Дебати → Перегляд

Чи потрібно відстоювати національні кадри і витіснити представників нацменшин яе корумпуючу складову в структурі влади. "Хто не бореться за національне владарювання, той стае гноем зростання інших націй. Столипін." Російськомовні нацменшини широко представлені були в органах влади. А велика черга російськомовних вже готуеться до виборів. Який ще там процент украінофобів-тихушників, яких і зараз в ВРУ забагато... Коньюктура в освіті і науців доступі до ЗМІ та в бізнесі демонструе хто в Украіні порядкуе... Украінців теж не кожний довіри достойник, бо з лицарством боротьба нищила лицарство у всіх сферах життя тіа праці... А ще потомство з подвійною мораллю шкодить... Найбільш достовірним буде тестування кандидатів з привселюдним контролем. Використання автоматичних комп'ютерних тестів дасть незалежне оцінюваня кандидата. Це доступно зробити з трансляціею сеансу тестування і демонстраціі результатів з фіксаціэю результатів в единій базі данних. корпораціі давно в кадровому відборі користуютьяся тестуванням. це треба ...

Четвер, 17:20, 01/09
Георг Крук
1 Проти
4 За

Аргументи

Георг Крук
П'ятниця, 20:18, 23/09
+2 (Всього: 2)
Про паршиву вівцю погоджусь, але стадо без пастуха чи лідера не захищене... а до овець не слід ставити вовка...
Юрій Бородатий   Понеділок, 11:32, 10/10
0 (Всього: 0)
Більшість путімонів в Україні є українського походження.
Олексій Левченко
Вівторок, 11:53, 15/11
0 (Всього: 0)
На прикладі Укрпошти, котру очолив іноземець, який не розуміється в роботі підприємства і взагалі не вміє керувати (http://politiko.ua/blogpost140253), однозначно ТАК!
Лише свої українські кадри!
Степан Степанов
Субота, 23:03, 15/10
0 (Всього: 0)
Так можно и до приглашенных варягов дойти. Впрочем, уже дошли.
вячеслав качук
Неділя, 21:15, 18/09
0 (Всього: 2)
РОССИЯ . ВПЕРЁД . КРУШИ !!!
Юрій Бородатий
П'ятниця, 07:06, 16/09
0 (Всього: 2)
Нам треба чисто українські закони, а не цитувати ворога українського народу (Столипіна).

Україну любити може й неукраїнець. А антиукраїнська влада може базуватись на місцевих українцях - паршиву вівцю можна знайти завжди і підняти її соціальним ліфтом на вершину влади.

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.