Блоги → Перегляд

Янукович "керує" в країні "Беркутом"

Вівторок, 20:40, 20/09

Рейтинг
28 0
Переглядів
1361

0
0
0
У цій статті згадуються

Сьогоднішній штурм воїнами-афганцями та чорнбильцями будівлі Верховної Ради засвідчив: влада іншої мови, окірм вольових, радикальних, рішучих протестних виступів не розуміє. В той же час суспільна напруга невпинно наближається до свого максимуму.

Нездатні на цивілізований публічний діалог із суспільством, свідомо відкидаючи його, бандюковичі розуміють лише ту мову, яка є звичною для них самих і якою вони спілкуються з народом - це мова сили. Все інше не береться до уваги. Нинішня влада здатна "почути кожного" лише тоді, коли побачить як розлючений натовп у відчаї йде на штурм державних установ.

В інших випадках - як от заклики парламентської опозиції, мирні мітинги, звернення громадських організацій - голос протесту нею не чутий. Гучноголосе "Ганьба!!!" не проходить. Це для біло-блакитної орди нічого не вартий, пустий звук, до якого вона має стійкий імунітет.

Невтішні реалії доводять: на януковичів можна вплинути лише міцним кулаком. І не тим, що тільки-но погрожує, а вже занесеним для удару. 

За таких обставин єдино дієвим для Януковича методом управління країною стає… «Беркут», який заміняє і суспільне обговорення, і політичні дискусії. Оце його єдиний аргумент.

Як би не було прикро і огидно, але доводиться констатувати, що поступово спеціальний підрозділ з охорони правопорядку перетворюється для опозиційно налаштованих до влади українців на гестапо і НКВД разом взяті. Вочевидь, саме таку роль "беркутам" відводить нинішній антиукраїнський режим кримінальної тиранії.

Але не біймося! Пам'ятаймо: разом нас багато - нас не подолати! Схід і Захід разом! Борімося - поборемо! ЗЕКА - ГЕТЬ!

Коментарі

+11

Ні, я дніпропетровець. А що, в Дніпропетровську немає причин і місць для висловлення рішучого протесту, адекватного владному тиску і знущанням? І до Дніпропетровська дійде черга. Як і до всіх міст і містечок України. В Помаранчеву революцію я був на дніпропетровському Майдані - на центральній площі міста. Готовий вийти і зараз.
☼ RUSS ☼   10:21
-3

Олег - масса стоящих под ВР вместе с афганцами просто обманутые люди.
☼ RUSS ☼   10:23
-2

Олексій Мазур 21:36 +8
Ні, я дніпропетровець. А що, в Дніпропетровську немає причин і місць для висловлення рішучого протесту, адекватного владному тиску і знущанням?
---------------
В Днепре правит раввин Каменецкий ... какой может быть протест в Днепре?
Смеётесь )))
Насправді це унікальна гумористична ситуація, коли зек командує правоохоронними та силовими структурами, внаслідок чого і вони перетворюються на злочинні.
+10

!!!!!!!!!!!:)))))))))))
+1

Дійсно!
Повторяется дважды - депутарии угрожают выйти и покинуть верховную раду, народ не пользуется возможностью войти в зал верховной влади и взять власть в свои руки, такой же накал страстей был при обсуждении закона о налогах, тогда предупреждали, что репрессии нацелены на одних, затем будут нацелены на других, люди всегда просили и умоляли снизить экономический пресс и всегда власть шла на снижение, и демонстрировала эгоизм над инфантильным украинским обществом, является правительство не гуманных и противонародным, обманывая и манипулируя требованиями народа Украины - потому что никто и никогда не требовал прав и свобод и политические требования не выдвигал. Получится ли обмануть бюрократам еще и еще раз этих индивидов либерального больного общества.
Не думаю, що "ганьба" таке вже гучноголосе. Поки що непорушна стара традиція : кожна маленька групка діє так, ніби вона одна посеред Всесвіту, і повністю ігнорує іншу мікрогрупу, хоча б та стояла в 10 метрах від них.
Та і не "ганьба" слід кричати. Зрештою, взагалі кричати не варто. Реальні зміни робляться інакше.
+3

справжня ганьба, коли Червонописький відверто лиже сідниці Януковичу...
+4

А лиже відверто, хоч трохи й ображений - так вірили, так вірили янукам...
+4

Іхалайнен 01:46
+ Это точно, раздор повсеместный, все кричат, галдят, чего то сочиняют, рвут соседу волос, но конкретно чего-то делать никто реально не способен.
Да и акция у ВР, по нашим данным была организованна по тому же сценарию, что и возмущенные учителя, когда-то выведенные федерацией профсоюзов к КМУ. Цель одна - выпустить пар и попиариться.
Червонопиский всегда служил власти, поэтому делает это и сейчас, расчет был на то, что к возмущенным людям выйдет Тигипко и заклеймит позором ВР, создаст рабочую группу, типа Типа Короллевская на майдане предпринимателей, после чего станет национальным героем и все мирно разъедутся. Но у них не вышло, Тегипко заплевали вместе с Ефремовым, а от переговорщиков народ фактически отказался, заявив, что в случае не выполнения требований, готовы вновь сюда приехать и каждый с собой привезет еще по 10 чел.
-1

конечно - задача при принятии тяжелого и непопулярного закона, а мандат на непопулярные модернизации у них есть, выпустить недовольство и ослабить нервное напряжение сразу при принятии, ну и конечно же пойти на либеральные уступки, показать лояльность и толерантность, что всегда выделяло либералов, и самоутверждало их эгоизм на инфантильном украинце, кактается не только комар и муха, на него бедного можно и шемка два цемента взвалить и впереди поставить огрызок морковки, он как осел зависжит от радости и с этими двумя мешками сможет пробежать пол-страны, а может быть даже и до тюмени добежит. Главное выпустить пар и создасть пердставление об процедуре и демократии как псевдо, как полу-демократии, словом, быть либералом до конца своего конца.
+
"Беркут" наводит порядки не только в Киеве, но и на местах.
Цікаво, а скільки реально силовиків будуть служити Януковичу на випадок чого? Він же зарплатню їм не платить місяцями. житла не видає, армію скоротив, лиш подачки міліціянтам. Від паганого господаря собаки тікають, я вже таке в селі бачив: проривають під забором підкоп і тікають на вільні хліба. разом із шматками ланцюга. Це дуже небезпечна ситуація, тобто. влада пиляє сук, на якому сидить.
0

в пропорции один к пяти достаточно для того, что бы военные и силовые ведомства, используя подготовленных и способных один к пяти - засадить и пригладить всю страну в размере около сороко миллионов, их уже достаточно много, с учетом, что некоторые могут и тказатся - небольшой запас понадобится, таким образом у них есть все, например, в одном сопредельном с нами государстве подготовили снайперов для растрела гражданского населения в условиях недовольства и протестов. А что вас так силино забеспокоило и взволновало, вы вообще кто - так себе электорат или электоратор ...
☼ RUSS ☼ 10:20
-1
А Януковичем хто керує?
+1

Ним керують понятія і маразм.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі