Рейтинг
23 5
Переглядів
1112

0
0
0
У цій статті згадуються

Зараз, коли пишу ці рядки, на Першому Національному каналі України в прямій трансляції йде... 44 з'їзд КПУ.  

Заради цього був перерваний ранковий повтор п'ятничного ток-шоу "Шустер-live".  

Виступи в залі Жовтневого палацу періодично переривають включення в якості кореспондента колишнього ведучого і керівника ранкового блоку новин телеканала "Інтер" Максима Равреби з кулуарів.  

Журналіст піднесено, з хвилюванням і відчуттям виконання громадянського обов'язку, немов "синий вол, исполненный очей" рапортує про діяльність КПУ, зазначає про впливовість і значимість партії в Україні; інформує про кількість учасників з'їду, а також запрошених гостей з-за кордону; бере інтерв'ю в представників іноземних делегацій, зокрема, щойно Равреба спілкувався з членами компартій Куби та Росії.  

В президії - голова КПРФ Геннадій Зюганов.  

Тим часом на трибуні вже виступає Петро Симоненко. Говорить про загрозу подальшої фашизації суспільства, вітає ветеранів ВВВ, віншує подвиг радянського народу, називає червоний прапор священним, а суддів КС, які прийняли рішення про незаконність використання кумача разом з державиним, - продажними зрадниками, що зганьбили Україну.  

На сцені - велике червоне полотнище з ленінським профілем. Все як в старі "добрі" часи. Повний камбек in USSR. Червона сатана править бал на українському державному телебаченні.  

Ця трансляція - наруга над мільйонами безневинних жертв комуністично-більшовицького терору, знущання над національною пам'яттю українців, топтання по кістках замордованих тоталітарним режимом, урівняним в Європі за скоєними злочинами проти людства і людяності з нацистським.

Організаторам цього жахливого теледійства це так просто не минеться. Тяжкий гріх вони взяли на свої і без того чорні, неукраїнські душі. Небо все бачить.  

ГАНЬБА!!!

 article_10291.png

Коментарі

Реальні пацани назначили собі нову правильну опозицію
+6

знаючи, що в народу наберить не більше 5% підтримки, тобто ніколи не будуть конкурентами.
-11

+7

Нєа. Нам головне, шоб Сєргєй з жєной ругался ісключітєльно на мовє. Сенс життя.
Та нормально все.
" Червонолиці " завжди висовуються настільки, наскільки дозволяє ситуація. Зараз ділові партнери по коаліції їм це дозволяють. Подарунки дають дрібненькі : червоний прапор там, час на ТВ ... В 91 - му, як пам'ятаєте, живого комуніста не знайти було "днём с огнём " ; ну а тепер - якщо підгодовують, чому ж не скористатись.
Дурість вищої проби.
+2

Це не дурість,це свідомо зроблено.
Надо же, кто-то еще этот 1-й национальный смотрит)) В 10 утра) в выходной день))
+1

Та проблема ж не втому, хто його і коли дивиться чи не ні, а в тому, яку гидоту по ньому показують. Не дивитися неподобство - це не вихід і не вирішення проблеми. Це називається займати по відношенню до цього страусину позицію. Голову в пісок - і все класно, жодних проблем.
Знакомый спектакль продажных динозавров.Тем,кто верит в идеи коммунизма:они прекрасны-спору нет,но где-то затерялись в глубине веков.
Правляча партія на правлячому каналі. Що Вас дивує?
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі