Хмара міток

Позначок немає

Стрічка аргументів

11:53
Чи потрібно відстоювати національні кадри і витіснити представників нацменшин яе корумпуючу складову в структурі влади. "Хто не бореться ...На прикладі Укрпошти, котру очолив іноземець, який не розуміється в роботі підприємства і взагалі не вміє керувати (http://politiko.ua/blogpost1...
15:01
8 ноября в США 58 выборы президента. Клинтон и Трамп главные герои спектакля. Как отразится ситуация в Украине по результату волеизъявление ...Трамп, Путін, Хіларі.. в мене в одного таке враження, що долю українців вирішують всі кому не лінь, але не самі українці? Нас навіть ...
22:57
Поліцейський вбив пасажира сумнозвісної БМВ, пасажири якої з порушників перетворилися на злочинців з моменту відмови зупинитись на ...Нельзя делать выводы из сообщений СМИ. Будет следствие, потом решение суда. Хорошо бы, суда присяжных.

Нові дебати

Георг Крук   Четвер, 17:20, 01/09
4 За
1 Проти
Останній аргумент (Юрій Бородатий, 07:06):
Нам треба чисто українські закони, а не цитувати ворога українського народу (Столипіна). Україну любити може й неукраїнець. А антиукраїнська влада може базуватись на місцевих українцях - паршиву вівцю можна знайти завжди і підняти її соціальним ліфтом на вершину влади.

Юрій Бородатий   Четвер, 04:42, 28/07
5 За
1 Проти
Останній аргумент (ГО СВІІТ, 09:17):
Ми не подалаємо корупцію доки не проведемо системних організованих змін всієї моделі влади-управління-самоорганізації населення. Не встановимо дійсно ефективні правила, регламенти, організаційно-правові умови функціонування служб правоохоронної системи, введемо об'єктивну систему оцінювання дій посадової особи і засобів беззворотнього її впливу на цю особу. У явищі корупції є дуже суттєва складова - економічна. Не можна вимагати кристально-діамантної чистоти від чиновника, спеца що має мізерну оплату за свою працю. Значно більш важливійшою проблемою для нас є слабка інтелектуальна здатність чиновнього апарату і наявність достаньої волі, знань, світоглядних переконань і високоморальних людських рис до необхідних змін. Ось про це мовчать як про біду, а саме з цього тре розпочинати боротьбу. Стосовно ж ваших пропозицій, в них є сенс, але якщо їх задіяти без усього того про що ми казали вище - буде тільки гірше, бо під виглядом боротьби з корупцією буде примітивний перерозподіл. Саме це ми й спостерігаємо зараз. Діяти у цьому питанні слід дуже обережно, адресно, поетапно,і фахово, щось по типу надрати зад одному найкрутішому інші швидше вгамуються і побояться. Але виривати треба з коріннями, тобто знищувати, сажати до буцигарень всю активну корупційну команду, а це, у свою чергу, потребую попередньої підготовки кадрів, що замінять попередників


Мітрай Лисенко   Неділя, 23:39, 21/02
2 За
3 Проти
Останній аргумент (Юрій Бородатий, 21:08):
Життя людини має бути головнішим за правила дорожного руху та права поліції.

Віталій Ancient_Sex   Субота, 15:31, 30/01
1 За
2 Проти
Останній аргумент (Макар Макар, 07:43):
Это стоит немалых юютжетных денег,которые нужны для лучшего употребления


Олег Духовний   П'ятниця, 14:27, 11/12
1 За
0 Проти
Останній аргумент (Олег Духовний, 22:04):
Що ж, залишається лише підвести риску і поставити, як кажуть лікарі, діагноз: схоже, що українському "піплу" ні українська культура, ні українська мова, ні її носії не цікаві і не потрібні. Переважну більшість цікавить лише одне - як до відвалу напхати власний шлунок та ще й на дурняк, тобто за рахунок інших. Тоді мимо волі виникає ще одне запитання: чи можна з таким примітивним народонаселенням побудувати щасливе майбутнє? І для кого?


Вольтер   Четвер, 23:44, 06/08
2 За
0 Проти
Останній аргумент (Анастасія Норд, 04:20):
Такой формат малодейственный, на все "рефераты" политики чихать хотели... Хотя попробовать можно...

Вольтер   Четвер, 01:27, 02/07
5 За
1 Проти
Останній аргумент (Сергій Боліх, 20:00):
На даний момент,це бізнес для нашої влади.А ми, народ, тобто роботодавці,стаєм заручниками своїх працівників,влади.Але є така правда "завжди так не буде".

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.