Хмара міток


Свіжі записи

Свіжі коментарі

Субота
20:12
21/04

Субота
13:43
21/04

Субота
00:16
21/04
Медведчук финансировал избирательную кампанию Тимошенко в 2010 году
нехай народ оцінить чи правда. худоба ,розступись,дай місце народу для оцінки.

та не напирай,не товпися а то гарапником замахну

П'ятниця
20:12
20/04
Советский фильм про ЕВРЕЕВ, снять по заказу КГБ, 1973 г
ну добре . а коли ми появились як спільність,люд ,відмінна від інших людів і племен?

П'ятниця
20:10
20/04

П'ятниця
20:04
20/04
Теплоходи ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство» розпочали пасажирську навігацію
http://politiko.ua/blogpost150046
Одесса избавляется от лживых патриотов
Середа, 16:31, 18/04
vykryvach Маркіян
---------------------------------

ваша думка бо ви десь там поблизу?

П'ятниця
19:55
20/04
Я і ватомоска про Японію послухаю
ватомосk= ватомоскаль, путіноїд, кремлівець, сталініст,соловйов.

П'ятниця
19:50
20/04
Карпенко-Карий І. К. СУЄТА Комедія в чотирьох діях (картини)
а так нормально то він вас описує з року 1860-80 , коли націоналісти ще під стіл пішки ходили і рос мова була перепусткою до кар"єри,тому вони закидають рос слова і автор теж. вони східняки були. а ми ,галичани,варнякали "по польску",ніби це якась "ліпша" мова.("краща")

П'ятниця
16:23
20/04
В Україні впроваджується регіональне замовлення в системі профтехосвіти
Найпримітивніша розумово особина змалечку знає, що для заможного життя треба працювати, продукуючи матеріальні цінності чи послуги.

Наші ж керівні виглядки, не певні тоді, скільки протриває приватизаційній кайф, робили собі швидкі гроші, обдираючи у прихватизованих ними підприємствах, все, що можна продати, практично миттєво перетворили колишні заводи на цегляні скелети.

Втім, маючи бандюганську ментальність, ніхто з них і не збирався возюкатися із якимсь там виробництвом. Та й зараз, 25 років по тому, перетворюють колишні промислові будівлі на розважально-торгові центри. На щось більше у них мізки не працюють.

Тож не дивно, що, навічно окупувавши владні крісла, вони клали, кладуть і будуть класти на все, що стосується промисловості. Гроблення всіляких ПТУ досягло максимуму вже при нинішній "прогресивній" владі кілька років тому, коли вони усіма способами вишукували тих, на чию шию повісити фінансування професійного навчання.

Із цими вічно печерськими сявками нема і не може бути сподівань на розбудову будь-якої нормальної економіки. От красти у нащадків нинішніх українців сотні мільярдів зелених, виканючуючі де і у кого завгодно позичання - це вони хочуть і можуть. Задля все нового і нового поповнення своїх власних кишень. Єдина надія на те, що захід вже їх, падлюк, розкусив...

П'ятниця
15:08
20/04
Советский фильм про ЕВРЕЕВ, снять по заказу КГБ, 1973 г
Яким чином бізон чи африканський буйвол, в разі потреби, може збігати до решти свого стада та привести цей загал для захисту пораненого товариша чи теляти від нападу левів чи вовків? Як трапилося, що кіт із вороною можуть шпацерувати разом як найліпші друзі, а воронята - бавитися із кошенятами, лежачи на спині, імітуючи ногами рухи кошенят? Чому ми не здатні до такого спілкування? Чи не втратили МИ таку здатність телепатичного спілкування, отримавши натомість людську мову?
Адже у нас такого нема!

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.