Хмара міток


Свіжі записи

Прямий ефір

3 0
Середа
18:18
21/06
В Одесском порту стартовал проект «Чистая гавань»
С переноса в безопасное место аварийного катера «Навигатор» в Одесском порту началась реализация проекта «Чистая гавань».
Начальник Администрации Одесского порта Игорь Ткачук сообщил, что осуществление данного проекта повысит безопасность в порту и предотвратит ...

7 0
Понеділок
17:56
19/06
Іноземні агенти і іх вплив на владу в Украіні...
Окрім офіційних організацій в Украіні діють організаціі що не мають реестраціі згідно законів держави, тож е іноземними агентами і ініційовані закордонними агентами. Деякі агенти були вбиті, і розслідування не показало причетність в долі жертв іноземних агентів. ...

2 0
Неділя
13:26
18/06
Многообразие
Европейская цивилизация в процессе своего становления прошла не мало форм и соответственно, породила не мало форм образования;
1) Ремесленное, основанное на опыте и рецептах.
2) Профессиональное, универсальное для индустриального общества.
3) Компетентностное ...


9 1
Неділя
16:21
18/06
Маніфестація сексуальних меншин е пропагадиським заходом який нав'язують украінському суспільству чужинці з нацменшин та під впливом ліберальних сил світових об'еднань, що е втручанням в справи і суспільство Украіни суб'ектами грантоідства.
В украіні за древньоі ведичноі культури та за православ'я не було розпусти як і інцесту. Традиціі свят Купала та інших народних традицій не сприяли переверзіям, які були в першу чергу у тих хто відходив від традиціі чи потрапляв у рабство.
Пам'ятаю, як обговорювали ...

3 0
Неділя
13:30
18/06
Ирина Геращенко отчитала ЕС за сопротивление санкциям против России

14 июня 2017 года произошло исторически важное событие - Сенат США одобрил дополнительные санкции против российских банков и нефтегазовых компаний. Казалось бы, появился реальный шанс усилить давление на Россию, в чем заинтересована большая часть цивилизованного ...

10 0
Неділя
11:39
18/06
Безпардонність та безграмотність Путіна, в спробах виправдати вимогу федералізаціі Украіни
Тиск москвського феодал-імперця для федералізаціі Украіни виглядить не тільки протиправним, але і безграмотним, а станом на трете тисячоліття  маразмом склеротично-ботексного КаГалБешика.
Федеративним може бути об'еднання держав чи аборигенних народів. В документах ...

9 0
Субота
16:58
17/06
Дрони не дракони, а мобільний інтернет з стратосфери в важкодоступні регіони
Поки в зв'язку та комунікаціях домінуе електромагнітнітна технологія, боротьба з радіотінню та мертвими зонами потребуе технологій висвітлювання проміжними супутниками та стратосферними безпілотниками, що і запропонував та впроваджуе Гугл Ко.
Марк Цукерберг ...

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.