Блоги → Перегляд

Добрідень, панове екстремісти

Вівторок, 11:16, 13/09

Рейтинг
14 1
Переглядів
766

0
0
0

Газета "Коммерсантъ Украина" надрукувала статтю "С видом на улицу". Розглядається проект закону "Про протидію екстремізму". Автор законопроекту відомий мракобіс від ПР Вадим Колесніченко. Екстремізм, з погляду автора, визначається як "препятствование законной работе государственных органов, органов местного самоуправления, избирательных комиссий, общественных и религиозных объединений или иных организаций, должностных лиц указанных органов, комиссий, объединений или организаций, совершенное с применением насилия или угрозой его применения". Тобто, будь якак акція протеста на думку Колесніченко - це екстремізм. За блокування органів влади, або перешкоджання їх звичайній роботі (що під цим мається?) пропонується давати від 2 до 5.

Автозаки вже закуповують...

Коментарі

Vladimir R 11:37
+12
Ну так пусть идет в прокуратуру сдается. Они месяцами препятствовали работе ВР в 2006-8гг
+1

Хай всі ідуть здаватись і гайда всім кагалом на зону - вони чого "прєпяцтвавалі" нормальному життю людей в Україні?
Весь народ стане екстремістом? Грають на випередження!
+1

Незнати, що такого "харошева" вони наробили в Україні?
Що ми, працьовиті українці, живемо найгірше в Європі?
Років з 14 почав ставити питання,на які інші сором`язливо не бажали шукати відповіді. Завжди уникав прилучення до будь-яких "-ізмів", але згодом довелося таки хоч якось окреслити межі своїх поглядів. Докладно пізніше
=============
коли? )
Хто би у той час зміг передбачити, до чого ця ідея призведе на початку 2014...
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі