Блоги → Перегляд

Міліція краще береже Сталіна, ніж охороняє громадян від злочинців

Четвер, 19:10, 29/12

Рейтинг
17 0
Переглядів
889

0
0
0

Свідченням тому стало чергове пограбування банку в Донецьку з рекордною на поточний момент для України кількістю загиблих. В результаті збройного нападу на одне з центральних (!) відділень ПриватБанку було розстріляно четверо, а за іншими джерелами - п'ятеро співробітників установи.

Сікачів голови, страшно сказати, пам'ятника кривавому кату, знайшли відразу ж, довго томили їх в СІЗО й залюбки засудили. А от спіймати та нейтралізувати зухвалих, лютих бандюг, які вбивають людей, тероризуючи весь Донецьк, виявляється для наших правоохоронців неможливою місією.

Розігнати пікетувальників з національними прапорами на День Незалежності; знести намети "чорнобильців", затоптавши на смерть людину; "заарештувати" на День Свободи Майдан, обнісши його металевими щитами й оточивши щільним кільцем спецпризначенців; запакувати під зав'язку протестувальниками автозаки - це запросто, аж руки сверблять.

А от взяти в готельному номері озброєних бандитів без "третьої світової" - хіба це про нашу "доблесну" міліцію? Там, в Одесі, тільки авіації не вистачало із завданням превентивного ядерного удару. А от гранатомети були задіяні.

Нині  ж наступна біда. Пограбування. Одне за одним. Спочатку зникали лише гроші, потім з'явились поранені, далі вже пішли жертви. І з кожним разом їх все більшає. Та після такого "бєспрєдєлу" дружно і негайно у відставку мало б піти не лише все донецьке, але й київське, тобто всеукраїнське керівництво МВС.

Ага, "щас". Замість цього наш недолугий урка знову триндітиме нам про свою стабільність. Яка ж в дупу стабільність, коли навіть в банк сходити - і те стає смертельно небезпечно! "Ідеш в банк? Не забудь написати заповіт і попрощатися з родиною" - схоже, така настанова незабаром стане життєвим правилом українців.

То коли таке було? За якої "стабільності"? При якому ще президенті? Ганьба та й годі. Бандитам - тюрми! ЗЕКА - ГЕТЬ!     

Коментарі

+7

Так часто і з такою кількістю жертв? Серед білого дня? В центрі міста, де проводяться профілактичні заходи з метою попередження можливих терористичних загроз, через що, формально і була за рішенням суду заборонена публічна акція "чорнобильців" перед будівлею Пенсійного фонду? Ні, я "другой такой страны не знаю".
-10

0

Алексей, Вы очень требовательны к пидорову войску. Свою роль в государственной системе они "исполняют" на 100%
+4

ANGEL . 20:14
Який грабіж? Та то хлопчики той, бавляться...
Dhoqx Dhiakp   22:45
-1

>О, а розкажіть мені про країну де не граблять банки.

Ватикан. Проблеми, офіцер?
+3

Сан-Маріно?
ANGEL .   23:10
-4

http://bank211s-mike.blogspot.com/2009/08/print-email-font-resize-masked-man-robs.html
Як же вони їх видадуть - то ж свої?! По-перше, ще не вечір та, як-то кажуть сусідці по парті, що здуру залетіла:"Може розсмокчеться!"
Просто бажаючих відбити голову памятнику Сталіну на пальцях порахувати можна, а бажаючих пограбувати банк значно більше. Той хто йде відбивати памятнику голову сам без голови(чи без мізків, неважливо), а грабують банки підготовлені люди. От якби в Дніпропетровську відбили голову памятнику Сталіна чи Леніна я зразу заарештував би Олексія Мазура, він 100% співучасник(або організатор, або ідейний вдохновитель, або виконавець, або все разом узяте).
+1

І справді. Я вже сам себе починаю підозрювати в тому, що поки не скоював і наввіть не збирався.
+1

Комуніст був бідний Біллі. Правда Біллі не любили. Ох і маячню ви сплюнули, Біллі.
-2

Андрій Скидан потенційний співучасник, бачу тут ціла організована злочинна группа намальовується.
-2

неее В Кривом Рогу другие законы испокон веков-бандитские)))
Так шо памятник Сталину в Кривом не грозит. А поставят какому нить известому месному бандюку)))
И Скидан будет цветочки носить))
абсолютно прогнозований наслідок деградації суспільства, яке настільки себе не поважає, що зробило вибір в 2010 в сторону криміналізації. Я розумію - бомжі, ностальгуючі пенсіонери за совком. Але коли людина адекватна, порядна голосує за людину, що падає від яйця і має кримінальне минуле і при цьому вірить в майбутнє країни - це в голову не вкладається.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі