Дебати → Перегляд

В Україні є добре відомий усім чоловік - Михайло Поплавський. Чистий він на руку, чи не чистий, судити не можу, бо не знайомий з ним особисто. А ось про те, що він, дійсно, багато зробив для популяризації і розвитку української пісні підтверджується його естрадними програмами на українському телебаченні. Своїми дотепними українськими піснями він надихав усю Україну. Більше того: на його піснях виховувалися патріюти, які загинули на Майдані і продовжують гинути в АТО. Поясніть мені, чим і кому не догодив патріот і справжній українець Поплавський? Ажде упродовж останніх двох років подібними патріотично-пісенними передачати на українському телебаченні і не пахне. Взагалі, з ефіру зникли, наче вимерли, всі популярні і навіть не зовсім популярні українські виконавці, котрі співали українські пісні. Запитується,кому б це могло бути вигідним і чому? А щодо заплямованості-незаплямованості М. Поплавського, скажу так: хто з нас без гріха, нехай перший кине у нього камінь!

П'ятниця, 14:27, 11/12
Олег Духовний
0 Проти
1 За

Аргументи

Олег Духовний
Понеділок, 22:04, 15/02
0 (Всього: 0)
Що ж, залишається лише підвести риску і поставити, як кажуть лікарі, діагноз: схоже, що українському "піплу" ні українська культура, ні українська мова, ні її носії не цікаві і не потрібні. Переважну більшість цікавить лише одне - як до відвалу напхати власний шлунок та ще й на дурняк, тобто за рахунок інших.
Тоді мимо волі виникає ще одне запитання: чи можна з таким примітивним народонаселенням побудувати щасливе майбутнє? І для кого?

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.