Дебати → Перегляд

Вибори проводити не закриті, а відкриті (без таємного голосування)

Середа, 20:31, 23/09
Дмитро Сінченко
2 Проти
3 За

Аргументи

Василь Несправжній
Середа, 21:03, 23/09
+1 (Всього: 3)
Вже писав: саме так - відкрите волевиявлення - це наша козацька традиція.
А таємне голосування - потрібне тільки "богообраним". До речі воно існує не тільки під час всезагальних виборів... але й на різних "скандальних" сесіях місцевих рад. Або пригадайте "цирк" з таємним голосуванням за голову ВР.....
Провокатор
П'ятниця, 19:25, 25/09
0 (Всього: 0)
Треба вчитись відповідальності - маєш свою думку - відстоюй її і не соромся її сказати!!!
Дмитро Сінченко
Середа, 20:32, 23/09
0 (Всього: 4)
Таємниця голосування - це єдине джерело фальсифікацій. Якщо кожен голосуватиме відкрито - він зможе контролювати свій голос і не дасть його змінити. Таємницю голосування придумали для боягузів та запроданців - але практика показує, що вони все одно продаються або бояться... Будь які таємниці - це джерело лицемірства. Але все приховане все одно стає явним. Тому людина повинна виховувати в собі сміливість мати власну думку, відстоювати її відкрито і відповідати за неї.
Микола Кримов
Середа, 20:39, 23/09
-1 (Всього: 5)
Тема дуже цікава,але наразі вона не може бути впроваджена.Справа в тому що "совок" ще існує і людина на підсвідомому рівні просто боїться публічно волевиявлятися.Особливо це помітно у сільських районах,де сільський голова і цар,і Бог,і військовий начальник.При існуючий системі таємного голосування людина в принципі вільна у своєму виборі тому що впевнена що ніхто і ніколи не дізнається за кого вона проголосувала,а коли вона це зробить публічно,то той же сільський голова потім буде її утискати за приводом і без нього!
Павло Iванiн
Четвер, 17:54, 24/09
-2 (Всього: 2)
Потому что это откроет новые пути для применения админресурса. Может еще руководители будут собирать своих подчиненных и голосовать будем как на партсоюзном собрании

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.