Хмара міток


Свіжі записи

Свіжі коментарі

Субота
21:50
29/04

Субота
21:50
29/04
Пресс-релиз круглого стола ДИВО-21
делают все кому не лень . =


225 1
Понеділок
11:57
24/04
ДОГОРА ДО НОВОЇ, ЗАМОЖНОЇ УКРАЇНИ

Наука про управління нараховує тисячі років. Але найбільш стрімкий її розвиток розпочався з вибухом науково-технічної революції. З того часу світова література налічує з цих питань тисячі публікацій у вигляді статей та важких наукових томів. Тому оволодіти ...100 1
Середа
10:32
26/04
ДОРОГА ДО НОВОЇ, ЗАМОЖНОЇ УКРАЇНИ
ДОПОВНЕННЯ
Чи можлива нова і заможна Україна з нинішньою системою державного управління?
Соціальні процеси є одними з найскладніших у природі. Вони наповнені безліччю випадкових подій, мережею найрізноманітніших внутрішніх і зовнішніх зв’язків. В ...

Субота
21:44
29/04

Субота
20:13
29/04
Бідність – об'єктивна і суб'єктивна для п. Данчука
І от має пан Данчук свій текст---але де ж він? Ні дякую ні насеру матері твоїй.

Субота
20:06
29/04
Деякі мої сьогоденні діалоги з поляками
бо не розуміють. перше--це букви

Субота
19:35
29/04
Деякі мої сьогоденні діалоги з поляками
Я колись кілька разів писав на польські форуми українською.
І ніхто й не рипнувся.
Тільки написали, що нічого не розуміють.
То мені стало нудно з такими спілкуватися.

Субота
16:26
29/04
В Одессе митинговали работники порта
Весь этот идиотизм происходит от министра-идиота Омеляна.
Когда его выгонят наконец??

Субота
16:20
29/04
Характерный штрих
Такие мысли циркулируют в головах членов самой бздливой партии в Украине - Свободе. Забавно, что столь "патриотичное",внешне, образование практически ничем не отличилась на Донбассе - ни в бою, ни в волонтёрстве.

Что ещё характерно, что самые ярые поклонники "языкового дефекта" наших людей проживают на Галичине, которой посчастливилось не почувствовать ВСЕХ "прелестей" комуняцкой русификации, очень часто - кровавой.

Естественно, это не от большого ума, но явно - от дурной спеси, хотя и абсолютно безосновательной: как я уже говорил - особыми проявлениями храбрости и реальной беззаветной любви к Родине эти ТРЕПАЧИ, отнюдь, не отличаются.

Субота
15:49
29/04
Как Запад подготавливал Вторую мировую войну
Затейливые мОзги у смердов: Вторую мировую затеяли и начали Адольфик с Йоськой, а подготавливали её, оказывается, французы с англичанами... А где же евреи? Твою пургу не читал полностью, так что, может где ты их, все-таки упомянул.

Хотя, что с кацапца взять? Тихие умом, зато драчливые, ленивые и завистливые. Пёрышко вам всем в донышко! Стальное и подлиннее.

Субота
15:28
29/04
Росія для акул
Основній масі смердів по барабану - хто там сьогодні цар: звикши бути бидлом, вони вже давно не мріють - все одне, марно. Іванов, Петров, Сідоров, Кошкін, Машкін можуть сидіти у Кремлі - а життя, все одно, не змінюється.

А що там балабонить кількадесят чи кількасот людей - їм і не чутно. Кацапія - утворення без майбутнього. Може колись-колись, за кількасот років (за умови, що їх усіх не підгребе під себе "Піднебесна") ці гоміноїди, раптом, та порозумнішають. Але це - дуже сумнівно. З якого б це дива? Сортирні гівноїди також вважають своє середовище найкращим у світі. А від добра добра не шукають!!!

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.