Дебати → Перегляд

Як відомо, за результатами останніх президентських виборів (2009) з 25 областей України 17 проголосували за Ю.Тимошенко і лише 8 областей та АР Крим за В.Януковича, тобто за Ю.Тимошенко проголосувало 68% областей, а за В.Януковича - 32%. Запитання: Чи може вважатися легітимним президент, який не користується достатнім авторитетом серед мешканців більшості областей України? На мою думку - не може, тому що такий низький рейтинг буде постійно діяти проти нього і, по-перше, не дасть можливості успішно (що спостерігається протягом трьох останніх років) здійснювати задекларовані соціально-економічні реформи в інтересах усієї нації; по-друге, консолідувати український народ незалежно від місця проживання - Схід, Захід, Південь - навколо української національної ідеї, яку можна сформулювати так: незалежна, самостійна, індустріальна, сильна, заможна національна держава.

Мітки: Полеміка
Середа, 17:56, 27/03
Олег Духовний
3 Проти
2 За

Аргументи

N N
Вівторок, 16:37, 02/04
+2 (Всього: 2)
Важко сказати "за" я чи "проти". З одного боку в нас є відповідна виборча система, яка не передбачає ніякого поділу на області. Має значення тільки кількість голосів. З іншого боку хоч у Донбасі населення більше, але якщо тільки воно буде диктувати правила, то буде не правильно. Буде більшість меншості (як зараз). Загалом, як представник Донбасу, маю погодитись, що рівень національної свідомості не високий і є ряд громадян, яким узагалі не варто б давати право голосу. Але це окрема тема, бо тут тоді треба розробляти іншу систему та пропонувати внесення змін до Конституції України.
Таким чином, вважаю, що можна погодитись із тим, що такий розклад не є справедливим, а саме головне - розумним.
Олег Духовний   П'ятниця, 17:17, 05/04
+1 (Всього: 1)
Ви мислите як національно свідомий українець!
Николай Борисов
Понеділок, 23:57, 08/04
+1 (Всього: 1)
Неважно как голосовали, важно как посчитали. А все мы прекрасно знаем для чего шли в избирательные коммисии (зашибить деньгу)
Юрій Лукшиц
Неділя, 13:48, 31/03
+1 (Всього: 3)
Глупая аргументация. Посчитайте население во всех областях. Где его больше? Одна только Донецкая область равняется всей Галичине.
Олег Духовний   Понеділок, 17:45, 01/04
0 (Всього: 0)
Можливо по кількості голів вона і рівняється, але за національною свідомістю відстає дуже далеко. Скажіть, чому національно свідомі українці, які живуть у 17 областях повинні змиритися з думкою, що малороси знають краще, що потрібно етнічним українцям. Чи може національно несвідоме населення Сходу і Півдня побудувати сильну та заможну державу, яка не залежить від нічийого чужоземного впливу? Зрозумійте правильно, я не кажу, що в зазначених регіонах живуть нерозумні люди, просто вони довше від інших областей жили в Малоросійській губернії російської імперії (з 1764 року по 1917 рік!), а значть і набагато більше змосковщені. Ось чому ми повторюємо, що ті області більше національно несвідомі, ніж центральні та західні. Ви штовхаєте Україну назад у московське рабство, до складу Російської Федерації, ми ж, національно свідомі українці, хочемо побудувати власну національну (а не інтернаціональну), незалежну, самостійну, економічно потужну і заможну державу, де всім націям, які проживають у ній, не залежно від кількісного складу, житиметься добре. Ви сердитеся на нас, обзиваєте "дошкульними", як вам здається словами, а ми ж лише хочемо одного - допомогти вам прозріти національно. А росіянам, які проживають на нашій землі суворо сказати: або ви поважатимете нас, українців, наші національні закони та наші звичаї, або забирайтеся геть з нашої землі. Таку політику проводять усі національні держави світу, у тому числі і росіяни. З повагою, Олег Духовний.
Василь Мельничук   Вівторок, 12:52, 02/04
+1 (Всього: 1)
Олег, Юрій Лукшиц, звичайно правий. У нас же не федерація областей, а унітарна країна, і президент обирається громадянами, а не адмін-тер. утвореннями. Проблема і тому, що малороси і росіяни (москалі) мають такі ж громадянські права, як і українці. Це, звичайно, погано, але це так.
Олег Духовний   П'ятниця, 17:09, 05/04
+1 (Всього: 1)
Так - сьогодні, але це не означає, що так повинно бути завжди. Якщо потрібні зміни до Конституції, давайте, внесемо їх. Просто цю тему треба серйозно обговорювати в суспільстві. Інакше, ми ще довго будемо теліпатися на хитрому гачку малоросів та інших нацменшин. Національно несвідомим людям не місце в українській політиці. Це сліпці, які ведуть до прірви не лише таких, як і вони сліпців, але, на жаль, і зрячих.
Евгений Харьков
Четвер, 19:52, 09/05
0 (Всього: 0)
В США нет
У нас да
У них по штатам подсчитывают, у нас по избирателям
Микола Марценюк
Четвер, 00:42, 04/04
-1 (Всього: 1)
Я хоч патріот але за леді Ю теж не голосував вона ж така мармазтичка як і Азаров, я що не день то все більше можу проводити паралелі їхніх афер як однієї так другого, ну хіба що різниця в масштабах ці ПР вже перегнули і не тільки всі палки що можна було б
Олег Духовний   П'ятниця, 17:15, 05/04
+1 (Всього: 1)
Справа не в Тимошенко, а у тому, що є неохідність внести зміни до існуючого закону про вибори президента. А інакше, національно несвідомі елементи зі Сходу та Півдня дуже швидко знову перетворять Українські землі в Малоросійську губернію під протекторатом Москви.

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.