Хмара міток

Позначок немає

Стрічка аргументів

14:41
Игорь Малега: "Воевать тяжело потому что врагов Украины в парламенте не меньше, чем на землях Донецкой области...". Добавлю что в ...Я бы вместо того что б дискутировать,кто прав кто виноват, купил бы сеялку https://agro-resurs123.tiu.ru/p337903165-seyalka-zernovaya-3600.html ...
16:00
Поясніть, розтовкмачте мені, добрі люди, хто сьогодні не формально, а реально править українською республікою: корінні українці, ...Житель западних регіонів Украіни відповів мені ще 10 років тому на моє твердження: 'хіба ми можемо самотужки створити самостійну ...
18:03
Поліцейський вбив пасажира сумнозвісної БМВ, пасажири якої з порушників перетворилися на злочинців з моменту відмови зупинитись на ...Злочинців треба карати у той спосіб, який зменшуватиме кількість злочинів.Пасажир став злочинцем у той момент, коли не зупинив водія....
17:31
Чи потрібно відстоювати національні кадри і витіснити представників нацменшин яе корумпуючу складову в структурі влади. "Хто не бореться ...Плюйте на Європу. Україна має йти своєю українською дорогою. Європа хай нам заздрить а не вказує як жити.

Олег Духовний → Дебати

Олег Духовний   П'ятниця, 08:53, 16/06
5 За
0 Проти
Останній аргумент (Олег Духовний, 21:01):
Чи не означає це, що українська нація не може успішно розвиватися без чужих наглядачів?

Олег Духовний   П'ятниця, 14:27, 11/12
1 За
0 Проти
Останній аргумент (Олег Духовний, 22:04):
Що ж, залишається лише підвести риску і поставити, як кажуть лікарі, діагноз: схоже, що українському "піплу" ні українська культура, ні українська мова, ні її носії не цікаві і не потрібні. Переважну більшість цікавить лише одне - як до відвалу напхати власний шлунок та ще й на дурняк, тобто за рахунок інших. Тоді мимо волі виникає ще одне запитання: чи можна з таким примітивним народонаселенням побудувати щасливе майбутнє? І для кого?

Олег Духовний   Середа, 17:56, 27/03
2 За
3 Проти
Останній аргумент (Микола Марценюк, 00:42):
Я хоч патріот але за леді Ю теж не голосував вона ж така мармазтичка як і Азаров, я що не день то все більше можу проводити паралелі їхніх афер як однієї так другого, ну хіба що різниця в масштабах ці ПР вже перегнули і не тільки всі палки що можна було б

Олег Духовний   Понеділок, 10:37, 18/02
3 За
2 Проти
Останній аргумент (N N, 19:38):
Звісно погоджуюсь із думкою. Дійсно розмежування бакалавра, спеціаліста й магістра не дуже доречні, з огляду на те, що на бакалавра навчаєшся тільки перші 4 роки, а потім заново треба пройти ще (на маленьку кількість місць) і платити за додатковий рік. Сказати, що цей рік дасть багато знань - не впевнений. А те, що це зроблено, на мою думку, для викачування коштів є очевидним. Бо корупція на завдяки ЗНО майже викорінена для вступу на 1 курс, а з 4 на 5 - ні.

Олег Духовний   Понеділок, 17:59, 04/02
4 За
2 Проти
Останній аргумент (Олег Духовний, 17:59):
Ваші питання виходять за тему запропонованого обговорення, шановний пане Вікторе. Просто мої передбачення підтверджуються, у світлі тих відгуків, які дали дописувачі на моє запитання щодо соціальної справедливості. Меншість розуміє її з позиції власного індивідуалізму і егоїзму, хоча більшість, і це обнадіює, правильно розуміє необхідність кардинальних суспільних зрушень, якщо вони навіть не популярні у 40% населення незалежної України. І рушієм цих змін можуть бути лише молоді покоління українців, народжених в лезалежній Україні та близьких до них 80-х років. На жаль ні покоління 50-х, ні покоління 60-х, ні покоління 70-х не ввійдуть у Нову Україну, як не ввійшов у Землю Обжиту жоден з жидів, яких вивів Мойсей з єгипетського рабства. На цьому полеміку будемо вважати завершеною. Усім українцям і не українцям дякую за активну участь.

Олег Духовний   Вівторок, 14:58, 15/01
6 За
5 Проти
Останній аргумент (Антон Коломиец, 21:59):
Нет, конечно! Языческие "боги" - это просто деревянные идолы, символизирующие разные явления природы. Ни один "Папа Карло", ни пять тысяч "Пап Карлов" не могли причинить настоящий вред обидчикам своих "Буратино". Ну и Киевская Русь в конце X - XI веках пережила свой расцвет. :)

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.