Хмара міток


Свіжі записи

Обговорюванi записи

86 0
Субота
15:05
20/05
Парламентаризм — велика брехня нашого часу

Якщо самоорганізації населення та повстання не буде(що дуже сумнівно), тоді: Україну юдеї і далі будуть перетворювати на Мексику... у них величезний світовий досвіт! 
"Украина - это наша хлебная Аравия"(Фельдман)Київ - Дніпропетровськ -Харків - Запоріжжя... ...

6 0
Четвер
16:48
18/05
Фекалии рабочих вызвали опасное превышение уровня аммиака на «Зенит-Арене»
  Специалисты Роспотребнадзора  измерили уровень содержания аммиака в воздухе на «Зенит-Арене» в Санкт-Петербурге и выяснили, что он превышен в 2,5 раза, сообщает российская ТРК «ЗВЕЗДА».
Выяснилось, что рабочим, трудившимся на стройке, не было отведено ...

7 0
Вівторок
18:55
16/05
Занепад культури та українства. Чи існує насправді?
У часи комуняцького совка все українське - мова, мистецтво, історія - гнобилося аж до знищення - і творів, і творців. Совєцьке, сраколизне - підносилося і дуже-дуже добре оплачувалося.
Наскільки нищівним був той час, як це не дивно, достеменно відомо лише нащадкам ...

103 2
П'ятниця
10:59
19/05
НОВИЙ ГІМН УКРАЇНИ
     Щоб молода українська держава могла успішно розвиватися посеред інших великих і малих народів, їй потрібно мати і відповідний мажорний, життєрадісний та життєстверджуючий гімн без надмірної туги і смутку, який кликатиме до натхненної праці і зцементовуватиме ...

11 0
Субота
12:59
20/05
За що судити Бандеру ?
Спілкувався нещодавно з росіянами, вони вимагали від мене судити Степана Бандеру )))  На цю тему зробив коротеньке відео - За що я повинен судити Бандеру.

 
 
 
 
https://www.youtube.com/watch?v=V0iqNgI6HZ0
 

11 2
П'ятниця
07:33
19/05
Цели школьного образования
Цели школьного образования

Перед любым человеком рано или поздно встает вопрос об образовании: что понимать под образованием; какова его общественная и личностная ценность; что лучше получить – образование или профессию и так далее. Очевидно, что от самого ...

0 0
Неділя
19:06
21/05
Телепортация — реальные случаи из жизни людей со всего мира
Приводимые примеры доказывают, что корабли пришельцев способны манипулировать пространством в гораздо более широких масштабах и осуществлять сверхбыстрые перемещения, то есть телепортацию, людей или машин с людьми на сотни километров.
Два такого рода случая ...

178 1
П'ятниця
18:02
12/05
ПРИНЦИП ФОРМУВАННЯ ЕЛІТНИХ ГРУП
Психологам відомо, що в однакових умовах дві розумні людини дуже рідко приймають однакові рішення. Звідси виникає пресловута непередбачуваність, стихійність багатьох процесів, які відбуваються в суспільстві. Але це не означає, що процесом формування механізмів ...

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.