Хмара міток

Позначок немає

Стрічка аргументів

19:01
Громадянство в Украіні дае право володіння та господарювання на землі через громаду. Одноособове володіння землею дозволяеться сім'і. ...А ще ввести штраф-податок за нанесення шкоди ґрунту, воді, повітрю і людям (через продукти харчування).
11:24
Для повної переробки всіх відходів і остаточного вирішення проблеми відходів (зокрема - проблеми львівського сміття) необхідно і ...Попереднє обговорення тут - http://politiko.ua/debate1064 Але у зв'язку з актуалізацією даного питання (у рідному мені Львові) ...
11:21
Для 100%-ної утилізації побутових відходів достатньо ділити вдома побутове сміття на "Все, що швидко гниє" (як правило - кухонні, ...По ціні пластик (брухт) вже зрівнявся з чорним металом (4 гривні за 1 кілограм) - для чого його спалювати? Те саме тканини - їх ...

Георг Крук → Дебати

Георг Крук   Вівторок, 19:25, 04/04
1 За
0 Проти
Останній аргумент (Юрій Бородатий, 19:06):
Обленерго, це чисто російська монополія - цим займається у нас ФСБ(У).

Георг Крук   Вівторок, 19:11, 04/04
1 За
0 Проти
Останній аргумент (Юрій Бородатий, 19:01):
А ще ввести штраф-податок за нанесення шкоди ґрунту, воді, повітрю і людям (через продукти харчування).

Георг Крук   Четвер, 17:20, 01/09
4 За
1 Проти
Останній аргумент (Юрій Бородатий, 07:06):
Нам треба чисто українські закони, а не цитувати ворога українського народу (Столипіна). Україну любити може й неукраїнець. А антиукраїнська влада може базуватись на місцевих українцях - паршиву вівцю можна знайти завжди і підняти її соціальним ліфтом на вершину влади.


Георг Крук   Понеділок, 07:48, 09/12
3 За
1 Проти
Останній аргумент (Юрій Бородатий, 21:45):
Соціалізм, це ставлення інтересів людини нижче від інтересів соціуму. Отже це - антигуманізм. У соціалізму немає майбутнього. Майбутнє за гуманізмом.

Георг Крук   Четвер, 01:32, 24/01
2 За
2 Проти
Останній аргумент (N N, 09:02):
Схоже на рекламу іншого сайту та чиєїсь статті. По суті: у тексті ряд помилок (не дуже красиво). І друге те, що до чого тут дебати? Що за Конституційна Рада? Що це за орган? Які його функції? Навіщо він потрібен? Крім вашої пропозиції обмежити всевладдя Президента я нічого не почув. Чи саме це ви й хотіли обговорити?

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.