Блоги → Перегляд

РФ - ЛІДЕР ОЛІГАРХІВ ТА ЗЛИДАРІВ. УКРАЇНА ЗОВСІМ ТРІШКИ ПОСТУПАЄТЬСЯ.

Четвер, 04:57, 06/12

Рейтинг
5 0
Переглядів
963

0
0
0

На планеті на частку мільярдерів припадає менше 2% сукупного всесвітнього багатства, в Росії - 100 чоловік контролюють третину всіх активів країни.

"У ході перехідного періоду були надії, що Росія перетвориться на країну з ефективною економікою та з висококваліфікованою робочою силою. І при цьому їй вдасться зберегти високий рівень соціального захисту, успадкований від радянських часів. Однак те, що ми маємо на сьогоднішній момент - є пародією."

Майже те саме відбувається в Україні, тільки в більш потворный формі. Навіть бюджет утримання президента в світі за рейтингом поступається тільки Обамі та Путіну. І це за умови, що Україна не є розвиненою краіною, а рівень життя народу опустили нижче плінтуса. Буханець хліба в Ураїні стає ціною в долар і більше.

Напередодні Нового року знайомі з Італії передали мені шматок чудового сиру. Не голандсько-російсько-костромсько-пошехонського, а справжнього апенінського. Окрім неповторного смаку, здивував і цінник: 5,7 євро за кілограм. Тобто, трохи більше за сорок гривень. А днями товариш із Німеччини презентував півлітрову пляшку класичного баварського пива за 45 євроцентів (3,30 грн.). Цікавість довела до того, що змушений був зайти в Інтернет та порівняти європейські ціни на подібні продукти з нашими. Аналіз показує, що картоплю, масло, сир, м’ясо та ковбасу українці купують приблизно за такими ж цінами, як і громадяни Євросоюзу. Правда, дещо дорожчі в них хліб, цукор, яйця й молоко (але з їхніми зарплатами…). А за соняшниковою олією громадяни України, мабуть, скоро почнуть їздити до німців (якщо отримають “шенген”), адже там вона майже удвічі дешевша (близько 6 грн.).  /Олексій МЕГЕЛА, “Ужгород” /

От і виходить, що ми значно бідніші, бо заробіток мізерний, а ціни майже такі, чи навіть більші при нижчій якості... Ніхто за нас не потурбується. Треба самим порядок навести. Треба вимагати з влади, а не відсторонено спостерігати як вони на праці народа жирують... Економіка, це не базар (ринок), а нормальне господарювання. Банки не заробляти надприбутки повинні, бо нічого не виробляють, а саме виробник і виробництво створюють багатства. То чому народ що створює багатства живе в злиднях. Тож треба міняти не тільки персоналії, а і систему державного управління - політекономічну формацію і норми життя народу.

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі